Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1014
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse School, Damesportret 1266
Duitse School, Damesportret

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan 1273
Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren 1044
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Meeuwis van Buuren, Zeegezicht 1152
Meeuwis van Buuren, Zeegezicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Keith Haring, Mannetjes 1272
Keith Haring, Mannetjes

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur 1015
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Ongesigneerd? Verliefd paar bij kaarslicht 1265
Ongesigneerd? Verliefd paar bij kaarslicht

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen. 1016
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker 1055
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap 1073
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
S. v.d. Schans, IJspret 1077
S. v.d. Schans, IJspret

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Otto Coenders, Boerderij met kippen 1092
Otto Coenders, Boerderij met kippen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jo Strahn, Duits landschap met boeren en vee 1268
Jo Strahn, Duits landschap met boeren en vee

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Spetterkip 1204
Anton Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren 1089
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond 1110
Jan Ouwersloot, Riviergezicht met wandelaar en hond

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1127
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren 1150
Onduid. gesig.. Havengezicht met boten en figuren

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1205
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
A. Buikema, Hollands poldergezicht 1046
A. Buikema, Hollands poldergezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man 1049
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Kerk op terp 1070
Louis Hartz, Kerk op terp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Louis Nagelkerke, Balinese vrouw 1112
Louis Nagelkerke, Balinese vrouw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
T. Anconé, Marktgezicht Oldenzaal 1126
T. Anconé, Marktgezicht Oldenzaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven 1362
Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee 1033
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen 1090
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
A.C. Liers? Ezels en eenden 1091
A.C. Liers? Ezels en eenden

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
C.J. Bolt, Panoramisch landschap 1245
C.J. Bolt, Panoramisch landschap

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk 1051
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Louis Hartz, Parkgezicht 1072
Louis Hartz, Parkgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Danseressen 1083
Onduidelijk, Danseressen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
P. Renard, Dames op strand 1307
P. Renard, Dames op strand

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ramier? Riviergezicht met molen bij avond 1331
Ramier? Riviergezicht met molen bij avond

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Tony Warrens, Slapend vrouwelijk naakt 1341
Tony Warrens, Slapend vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klaas Visser, Bosgezicht 1356
Klaas Visser, Bosgezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M. Vermeulen, Romantische Hollandse ijspret 1372
M. Vermeulen, Romantische Hollandse ijspret

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers 1374
M. Vermeulen, Hollands rivierlandschap met vissers

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder 1036
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen 1029
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
M. de Jongere, Rotterdams havengezicht 1099
M. de Jongere, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x D. van Heek, Twents landschap + Twentse boerderij 1155
2x D. van Heek, Twents landschap + Twentse boerderij

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
P.H. Topalski, Joodse man 1208
P.H. Topalski, Joodse man

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wim Bos, Platbodems op volle zee 1270
Wim Bos, Platbodems op volle zee

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder 1004
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten 1030
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel 1032
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel

Resultaat:

200 EUR