47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Jan Kelderman, Winters dorpgezicht 1128
Jan Kelderman, Winters dorpgezicht

120 EUR

M. Gidding, Melkende boer 1172
M. Gidding, Melkende boer

120 EUR

Ongesigneerd, Herenportret 1184
Ongesigneerd, Herenportret

120 EUR

Ongesigneerd, Portret Che Guevara, 1269
Ongesigneerd, Portret Che Guevara,

120 EUR

Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier 1283
Hans Lenteman, Hollands dorp langs rivier

120 EUR

A. Beek, Boeren interieur met vrouw bij haard 1292
A. Beek, Boeren interieur met vrouw bij haard

120 EUR

Ongesigneerd?,Handwerkende vrouw 1293
Ongesigneerd?,Handwerkende vrouw

120 EUR

J. Rockx, Rotterdams' havengezicht 1297
J. Rockx, Rotterdams' havengezicht

120 EUR

Herman Brood, Twee omhelsende personen 1350
Herman Brood, Twee omhelsende personen

120 EUR

Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht 1059
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht

110 EUR

P. Florek, Stilleven met rozen 1182
P. Florek, Stilleven met rozen

110 EUR

F. Franke, Hollands stadsgezicht 1213
F. Franke, Hollands stadsgezicht

110 EUR

S. Bowe, Wintergezicht met ijspret 1276
S. Bowe, Wintergezicht met ijspret

110 EUR

S. Bowe, Wintergezicht met ruïne 1277
S. Bowe, Wintergezicht met ruïne

110 EUR

Broekman, Kerkinterieur 1298
Broekman, Kerkinterieur

110 EUR

Onduid. gesign.,  Hollands landschap met vrouw in roeiboot 1100
Onduid. gesign., Hollands landschap met vrouw in roeiboot

100 EUR

Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur 1102
Anton van der Vet, Stilleven met boeddha figuur

100 EUR

Anton van der Vet, Stilleven met fruit en gemberpot 1103
Anton van der Vet, Stilleven met fruit en gemberpot

100 EUR

Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis 1108
Ongesigneerd, Figuur in stadsachterhuis

100 EUR

R. Degenhardt, Twee-master op volle zee 1187
R. Degenhardt, Twee-master op volle zee

100 EUR

Jan Kelderman, Stadsgezicht met figuren 1199
Jan Kelderman, Stadsgezicht met figuren

100 EUR

Ongesigneerd, Stilleven met rozen 1246
Ongesigneerd, Stilleven met rozen

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen 1251
C. Cornelisz, Stilleven met tinnen bord en citroen

100 EUR

P. Gijswijt, Visser in landschap 1267
P. Gijswijt, Visser in landschap

100 EUR

Peter Brouwer, Bomschuiten op het strand 1281
Peter Brouwer, Bomschuiten op het strand

100 EUR

Russisch ikoon 1299
Russisch ikoon

100 EUR

F. Rademaker, Paard met veulen 1320
F. Rademaker, Paard met veulen

100 EUR

Gesign. Ladd, Vaas met bloemen 1321
Gesign. Ladd, Vaas met bloemen

100 EUR

Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij 1332
Hans Wacker Elsen, Vakwerk boerderij

100 EUR

Jacob Maris, Stadsgezicht 1348
Jacob Maris, Stadsgezicht

100 EUR

Onduid.gesign., Gezicht  op Venetië 1194
Onduid.gesign., Gezicht op Venetië

90 EUR

H. Hadfield Cubley, Baai met kapel 1206
H. Hadfield Cubley, Baai met kapel

90 EUR

J.J. Garjeanne, Landschap met schaapsherder en schapen 1217
J.J. Garjeanne, Landschap met schaapsherder en schapen

90 EUR

2x Antieke gravures 1347
2x Antieke gravures

90 EUR

2x 18e Eeuwse gravures 1353
2x 18e Eeuwse gravures

90 EUR

2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief 1121
2x Dirkjan Ribbeling, 2x Vrouwelijk naakt expressief

80 EUR

Chris Soer, Dorpsgezicht Elburg 1123
Chris Soer, Dorpsgezicht Elburg

80 EUR

Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak 1140
Antiek aquarel, Brand in huis van vermaak

80 EUR

A. Idserda, Boerderij met knotwilg 1145
A. Idserda, Boerderij met knotwilg

80 EUR

Riek Schagen, Moderne compositie 1146
Riek Schagen, Moderne compositie

80 EUR

J. Knip, Boerenhuis bij sloot 1161
J. Knip, Boerenhuis bij sloot

80 EUR

G. Ernens, Drie-master op zee 1201
G. Ernens, Drie-master op zee

80 EUR

Jos van Dijk, Dorpsgezicht bij avond met windmolen 1227
Jos van Dijk, Dorpsgezicht bij avond met windmolen

80 EUR

A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven 1237
A.M.Blaauw- Wuytiers, Bloemstilleven

80 EUR

Antieke gravure Münster 1240
Antieke gravure Münster

80 EUR

Monogram, Duniel met vrouw 1242
Monogram, Duniel met vrouw

80 EUR

2x Indonesische School, Landschappen 1244
2x Indonesische School, Landschappen

80 EUR

Manuel (Pseudoniem A. van Gilst),  Eendenfamilie aan waterkant 1254
Manuel (Pseudoniem A. van Gilst), Eendenfamilie aan waterkant

80 EUR