Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot armbanden
Resultaat: 35 EUR

Lot armbanden, met twee zilveren slavenbanden voorzien van bewerking en scharnier met bakslot, 835/000. En acht rinkelbanden met diverse bewerkingen. ca 45 gram. In goede staat

Gouden streekbroche met parel
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met parel. Ovale broche met knopjes, 2 opgelegde rondjes met bloemdecor en een baardje. In het midden van de broche zit een klein beschadigd pareltje. 26x32mm. ca 3,9...

Gouden dameshorloge met rekband
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met rekband. Klein ovaal gouden horlogekastje. Mechanisch. gemerkt Monte. Voorzien van een double rekband. 14x16mm. Totaal gewicht horloge 16,2 gram

Beauty case met byoux sieraden
Resultaat: 20 EUR

Grote beautycase gevuld met byoux sieraden en haarklemmen.

Gouden hanger Amethist
Startprijs 500 EUR

Prachtige geelgouden hanger, 585/000, met amethist. Hanger met drie zetkasten bezet met een rond gefacetteerde amethist, ø 9mm, een rechthoekige amethist, 12x15mm en een grote ovaal gefacetteerde amet...

Gouden collier
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden collier, 585/000. Collier met een gepunnikte schakel, ø 3,5mm, en voorzien van een grote sierlijke karabijnhaak. 43 cm. ca 14,5 gram. Nieuw

Gouden collier met hanger en diamant
Startprijs 400 EUR

Geelgouden collier en hanger, 750/000, met diamant. Lang geelgouden Venetiaans collier met een peervormige hanger uit getorst draad met in het midden een gouden element bezet met 6 briljant geslepen d...

Gouden Venetiaans collier
Resultaat: 350 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met venetiaanse schakel, 1,8x1,8mm. Lengte 60 cm.ca 10,3 gram. Nieuw

Gouden figaro collier
Startprijs 225 EUR

Geelgouden figarocollier, 585/000. 52 cm. ca 7,5 gram. breedte 2,7mm. met karabijnhaak. Nieuw

Gouden klapcreolen met diamant
Startprijs 225 EUR

Geelgouden klapcreolen, 750/000, met diamanten. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde een witgouden gedeelte en in het midden een gladomzetting met daarin een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,2...

Gouden hanger met carneool
Startprijs 125 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met carneool. Ovale hanger met een bewerkte rand en voorzien van een ovale carneool voorzien van een opgelegd geelgouden element in de vorm van bloemen. Grootte 36x18mm, in...

Gouden hanger met granaat.
Startprijs 120 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Opengewerkte hanger in een ruitvorm in het midden bezet met een rozet uit granaatstenen. 22x35mm, inclusief oog. ca 3,5 gram. Nieuw

Gouden oorhangers met parels
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden oorhangers, 585/000, met parel. Brisures met daaraan een hanger in de vorm van een haak met daarin een cultive parel, ø 4,5mm. lengte 29 mm. totaal ca 2,9 gram. Nieuw

Gouden hanger met parel
Startprijs 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met parels. Peervormige hanger met in het midden 2 cultive parels, ø 3,5-4,5mm met aan weerskanten 2 markiesvormige gouden elementen. 15x34mm, inclusief hangeroog. ca 2,4 g...

Gouden kruis met parel
Resultaat: 120 EUR

Groot geelgouden kruis, 585/000, versierd met Zeeuwse knopjes en filigrainwerk. In het midden van het kruis zit een klein pareltje, ø 4 mm. Grootte kruis 57x33mm, inclusief oog. Kruis is voorzien van ...

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 60 EUR

Lot met 2 paar geelgouden oorknoppen, 585/000, in de vorm van een paard met witgouden hoofd en staart, 11x8mm, en in de vorm van een hoefijzer. 6x7mm. Totaal ca 1,4 gram. Nieuw

2 Paar gouden oorknoppen
Resultaat: 70 EUR

Twee paar gouden oorknoppen, 585/000. Een paar tricolour oorknoppen driehoekig gecontourneerd model, 6x8mm, en een paar geelgouden gematteerde oorknoppen, buisvormig ovaal, bezet met een zirconia. 10x...

Gouden harthanger met zirconia
Startprijs 70 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Gouden hanger in hartvorm bezet met 12 zirconia's. 16x22mm, inclusief oog. ca 2,6 gram. Nieuw

2 Gouden hangers met zirconia
Startprijs 60 EUR

Twee geelgouden hangers, 585/000, met zirconia. 10-19mm. totaal ca 1,4 gram. Nieuw

Gouden oorknoppen
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Halfronde oorknoppen versierd met een lijnenbewerking en een witgouden stukje bezet met een kleine singlecut geslepen diamant. 10 mm. ca 0,80 gram. Nieuw

Gouden broche met diamant
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met diamant. Staafbroche met in het midden een markiesvormige opening bezet met een briljant geslepen diamant en 2 kleien geslepen stukjes diamant aan de zijkant. 55 mm. 2,...

Set cloissone sieraden
Startprijs 30 EUR

Collier en oorhangers met cloisonne kralen, verlopend in grootte ø6-21mm. Blauw met roze bewerkte bloemen. 70 cm en 4,5cm. In goede staat

2 Colliers van rozenkwarts
Resultaat: 30 EUR

Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...

Collier van barnsteen
Startprijs 40 EUR

Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat

Collier en oorclips met barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Collier en oorclips met barnsteen/copal, collier van ovaal verlopende kralen 11x15mm-19x27mm. 70 cm en 2 paar oorclips met barnsteen, ø 24mm. Totaal ca 129 gram. In goede staat

Opaal
Resultaat: 100 EUR

Losse peervormige gefacetteerde opaal met fraai vuur en een donker stuk langs de rand. 12x7,2mm. Kleine chip af.