Vroeg 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselpot. Paradijsvogel/goud/Foo-hond decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met figuren decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 23 - 27 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse porseleinen pijpvazen met floraal decor. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Chinees jade tablet met zes jade cups. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/insecten decor. Twee kopjes oor beschadigd. Vier kopjes minimale chips. Afmeting: 6 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met rondom figuren in landschap decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: H 7,5 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met zeegezicht en tuin decor. Beiden beschadigd. Afmeting: H 18 - 19 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen borden met Lange Lijs/coulissen decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, waarvan drie met vier tekens bodemmerk. Floraal/landschap decor. Eén schotel haarlijnen in bodem. Afmeting: Ø 12 - 14 cm. In goede staat.
Antiek Japans of Chinees porseleinen wierookbrander. Drie-delig met verguld messing en Familie Verte figuren/Foo-hond decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 16 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met deksels. Floraal decor. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vaas met landschap decor. Hals ingekort. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen/rood verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Chinese geribbelde porseleinen dekseldoos met tuin decor. Afmeting: 5 x Ø 9,8 cm. In goede staat.
Chinese snuffbottle uit hoorn gesneden. Met decor Chinese godheid. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen vaas met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Heeft gaatje in bodem gezeten. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Twee borden bij haarlijn gekramd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes diverse antieke Chinees porseleinen kopjes. Familie Rose. Allemaal haarlijn. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinese Familie Rose dekseldoos met figuren decor en vergulde messing armaturen. Haarlijn. Afmeting: 7 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Chinees porselein. (1) 17e - 18e Eeuwse schotel met draak. (2) 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met kikkers en bodemmerk, minimale chips. (3) 18e Eeuwse Queng Lun...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse opengewerkte bronzen vaas met floraal/paradijsvogel decor op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 14 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose koppen met floraal decor. Eén kop heeft twee chips. De andere twee koppen zijn goed. Afmeting: 6,5 - Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 19e eeuwse borden, floraal. Kantonese vaas met krijger decor, circa 1900. Familie Rose gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm.
Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Vier Chinees porseleinen Familie Rose koppen met figuren en goud decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur met glazuur. Tang Dynasty stijl. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Divers. Drie borden gelijmd + chips. Afmeting: Ø 22 -23 cm. In matige staat.
Vier delen antiek Japans porselein. Bestaande uit; twee theebussen, één vaas en één bord. Diverse decors. Afmeting: 8 - 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Lot Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Vier octagonale schotels, 1800. Eén Queng Lung bord, 18e eeuw. Eén schotel met zilveren montuur. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen chocolade koppen met deksel. Floraal + goud decor. Afmeting: H 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees/Japans porseleinen figuur met bodemmerk. Geisha met bloemen. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: H 5,8 x Ø 11,2 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Kantonese gemberpot met koperen deksel. Tuin/vogel decor. Afmeting: 30 x Ø 20 cm.In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x 18e - 19e Eeuwse kom met floraal decor + bodemmerk. 1x Grote gemberpot met floraal decor + karaktertekens, chip. Afmeting: H 7 x Ø 16,5 cm. / H 22 x Ø 20 cm. In redeli...
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen penselenvaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 30 x Ø 13,3 cm. In goede staat.
Groot antiek Chinees houtgestoken hoofd met hoofdbedekking. Afmeting: 31 x 20 x 21 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen, floraal, één haarlijn. En een dekselkom met landschap, huizen en vleermuizen decor, goed. Afmeting: 8 - 10 cm. In redelijk/goede sta...