Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung vleesschotel met tuin/brug decor, één restauratie. En een diep bord koekoek in het huisje, haarlijn. Afmeting: 22,5 - 31,5 cm. In redelijke staa...

2 Chinese chocoladekoppen
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen chocoladekoppen +1 schotel. Met floraal/goud decor. Eén kop goed. Eén kop en schotel haarlijn. Afmeting: 9 x Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Resultaat: 70 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Ø 21 cm. Haarlijn. In redelijke staat.

Japanse vaas op sokkel
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Japanse vaas met floraal/vogel/vlinder en goud decor. Op houten sokkel. Afmeting: H 25 x Ø 13,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 70 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. 1x Capucijne kom met vis decor. 2x Capucijne cups met vis decor. 1x (klapmuts)kom met feniks + bodemmerk. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Schenkkan met rood glazuur en floraal decor. Familie Rose dekseldoos met zotjes decor. Pot met tekst/floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 9...

Oud Chinees rolschilderij
Resultaat: 60 EUR

Oud Chinees rolschilderij op papier met figuren voorstelling. Houtsnede? Enkele vouwen. Afmeting: H 125 x B 59 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Japanse Imari borden
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In goede staat.

2 Japanse Imari vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen Imari vazen met tuin/floraal decor. Beiden gelijmd. Minimale chips bodemrand. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese jade trekpot
Resultaat: 60 EUR

Antieke Chinese jade trekpot met bamboe-decor. Afmeting: 6,5 x 14 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel/goud decor. Haarlijn handvat + chip tuit. Afmeting: 14 x 17 x 10,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose schenkkan
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met floraal/goud decor. Minimale chip deksel. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

20 Delen Chinees/Japans porselein
Resultaat: 60 EUR

Twintig delen Chinees/Japans porselein. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees Queng Lung porselein. Bestaande uit: Twee kastkommen met floraal decor. Eén kom chips. Eén kom scheur + scherf. Daarbij nog één papbord met tuin decor, haarlijn. Afmeting:...

5x Snijwerk
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal oud/antiek Oosters/Chinees houtsnijwerk. Boeddhistisch/Chinees. Deels verguld. Afmeting: 25 - 61 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese potten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen (gember) potten. Eén dekselpot met floraal decor + Foo-hond, haarlijn. Twee gemberpotten met landschap decor, grote pot heeft rond gaatje in bodem. Afmeting: H 17 - 22...

3 Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. (1) Familie Rose, floraal, chips. (2) Queng Lung, tuin decor, haarlijn. (3) Imari schotel met zilveren hengsel, gelijmd. Afmeting: 23 - 28 cm. In redelijke ...

Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

2 Chinese theekannen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk, bamboe en karaktertekens decor. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 50 EUR

Chinees keramieken trekpot in noot-vorm. Ongemerkt. Afmeting: 12 x 16,5 x 10 cm. In goede staat.

4 Delen Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Vier delen Chinees porselein met powder blue prunis bloesem decor. Eén vaas met bodemmerk. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: 11 - 21 cm. In goede staat.

Drie Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Resultaat: 50 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese tea brick
Resultaat: 50 EUR

Chinese tea brick. Eerste helft 20e eeuw. Werd ooit als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2 cm. In goede staat.

Twee Chinese rolschilderijen
Resultaat: 50 EUR

Twee Chinese rolschilderijen op papier. 1x Figuur in landschap met tekst + signatuur. 1x Figuur in hemel met tekst + signatuur. Afmeting: H 140 x B 55 cm. In goede staat.

Drie oude/antieke Chinese gember/potten
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen gember/potten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Imari lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen lampenvoet met plated messing basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm.
Resultaat: 50 EUR

Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 14,5 cm.
Resultaat: 45 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: Ø 14,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese theepot
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen theepot met draak/paradijsvogel decor. Familie Rose. Deksel mogelijk niet origineel. Gerestaureerd. Afmeting: 15 x 18 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

6 Japanse schotels Ø 13 cm.
Resultaat: 40 EUR

Zes Japans porseleinen schotels met bodemmerk. Geisha's in landschap decor. Twee schotels, haarlijn. Eén schotel, chip. Drie schotels, goed. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Japans cloisonné
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Japans cloisonné. 1x Meiji vaas, circa 1880. 3x 20e Eeuw, vogel, ei en vrucht. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Vijf Japanse kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Resultaat: 40 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.

5 Boeddhistische figuren
Resultaat: 40 EUR

Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma wierookbrander
Resultaat: 35 EUR

Japanse porseleinen Satsuma wierookbrander met figuren en goud decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 12 x 10 cm. In goede staat.

Japanse rijstkom Ø 12 cm.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse porseleinen Japanse Imari rijstkom met deksel. Floraal/goud decor. Minimale chip. Afmeting: H 8 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinees huisaltaar
Resultaat: 35 EUR

Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese scepter
Resultaat: 30 EUR

Chinese wit-metalen scepter met boeddha's en karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 20 cm. In goede staat.