Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén Queng Lung standaard met landschap decor. Eén celadon vaas in Sung-stijl. Afmeting: 9,5 - 13 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas met oren, H 18,6 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese celadon vazen
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen met ivoorkleurig craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.

Jade gesneden medaillon Ø 30 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot jade gesneden medaillon met draken decor aan beide zijden. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.

4x Chinese roomborden
Startprijs 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen roomborden met tuin/floraal decor. Twee borden minimale chip. Twee borden gaaf. Afmeting: Ø 16,7 cm.In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

Halsketting met drie Chinese bedelkralen
Startprijs 200 EUR

Halsketting van lederen koord met daaraan drie oude Chinese bedelkralen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met blauw glazuur en vlinder/kostbaarheden decor. Deksel gelijmd. Afmeting: H 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas met rood glazuur + bodemmerk. Pijpvaas met figuren decor + bodemmerk. Celadon gemberpot. Capucijne kom, minimale chip. Afmeting: 9,5 - 24 cm. I...

Chinese vaas met kippen decor, H 13,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met kippen decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,7 cm. In goede staat.

Chinese Song-stijl vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met lichtblauw glazuur. Song-stijl. Afmeting: H 22,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 19 cm.
Startprijs 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met koraalrood glazuur en floraal goud + tekst decor. Afmeting: H 21 x Ø 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met koraalrood glazuur. Floraal/tekst/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Chinese of Japanse cloisonné vaas, H 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese of Japanse cloisonné knobbelvaas met draken decor. Circa 1880. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese botervloot
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen Cheng Lung botervloot met tuin decor. 18e Eeuw? Afmeting: 6 x 12 x 9 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen bord met tuin/vogel decor. Kang Xi-stijl. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese gouache, Keizerlijk paar met kinderen
Startprijs 200 EUR

Chinese gouache op rijstpapier. Keizerlijk paar met kinderen. 19e Eeuw. Iets beschadigd rechts. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 43 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha/zotjes en tekst decor. Eén chip. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 20,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose kop/schotels
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's in tuin/Familie Rose decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 200 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Twee koppen haarlijn, één kop goed. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 7 x Ø 12 cm. In redel...

Vijf Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén bord chip. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.