Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.
Geslepen kristallen scheepskaraf op grote platte bodemvoet. Met geslepen stop en ingesloten luchtbel. Met 925/000 zilveren label aan ketting met opschrift 'Cognac'. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat...
Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een dubbel getorste steel versierd met putti en bekroond met een figuur met juk. MT.: B.W. van Eldik, Zupthen, jl.: K:1920. ca 55 gram. 21 cm. In goede staat
Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat
Antieke zilveren lepel met Haags Lofje en een gegraveerde V op achterkant steel. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l.: T. Anno 1801. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 63 gram. In goede staat.
Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.
Antieke zilveren drie-tandige dessertvork met Haags Lofje. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l:. S. Anno 1800. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 43 gram. In goede staat.
Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Francois Simons-'s Gravenhage. Anno 1781. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 72 gram. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met 'De Liefde', ronde gegraveerde bak met zwaluwstaart-aanzet. Mr. J. van Straaten-Hoorn. 1846-1853. Afmeting: L 18 cm. Gewic...
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, met filigrain. Rond gecontourneerd doosje versierd met graveerwerk en opgesoldeerde zilveren appliqueen. S.J.Gaillard, Schoonhoven, jl.:g:1866. ø5,5x2,6cm. ca 32 gra...
835/000 Zilveren eierlepel met ajour gezaagde bak, en steel met filetrand. Mr. Gerrit van der Dussen-Schoonhoven. J.l.: S. Anno 1877. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 27 gram. In goede staat.
Antieke zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant, landstempel Zweden, vanaf 1752. Meesterteken FD. Afmeting: 3 x 5 cm. Gewicht: circa 15 gram. En een fraai gestileerde sterling zilveren zeeflepel met...
Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengewerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en ...
Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...
Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat
Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.
Religieus eivormig objecht, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. ...
Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.
Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...
Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. twaalfkantig geslepen blauw glazen odeurflacon voorzien van 2 zilveren kraag en doppen versierd met bloemdecor. Eén dop met scharnier. 10,5 cm. En een...
Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...