Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren Zeeuwse gesp 208
Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR
Plated Jugendstil tafelstuk 207
Plated Jugendstil tafelstuk
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Löwenthal roomstel (800/1000 ) 206
Löwenthal roomstel (800/1000 )

Resultaat:

80 EUR

Plated rammelaar 205
Plated rammelaar
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Geslepen tafelset met zilver 204
Geslepen tafelset met zilver

Resultaat:

80 EUR

Zilveren suikerstrooier, Empire 203
Zilveren suikerstrooier, Empire
Startprijs 80 EUR
Zilveren chatelaine met rokhaak 202
Zilveren chatelaine met rokhaak
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Plated wijnkoeler 201
Plated wijnkoeler

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot lot zilver 200
Groot lot zilver

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot zilver (Biedermeier) 199
Lot zilver (Biedermeier)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot plated etc. 198
Lot plated etc.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 197
Zilveren strooier

Resultaat:

70 EUR

Antieke zilveren lepel, 1801 196
Antieke zilveren lepel, 1801
Startprijs 70 EUR
Verkocht
11x Zilveren vleespennen 195
11x Zilveren vleespennen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren kuitgespen & broche 194
Zilveren kuitgespen & broche

Resultaat:

90 EUR

Zilveren bestek 193
Zilveren bestek
Startprijs 200 EUR
Zilveren dienblad 192
Zilveren dienblad
Startprijs 200 EUR
Zilveren beugel met ketting, 1802 191
Zilveren beugel met ketting, 1802
Startprijs 100 EUR
Zilveren beugel met ketting 190
Zilveren beugel met ketting
Startprijs 70 EUR
Antiek zilveren suikertafeltje 189
Antiek zilveren suikertafeltje
Startprijs 250 EUR
Zilveren brandewijnkom 188
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Zilveren thee-ei + ketting 187
Zilveren thee-ei + ketting

Resultaat:

80 EUR

Drie delen zilver 186
Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2 Zilveren fotolijsten 103
2 Zilveren fotolijsten

Resultaat:

50 EUR