Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Amerikaanse Colt - New York 2714
Antieke Amerikaanse Colt - New York

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Drie lachende Chinesen 5021
Bronzen figuur, Drie lachende Chinesen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese theedoos + kom 7245
Chinese theedoos + kom

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zeer grote Chinese Familie Verte schotel Ø 42,5 cm. 7440
Zeer grote Chinese Familie Verte schotel Ø 42,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 17,7 cm. 7609
Chinees bord Ø 17,7 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7838
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Secretaire met opstand, 1860 4035
Secretaire met opstand, 1860

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Gouden broche met parel en diamant 513
Gouden broche met parel en diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden brede ring met diamant 517
Gouden brede ring met diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant 532
Witgouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoraal met gouden streekslot 769
Collier van bloedkoraal met gouden streekslot

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1005
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1055
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
G.J. Hoffmann, Strandgezicht met bomschuiten 1169
G.J. Hoffmann, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Monogram J.K., 17e Eeuws schip in zware storm 1185
Monogram J.K., 17e Eeuws schip in zware storm

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Antiek Duits speelgoed 3008
2x Antiek Duits speelgoed

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuws Franse lantaarnklok 3620
18e Eeuws Franse lantaarnklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen harlekijn 5013
Bronzen harlekijn

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Zeldzame drie-delige KPM theeset 6039
Zeldzame drie-delige KPM theeset

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas/lampenvoet 7195
Chinese vaas/lampenvoet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7351
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 16,8 cm. 7385
Chinese schaal Ø 16,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 14,8 cm. 7444
Chinese kom Ø 14,8 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese Familie Rose borden 7458
Twee Chinese Familie Rose borden

Resultaat:

500 EUR