Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vier antiquarische boeken 2147
Vier antiquarische boeken

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot antiek tin (5x) 2354
Lot antiek tin (5x)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Acht delen opdraai-speelgoed van blik 3024
Acht delen opdraai-speelgoed van blik

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
9 Delen keramiek, divers 6169
9 Delen keramiek, divers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Staffordshire honden 6187
2 Staffordshire honden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tien Hollandse wandtegels 6192
Tien Hollandse wandtegels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot plated (divers) 252
Lot plated (divers)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antieke weegschaal, 1900 2175
Antieke weegschaal, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek diversen 2285
Lot oud/antiek diversen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur 5062
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot kristal (5x) 5550
Lot kristal (5x)

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grenzhausen kan 6160
Grenzhausen kan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Antiek Japans theeservies 7786
Antiek Japans theeservies

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese Familie Roze kom 7813
Chinese Familie Roze kom

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek houtwerk (4x) 2239
Lot oud/antiek houtwerk (4x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Drie dekseldozen met Arabisch opschrift 2357
Drie dekseldozen met Arabisch opschrift

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hutkoffer 4204
Hutkoffer

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke glazen dekselpot, 1915 5549
Antieke glazen dekselpot, 1915

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot oud keramiek (divers) 6135
Lot oud keramiek (divers)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7811
Chinese wierookbrander

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1384
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Resultaat:

20 EUR