Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schwarzwalder pendule 3504
Schwarzwalder pendule

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel 6107
Vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

850 EUR

Twee Chinese vazen 7647
Twee Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm. 7664
Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 1860 3521
Antieke Franse pendule, 1860

Resultaat:

90 EUR

Vijf oude porseleinen figuren 6124
Vijf oude porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm. 7681
Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok 3538
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR
Chinese vaas met vlinder decor 7698
Chinese vaas met vlinder decor
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Drie-delig klokkenstel 6141
Drie-delig klokkenstel

Resultaat:

360 EUR

Drie-delig Frans klokkenstel 3555
Drie-delig Frans klokkenstel
Startprijs 200 EUR
Grote Franse siervaas, H 49 cm. 6158
Grote Franse siervaas, H 49 cm.
Startprijs 40 EUR
Chinees kledingstuk van zijde 7711
Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 600 EUR
Friese staartklok 3568
Friese staartklok
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Antieke jaarpendule onder stolp 3572
Antieke jaarpendule onder stolp

Resultaat:

90 EUR

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm. 7728
Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
12-Pas tegeltableau,  52 x 39 cm. 6175
12-Pas tegeltableau, 52 x 39 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3585
Engelse staande klok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7745
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

120 EUR