Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm. 7660
Twee antieke miniatuur vazen, H 5 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee delen Delfts fayence 6134
Twee delen Delfts fayence
Startprijs 70 EUR
Antiek Petrus Regout serviesgoed 6127
Antiek Petrus Regout serviesgoed
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee Jugendstil vazen 6120
Twee Jugendstil vazen

Resultaat:

100 EUR

Jelle Hoogstra, Landschap met 'colored people' 1303
Jelle Hoogstra, Landschap met 'colored people'
Startprijs 200 EUR
Tomagniwi, Zelfportret + brief 1296
Tomagniwi, Zelfportret + brief
Startprijs 150 EUR
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap 1289
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Duits Rosenthal servies 6084
Duits Rosenthal servies

Resultaat:

180 EUR

Chinese Quan Yin 7624
Chinese Quan Yin
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm. 7617
Antieke Chinese vaas, H 28,3 cm.
Startprijs 200 EUR
Meissen theekan 6077
Meissen theekan
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak 7610
Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot tegels (20x) 6070
Lot tegels (20x)

Resultaat:

225 EUR

H. Koolen, Modern stilleven 1253
H. Koolen, Modern stilleven
Startprijs 150 EUR
Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten 1246
Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese theebus met zilverwerk 7574
Chinese theebus met zilverwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal Ø 19,5 cm. 7567
Chinese celadon schaal Ø 19,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Majolica beeld, Vrouw met waterkruik 6034
Majolica beeld, Vrouw met waterkruik

Resultaat:

110 EUR

Twee Chinese vazen, H 27 cm. 7560
Twee Chinese vazen, H 27 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Portret 17e eeuwse heer 1239
Ongesigneerd, Portret 17e eeuwse heer

Resultaat:

120 EUR

Antieke Delftse plaquette, 1900 6027
Antieke Delftse plaquette, 1900
Startprijs 120 EUR
Velsen vaas, H 18 cm. 6020
Velsen vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Drie pistolen + donderbus 2723
Drie pistolen + donderbus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek vuursteen pistool 2716
Antiek vuursteen pistool

Resultaat:

300 EUR