18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.
Collier van zoetwaterparels, witte zoetwaterparels, ø10mm, met om en om een multicolour zoetwaterparel, ø 5 mm. In het midden van het collier zit een grote grillig gevormde barokparel, lengte 37mm, m...
Chinees porseleinen bord met floraal decor. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen trekpot met figuren in landschap decor. Afmeting: 14,5 x 19,5 x 12 cm. In goede staat.
Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.
Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...
Chinese Blanc de Chine Quan Yin op houtgestoken console. Stukje van scepter mist achterkant. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met witte zoetwater parel, ø8mm. In goede staat.
Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat
Chinees porseleinen schaal in bloemvorm. Met vogels in boom/goud decor + tekst verso. Afmeting: 4,5 x 14,3 x 14,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Chinees porseleinen Kantonees klokkenstel met verguld brons. Circa 1860. Met putti en kariatiden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger uurwerk. Slaghamer mist. Verder in goede ...
Twee delen China. 1x grote roodlak dekseldoos met floraal/draak decor. 1x 19e eeuws bord met zotjes, gelijmd. Afmeting: 20 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese celadon porseleinen pijpvaas met lichtgroen glazuur.18e of 19e eeuws Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.
Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Lot met zes armbanden, met 3 zilveren slavenbanden, één voorzien van gravure, een zilveren klemband met dolfijnen een zilveren bewerkte rinkelband en een witmetalen rinkelband met een plaatje. Totaal ...
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, met zirconia. Strakke zilveren ringen bezet met een rechthoekige geslepen zirconia, kleurloos of roze. Breedte 16 mm. ø53 en 54. totaal ca 33 gram. Nieuw
Armband van 2 rijen gefacetteerde granaten, ø 7mm, bevestigd aan een geelgouden bloemvormige sluiting, 585/000, met granaat. Breedte 22 mm. lengte 19 cm. In goede staat
Zilveren klemarmband, 800/000, Amerikaans, indianen, met een mozaïek van turkooisstenen in de vorm van een landschap met voorstellingen van indianen. Breedte 10 mm, 56x50mm. ca 20,5 gram. In goede sta...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Merk Rensini. Nieuwe massieve ring met een geelgouden band en een witgouden gesleten gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, 0.10 VSI/TW. ø 56. ca...
Armband met gefacetteerde granaatkralen bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 3 rijen gefacetteerde granaatkralen, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 3 granaten en voorz...
Zilveren collier met hanger, 925/000, voorzien van limoges. Gourmetcollier met daaraan een grote ovale hanger met een gecontourneerde rand met floraal decor en voorzien van een grote porseleinen limog...
Witgouden choker, 585/000, met diamant. Choker uit witgouden staafjes, in het midden voorzien van een vierkante zetkast, 12x12mm, bezet met 16 princes geslepen diamanten, ca 1,2 ct. ca 12,3 gram. Voor...
Zilveren herdenkingshanger, ovale medaillon met kristallen voor- en achterkant. 45x28mm, inclusief oog. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met camee. Ring met een opengewerkte grove zetkast bezet met een ovale schelpcamee met vrouwfiguur. Grootte kop 21x16mm. ø59 ca 4,1 gram. In goede staat
Zilveren collier met hanger, 925/000, met gekleurde zirconia's. Gepunnikt collier uit plaatjes met daaraan een sierlijke hanger met vlinder en een grote driehoekig geslepen champagne kleurige zirconia...
Prachtige witgouden Art Deco broche, 585/000, met diamant en onyx. Witgouden rechthoekige broche, opengewerkt met 2 onyxen en 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,47 ct. In de rand rondom de bri...
Geelgouden ring, 585/000, met een ruitvormige kop pavé bezet met single cut geslepen diamanten. Tussen de diamanten zitten geelgouden banden. grootte kop 18x12mm. ca 4,2 gram. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een ronde opengewerkte zetkast versierd met draad, bezet met een rond gefacetteerde granaat. ø kop 15 mm. ø55. ca3,9 gram. In zeer goede staat
Annie Oakley (from the cowboys and Indians Series, 1986 Warhol) van Andy Warhol, gemaakt in 1986. Kleurenzeefdruk op Lenox Museum Board. Geprint door Gaultney-Klineman Art Inc. New York. Afmeting: H 9...
Karl Behm. München 1891. 1858 - 1905. Duitse School. Visser met kind aan het netten boeten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
Houtsnede Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Op zilverpapier. Gekreukt. Houtsnede op papier. Afmeting:H 21 x B 16 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren in taveerne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl. Groot werk met mooie lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 110 x B 150 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.
Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.
Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 21/200. Amerikaanse School. Zwangere dansende vrouwen. Lithografie op papier. Afmeting: H 88 x B 104 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Handwerkende vrouw met hond in interieur. Afmeting: H 40 x B 31 cm. In goede staat.
Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Maurice Wyckaert. 1923 - 1996. Nr. 80/100. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat .
Piet Cottaar. 1878 - 1950. Stilleven. Vaas met bloemen en gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht met vrachtschepen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Daniel Bekking. 1906 - 1973. Drie kleuren, de Fratellini's + Pierre Etaix. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 30 cm. In goede staat.
Leendert v.d. Vlist. 1894 - 1962. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
Anton van der Vet. 1889 - 1964. Stilleven met Delftse kan et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Funck? Circa 1900. Stilleven met fruit en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 59 cm. In goede staat.
Hugo Berten. 1894 - 1959. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.
Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.