49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

18e Eeuwse Franse lantaarnklok 3636
18e Eeuwse Franse lantaarnklok

400 EUR

Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen 1260
Leendert v.d. Vlist, Wilde bloemen
Startprijs 200 EUR
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan 1273
Anton van der Vet, Stilleven met Delftse kan

70 EUR

Twee Chinese dekselpotten 7396
Twee Chinese dekselpotten

130 EUR

Hollands kabinet 4011
Hollands kabinet
Startprijs 1.200 EUR
Chinees bord Ø 19,5 cm. 7413
Chinees bord Ø 19,5 cm.

300 EUR

Onduid. gesig., Stilleven 1290
Onduid. gesig., Stilleven

90 EUR

Antieke Chinese trekpot 7430
Antieke Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR
Hugo Berten, Bloemstilleven 1307
Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 200 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm. 7447
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.

250 EUR

Ongesigneerd, Man op stoel 1324
Ongesigneerd, Man op stoel
Startprijs 50 EUR
Chinees Blanc de Chine figuur, H 24 cm. 7464
Chinees Blanc de Chine figuur, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR
Frans Erkelens, Abstracte compositie 1341
Frans Erkelens, Abstracte compositie

100 EUR

Chinese schaal 7477
Chinese schaal
Startprijs 200 EUR
Hermann, Vaas met bloemen 1358
Hermann, Vaas met bloemen

80 EUR

Chinese Familie Rose vaas 7494
Chinese Familie Rose vaas

150 EUR

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860 7511
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

1.100 EUR

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens 1375
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens

200 EUR

Antieke spiegel 4045
Antieke spiegel

225 EUR