Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schaal Ø 22,8 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen schaal met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 22,8 cm. In goede staat.

Japanse of Chinese Yixing vaas, H 37 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote antieke Japanse of Chinese Yixing vaas met draak in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (div.)
Resultaat: 250 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Tuindecor met vazen + bodemmerk. Bestaande uit: drie koppen + zes schotels. Vijf schotels goed, minimale schilfers. Eén schotel haarlijn. Kopjes mini...

Chinees Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen bord met Familie Rose/geisha's in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Minimale chips. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kop/schotels
Resultaat: 250 EUR

Vijf Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor + karaktertekens. Eierschaal. Afmeting: 3 x Ø 8 cm. In goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose borden. 18e Eeuw. Met kustplaats/tuin/pagode/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 15,4 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen kom met blauw glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15,4 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met figuren onder parasol in landschap decor. Minimale schilfers. Afmeting:4 x Ø 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenvazen, H 28 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijnen hals. Beide deksels chips. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 7 - 7,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met rondom figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 13,7 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari vazen, H 9 - 10 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vazen met tuin decor. Eén goed, drie beschadigd. Afmeting: H 9 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 20,6 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinese Familie Rose drakenschotel met goud, verso floraal + tekens. Bodemmerk. Afmeting: Ø 20,6 cm. In goede staat.

Antieke Satsuma bloempot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse Satsuma bloempot/jardiniere met figuren/floraal/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Mooie kwaliteit. Afmeting; 19 x 17 x 14 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Verte Mei Ping vaas met landschap/pagode/figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Drie zeldzame Chinese Familie Verte borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met tuin/kraanvogel decor (emaille). Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Antiek Japans Satsuma servies
Resultaat: 250 EUR

Antiek Japans Satsuma theeservies van keramiek. Met figuren/draken/goud decor. Met bodemmerk. Bestaande uit: Theepot, melk+suikerpot, tien koppen en schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmetin...

Chinese 4-kantige celadon vaas, H 31 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met olifanten koppen en wit craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met fijn gedetailleerde beschildering. Landschap/figuren/pagode/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met geel glazuur en bloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas met kandelaar montuur, H 25 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Sang du boeuf rood glazuur en tinnen kandelaar montuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kop en schotel
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Met feniks in landschap/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 21,5 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung-stijl kom Ø 13,2 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Sung-stijl kom met blauw-rood glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 14,3 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon dekseldoos in bloemvorm. Afmeting: H 7 x Ø 14,3 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 15 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: 9 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal. Bloem-vormig met marmer-achtig glazuur. Afmeting: 5 x Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen hoekige dekseldoos met figuren/karaktertekens en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 7 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Drie Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 240 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In matige staat.

Chinese Fam. Rose kom
Resultaat: 230 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

Vijf Familie Rose schotels/capucijner Ø 11,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner schotels met floraal/insecten decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese gemberpotten Ø 6,7 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung gemberpotten met landschap decor. Eén goed, één maal haarlijn, één maal chips binnenrand. Afmeting: H 7 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met krab, baars en steur decor. Met bodemmerk. Eén schotel minimale schilfers, rest goed. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees kaststel, H 9,5 - 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met berglandschap/visser decor. 17e - 18e Eeuw. Minimale schilfer. Afmeting: H 9,5 - 12 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees Imari porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.

Zes Chinese kopjes
Resultaat: 225 EUR

Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees Capucijner porselein
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Floraal decor. Twee koppen minimale chip, rest goed. Afmeting: 4 - Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal decor. Chips deksel. Afmeting: 12 x 16 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie 18e Eeuwse Imari borden Ø 21,2 cm.
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/jongelingen/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

Chinees Kang Xi bord Ø 20 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Eén kleine randrestauratie. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese kwispedoor Ø 12,8 cm.
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor. Floraal/vogel/figuren decor. Restauratie randschades. Afmeting: H 9 x Ø 12,8 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse Arita schenkkannen
Resultaat: 225 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse porseleinen Arita schenkkannen met floraal/feniks/vogel decor. Beide kannen licht beschadigd. Afmeting: H 23- 28 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Ming-stijl bord Ø 19 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen bord in Ming-stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese Sung kommen Ø 11 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinees porseleinen Sung kommen met cocosnoot-achtig glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kang Xi koppen
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen met floraal decor. Met bodemmerk. Haarlijnen. Afmeting: 7,5 x 7,7 cm. In redelijke staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor. Geisha met konijn in tuin/goud decor. Bestaande uit drie kopjes, één kopje minimale chips + vier schotels, twee schotels min...

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen kom met tuin/kippen decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Kanton vaas, H 36 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kantonese vaas met zeldzaam Familie Rose/krijger/goud decor. Met blauw glazuur. Haarlijnen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 225 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom
Resultaat: 225 EUR

Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor + vier tekens bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Twee schotels chip, één schotel goed. Afmeting: 5 x Ø 12,8 cm. In redel...

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 200 EUR

Lot antiek Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Imari. Bestaande uit vijf koppen en drie schotels. Twee koppen haarlijn, drie koppen gaaf, drie schotels goed. Afmeting: 6 - 13 cm. In r...

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese Kang Xi trekpot Ø 6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi trekpot met floraal coulissen decor. 18e Eeuw. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 7 x Ø 6 cm. In goede staat.

Chinees porseleien boek
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen boek met tekst, floraal/fruit en verso landschap met vogel decor. Afmeting: 18 x 21,5 x 2,5 cm. In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 10 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas. Hectagonale miniatuur vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Beschadiging bovenrand. Afmeting: H 10 cm. In redelijke staat.

Familie Rose kom Ø 15,9 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met bloesemtak/vogel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15,9 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese kom Ø 13,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen encre de Chine kom. 18e Eeuw. Met Europeanen decor. Twee professionele chip restauraties. Afmeting: H 6,4 - Ø 13,7 cm. In goede staat.

Chinese celandon kom Ø 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met rood/grijs glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen cups. 1x Blanc de Chine met dieren en drakenkop. 1x Blauw-wit bloemvorm, floraal decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 13,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met krab/baars en steur decor. Pootjes chips. Afmeting: H 14 x Ø 13,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees terracotta figuur
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees terracotta geglazuurd figuur te paard. 19e Eeuw. Omlijsting later. Afmeting: 32 x 33 x 12 cm. Beschadiging. In redelijke staat.

Chinese lakstempel + houder
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen lakstempelhouder + lakstempel. Met kat-achtig decor + bodemmerk. Afmeting: 3,7 x 6,8 x 6,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen koppen en schotels met landschap decor. 18e Eeuw. Afmeting: 5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 6 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf Chinees porseleinen koppen met landschap/figuren in coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. Twee koppen goed, twee koppen chips, één kop haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met Foo-honden decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: 10 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee zeldzame Imari schelpborden
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden in oestervorm. Met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: 26 x 25 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord Ø 21 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi bord met tuin/vogel decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos in hartvorm. Met karper decor + bodemmerk. Afmeting: 4 x 10,5 x 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese Song-stijl kommen Ø 13 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Song-stijl kommen met zwart/bruin + blauw/grijs glazuur. Afmeting: H 12,5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees Swatow bord ca. Ø 25 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Swatow bord met bodemmerk. Europees decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 24,7 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kop + schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop + schotel. 18e - 19e Eeuw. Met zeldzaam decor van tortelduiven + goud. Haarlijnen bodem. Afmeting: 4,5 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas, H 20 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met roggehuid-achtig glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees brons
Resultaat: 200 EUR

Twee delen Chinees brons. 1x boeddha met restvergulding en signatuur. 1x kaarskandelaar met florale gravering, oxidatie. Afmeting: 23,5 - 25 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi kan, H 10,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met rondom figuren in tuin decor. Topje deksel gelijmd. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 200 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Vaas met geisha/spelende zotjes decor + zes tekens bodemmerk. Twee pijpvazen, 19e eeuw, één chip voet. En een Queng Lung-stijl schaal met landschap decor. ...

Chinese Familie Rose kop Ø 9,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kop met tuin/vogel decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese Kanton vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met Familie Roze figuren en goud decor. Eén vaas haarlijnen. Eén vaas chip. Afmeting: H 14 cm. In redelijke staat.

Chinese rode schotel Ø 16,2 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

Chinese glazen kom Ø 14 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinese glazen kom op hoge voet 'blue John'. Glas met marmer effect. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese cloisonné dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Antieke Chinese cloisonné dekseldoos met floraal decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

4x Spekstenen snijstukken
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Chinese spekstenen snijstukken. Onder andere; plantenbakken en een snijstuk met Chinese wijsheren. Circa 1900. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met oranje glazuur, goudrand en Europese figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 7,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.

6x Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Zes delen Chinees porselein. Bestaande uit: Cup met Chinese goden decor + bodemmerk. Cup met kostbaarheden decor + bodemmerk. Twee cups met krijger/karaktertekens + bodemmerk. Familie Rose bord met t...

Chinese kwispedoor
Resultaat: 190 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met paradijsvogel/landschap/goud decor. Gecontourneerd. Minimale chips. Afmeting: 22,6 x 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese bronzen boeddha, H 25 cm.
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met restvergulding. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.