Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken bijbelkist
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.

Twee hoek-etagéres
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke houtgestoken hoeketagéres. Floraal. Afmeting: 39 - 65 cm. In goede staat.

Twee penkandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bronzen penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Renaissance-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Fontein met figuur
Resultaat: 70 EUR

Fontein van beton met schelpvormige opvangbak met daarboven een jongensbeeld die een vis vast houdt. Afmeting: 81 x 57 x 57 cm. In goede staat.

2 Koperen pannen
Resultaat: 70 EUR

Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.

Twee marmeren vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse staartklok
Resultaat: 70 EUR

Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.

Twee regulateur klokken, 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateurs. Circa 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Amerikaanse tafelklok, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.

Antieke pathefoon, 1920
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.

Engelse cake-stand
Resultaat: 70 EUR

Engelse mahoniehouten cake-stand. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 x Ø 25 cm. In goede staat.

Eiken nachtkast, 1800
Resultaat: 70 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.

Piano-hocker
Resultaat: 70 EUR

Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.

Bijzettafel met marmer
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten bijzettafel met marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 70 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 180 x 113 cm.
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden drie medaillons. Afmeting: 180 x 113 cm. In goede staat.

Set glazen vogels
Resultaat: 70 EUR

Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antiek muizenflesje
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met floraal/tuin decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 16 - 16,5 cm. In redelijke staat.

2x Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese spekstenen brushwasher
Resultaat: 70 EUR

Antieke spekstenen brushwasher in leliebladvorm. Minimale chips. Afmeting: 13 x 13 x 2,5 cm. In goede staat.

Twee Chinees/Kantonese vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden
Resultaat: 70 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese kopjes met spreuken
Resultaat: 70 EUR

Zeven stuks antiek Chinees porseleinen kopjes met spreuken. Circa 1880. Drie kopjes beschadigingen. Vier kopjes goed. Afmeting: Ø 5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 33 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Oud vonkenscherm van messing
Resultaat: 65 EUR

Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.

Antieke staande lamp
Resultaat: 65 EUR

Antieke compositie metalen staande lamp. Circa 1900. Vrouw draagt fakkel. L' iris. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.

Zilveren schaal
Resultaat: 60 EUR

Klein zilveren schaaltje, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van krullen en kwabben. Geplaatst op 4 bolpootjes. MT.: onduidelijk, London, jl.: e:1900. 11x8x2cm. ca 59 gram. In goede st...

Twee zwavelstokdozen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, één gecontourneerd model voorzien van lijnbewerking, 4,5x7cm en een vespa versierd met bloemdecor en voorzien van een gravure, JN 05. 4x6cm. Totaal ca 50 gram...

Zilveren schaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig voorzien van gezaagd spijlen en ovaaldecor. Met parelrand. MT.: onduidelijk jl.:V:1930. ca 56 gram. 13x8x4,5cm. In goede staat

Zilveren mand
Resultaat: 60 EUR

Zilveren mandje, 835/000, schuitvormig model versierd met voluten en cartouches, Geplaatst op een ovale gecontourneerde voet met voluten en floraal decor. Het mandje is voorzien van een opengewerkt he...

Flacon met molen
Resultaat: 60 EUR

Porseleinen flacon voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Ovale flacon versierd met een schildering van een molen en gouden bloemdecor, deels afgesleten. Voorzien van zilveren kraag en dop met b...

Flacon van melkglas
Resultaat: 60 EUR

Odeurflacon van melkglas met zilveren kraag en dop, 833/000, versierd met voluten en floraal decor. 10x4x2cm. In goede staat

Zilveren sigarettenpijp
Resultaat: 60 EUR

Zilveren sigarettenpijp, 925/000, in de vorm van een slang met granaat voorzien van cantille bewerking. 9 cm. ca 7 gram. Wat gedeukt verder in goede staat.

Twee zilveren theezeefjes
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren theezeefjes, 833/000, één vierkant opengewerkt zeefje met figuren geplaatst op een kristallen bakje met zilveren rand en één rond gecontourneerd met florale bewerking versierd zeefje ge...

Brillenkoker met gouden embleem
Resultaat: 60 EUR

Lederen brillenkoker met geelgouden element versierd met graveerwerk. 585/000. 15x3x2,5cm. In goede staat

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zilveren fotolijst gemaakt uit een tasbeugel, 833/000, voorzien van medaillons met figuren. MT.: R.Heijema, Sneek,1820-1833. 8,5x11cm. ca 39 gram. Gerestaureerd op diverse plekken langs de rand. In go...

Zilveren klontentang + theeschep
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...

Zilveren pasteischep, 1919
Resultaat: 60 EUR

835/000 Zilveren pastei-schep, steel met tweezijdige filetrand. Mr. C.L.J. Begeer-Utrecht, j.l.: J. Anno 1919. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.

Kristallen theebus met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Antiek geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel, voorzien van 835/000 zilveren montuur + dop welke voorzien is van een fijne parelrand. Afmeting: 7 x 11 cm. In goede staat.

Zilveren slavenband
Resultaat: 60 EUR

Brede zilveren slavenband, 925/000, voorzien van graveerwerk met krullen en floraal decor. De bolle slavenband heeft een getrembleerde rand en is voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 25 mm...

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 60 EUR

Zilveren horlogeketting, 925/000, gemaakt van verlopend gourmetschakels. lengte 43 cm. totaal ca 72,4 gram. In goede staat

Zilveren armband met diamant
Resultaat: 60 EUR

Fraaie zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband voorzien van ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. De armband heeft een bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nie...

Zilveren choker met zirconia's
Resultaat: 60 EUR

Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Collier gemaakt uit zetkasten verlopend in grootte, bezet met zirconia's, verbonden door middel van staafjes. Met bakslot en veiligheid. breedte 7-11 mm. leng...

Gouden oorstekers met parel
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met witte zoetwater parel, ø8mm. In goede staat.

Lot horloges, 9x
Resultaat: 60 EUR

Lot horloges, 9x, met een Seiko automaat, Citizen automaat, Certina mechanisch horloge, wijzer los, 2 pontiac horloges en vier diverse horloges. In redelijk goede staat.

2 Double armbanden
Resultaat: 60 EUR

Twee double armbanden met gevlochten decor. Eén armband met een milanees motief met bewerkte rand en voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 13,5mm, lengte 19 cm, en een armband gevlochten me...

2 Zilveren armbanden
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren klemarmbanden, 925/000, met turkoois. Klemband met veerbewerking en een ovale turkoois en een klemband met 6 peervormige turkoois en in het midden een groene ovale cabouchon turkoois. Br...

5 Plated broches met Delfts blauw
Resultaat: 60 EUR

Vijf plated broches, Gero, 90, rond model met floraal bewerkte rand, voorzien van een ronde plaquette met Delfts blauwe beschildering. ø 6 cm.

Zilveren spang met hanger
Resultaat: 60 EUR

Zilveren spang met hanger, 925/000, gesmede spang lopend in een V-vorm voorzien van een hanger in de vorm van een libelle met zirconia's en een rode steen. lengte spang 38 cm. grootte hanger 5x4cm, in...

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren zakhorloges, 800/000, met bewerkte achterplaten. Één voorzien van witmetalen horlogeketting met roze stenen en één voorzien van zilveren horlogeketting met hanger voorzien van ene afbeel...

Armband met 1/2 guldens
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband gemaakt uit 1/2 guldens. De middelste munt is voorzien van een gravure: JB 38-26/5-39 PP. De armband heeft een veeroog als sluiting. Breedte 22 mm. lengte 21 cm. ca 40 gram. In goede...

Zilveren choker en oorstekers malachiet
Resultaat: 60 EUR

Zilveren choker en oorstekers, 925/000, met malachiet, Mexico. Choker en oorstekers met een traanvormige schakel bezet met een traanvormige malachiet. In het midden van de choker zit een hartvormig el...

Henk van Leeuwen van Oudewater, Landschap bergmeer
Resultaat: 60 EUR

Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

F. de Wit, Landschap met korenschoven
Resultaat: 60 EUR

F. de Wit. Circa 1930. Landschap met korenschoven en gezicht op kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram W.v.W., Portret oude boeren vrouw
Resultaat: 60 EUR

Monogram W.v.W. Portret oudere boeren vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.

J. van Berghem, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

J. van Berghem gesigneerd. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.

G. Stevens, Landschap met opvliegende eenden
Resultaat: 60 EUR

G. Stevens. 20e Eeuw. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.

T. Anconé, Portret Rembrandt van Rijn
Resultaat: 60 EUR

T. Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt van Rijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

G. Corneille, Unique
Resultaat: 60 EUR

Guillaume Corneille 1997. 1922 - 2010. Nr. 50/250. Unique. Litho op papier. Afmeting; H 21 x B 15 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Impressionistisch stilleven met fruit
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Impressionistisch stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerin bij boerderij
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Boerin bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Kelderman, Gezicht op Joure Friesland
Resultaat: 60 EUR

Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gezicht op Joure Friesland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

2x Handingekleurde gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...

P. Dönitz, Lago Maggiore
Resultaat: 60 EUR

P. Dönitz. 20e Eeuw. Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Resultaat: 60 EUR

Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red
Resultaat: 60 EUR

2x J.A. Smit (JAS). 1998. 1945 - 2002. Nr. 243/250 Bellona + Nr. 33/250 Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.

W.J. Rangé, Schelpenvissers
Resultaat: 60 EUR

W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Sieradenkist (historisme)
Resultaat: 60 EUR

Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Jugendstil kaarskandelaar, 1900
Resultaat: 60 EUR

Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Zes Nishapur ornamenten
Resultaat: 60 EUR

Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.

Messing dekseldoos, 1920
Resultaat: 60 EUR

Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaidoos
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse notenhouten naaidoos met messing verguld beslag, lade, gewicht en speldenkussen. Afmeting: 10,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.

Antieke reis schrijfkist, 1800
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke eikenhouten reisschrijfkist met zijwaartse lade (met inktpotten). Origineel beslag, slot mist. Circa 1800. Afmeting: 12 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Twee antieke opaline lampen
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke opaline-glazen petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.

Bauhaus-stijl verchroomde tuimelketel op comfoor
Resultaat: 60 EUR

Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Antiek tinnen zoutvat, 1800
Resultaat: 60 EUR

Antiek tinnen wand zoutvat met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: 28 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Twee decoratieve tafellampen H 71 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Italiaanse marmeren lampenvoet
Resultaat: 60 EUR

Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.

Koper geslagen jachttafereel
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Eiken kapstok
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstokken. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 62 - 83 cm. In goede staat.

Antieke turfkist
Resultaat: 60 EUR

Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.

3x Decoratieve violen
Resultaat: 60 EUR

Drie decoratieve miniatuur violen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.

Biedermeier theestoof
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.

Twee bloempotten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Antieke opium weegschaal + houder
Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke Indische opiumweegschaal in houtgesneden gitaarvorm houder. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bascule met gewichten
Resultaat: 60 EUR

Antieke gietijzeren bascule met messing gewichtenset. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 31 cm. In goede staat.

Antieke Franse spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.

Vijf oude lijsten
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.

Vijf antieke presenteerbladen
Resultaat: 60 EUR

Vijf antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 17 - 55 cm. In goede staat.

Art Deco lamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke octagonale Art Deco glazen plafondlamp. Circa 1925. Afmeting: 35 x 35 x 20 cm. In goede staat.

2x Tuinbeelden op sokkel
Resultaat: 60 EUR

Twee oude tuinbeelden op sokkel. 1x Meisje met bloemen. Stukje voet mist. Afmeting: H 88 cm. 1x Boeddha op Korintische zuil. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

2x Tuinbeelden van beton
Resultaat: 60 EUR

Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.

Drie tinnen kannen
Resultaat: 60 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Kerfsnede stoof
Resultaat: 60 EUR

Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Drie antieke kerkboeken/bijbels
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.