19e Eeuwse Hollandse eiken bijbelkist. Neo renaissance. Afmeting: 29 x 37 x 57 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgestoken hoeketagéres. Floraal. Afmeting: 39 - 65 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen penkandelaren. 19e Eeuw of ouder. Renaissance-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Fontein van beton met schelpvormige opvangbak met daarboven een jongensbeeld die een vis vast houdt. Afmeting: 81 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Twee koperen pannen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Twee zware dikwandige marmeren vazen. 19e Eeuw. Eén vaas chip bodemrand. Afmeting: H 22 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse eikenhouten staartklok met bronzen beslag, maanstand en drie gewichten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateurs. Circa 1900. Afmeting: 60 - 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse notenhouten tafelklok met wekker. Circa 1900. Afmeting: 51 x 44 x 16 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon, gemerkt Excelsior. Circa 1920. Afmeting: 90 x 46 x 50 cm. In goede werkende staat.
Engelse mahoniehouten cake-stand. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 93 x Ø 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkast. Holland. Met jalouziedeur + lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 46 x 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piano-hocker. Circa 1900. Afmeting: H 52 x Ø 37 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten bijzettafel met marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 70 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden drie medaillons. Afmeting: 180 x 113 cm. In goede staat.
Twee Murano-stijl glazen vogels. 21e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met floraal/tuin decor. Eén haarlijn + minimale chips. Afmeting: Ø 16 - 16,5 cm. In redelijke staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke spekstenen brushwasher in leliebladvorm. Minimale chips. Afmeting: 13 x 13 x 2,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese vazen met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap/kostbaarheden decor. Beiden haarlijn + chips. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Zeven stuks antiek Chinees porseleinen kopjes met spreuken. Circa 1880. Drie kopjes beschadigingen. Vier kopjes goed. Afmeting: Ø 5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Oud messing vonkenscherm in barok-stijl. Afmeting: 63 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen staande lamp. Circa 1900. Vrouw draagt fakkel. L' iris. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Klein zilveren schaaltje, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model voorzien van krullen en kwabben. Geplaatst op 4 bolpootjes. MT.: onduidelijk, London, jl.: e:1900. 11x8x2cm. ca 59 gram. In goede st...
Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, één gecontourneerd model voorzien van lijnbewerking, 4,5x7cm en een vespa versierd met bloemdecor en voorzien van een gravure, JN 05. 4x6cm. Totaal ca 50 gram...
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig voorzien van gezaagd spijlen en ovaaldecor. Met parelrand. MT.: onduidelijk jl.:V:1930. ca 56 gram. 13x8x4,5cm. In goede staat
Zilveren mandje, 835/000, schuitvormig model versierd met voluten en cartouches, Geplaatst op een ovale gecontourneerde voet met voluten en floraal decor. Het mandje is voorzien van een opengewerkt he...
Porseleinen flacon voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Ovale flacon versierd met een schildering van een molen en gouden bloemdecor, deels afgesleten. Voorzien van zilveren kraag en dop met b...
Odeurflacon van melkglas met zilveren kraag en dop, 833/000, versierd met voluten en floraal decor. 10x4x2cm. In goede staat
Zilveren sigarettenpijp, 925/000, in de vorm van een slang met granaat voorzien van cantille bewerking. 9 cm. ca 7 gram. Wat gedeukt verder in goede staat.
Twee zilveren theezeefjes, 833/000, één vierkant opengewerkt zeefje met figuren geplaatst op een kristallen bakje met zilveren rand en één rond gecontourneerd met florale bewerking versierd zeefje ge...
Lederen brillenkoker met geelgouden element versierd met graveerwerk. 585/000. 15x3x2,5cm. In goede staat
Zilveren fotolijst gemaakt uit een tasbeugel, 833/000, voorzien van medaillons met figuren. MT.: R.Heijema, Sneek,1820-1833. 8,5x11cm. ca 39 gram. Gerestaureerd op diverse plekken langs de rand. In go...
835/000 Zilveren klontentang + theeschep met vleugelbak, afmeting 10 cm.. Beiden met puntfilet stelen. Mr. J.M. van Kempen-Voorschoten. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: totaal circa 38 gram. In goede staat...
835/000 Zilveren pastei-schep, steel met tweezijdige filetrand. Mr. C.L.J. Begeer-Utrecht, j.l.: J. Anno 1919. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 90 gram. In goede staat.
Antiek geslepen kristallen theebus met amandelslijpsel, voorzien van 835/000 zilveren montuur + dop welke voorzien is van een fijne parelrand. Afmeting: 7 x 11 cm. In goede staat.
Brede zilveren slavenband, 925/000, voorzien van graveerwerk met krullen en floraal decor. De bolle slavenband heeft een getrembleerde rand en is voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 25 mm...
Zilveren horlogeketting, 925/000, gemaakt van verlopend gourmetschakels. lengte 43 cm. totaal ca 72,4 gram. In goede staat
Fraaie zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband voorzien van ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. De armband heeft een bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nie...
Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Collier gemaakt uit zetkasten verlopend in grootte, bezet met zirconia's, verbonden door middel van staafjes. Met bakslot en veiligheid. breedte 7-11 mm. leng...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met witte zoetwater parel, ø8mm. In goede staat.
Lot horloges, 9x, met een Seiko automaat, Citizen automaat, Certina mechanisch horloge, wijzer los, 2 pontiac horloges en vier diverse horloges. In redelijk goede staat.
Twee double armbanden met gevlochten decor. Eén armband met een milanees motief met bewerkte rand en voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 13,5mm, lengte 19 cm, en een armband gevlochten me...
Twee zilveren klemarmbanden, 925/000, met turkoois. Klemband met veerbewerking en een ovale turkoois en een klemband met 6 peervormige turkoois en in het midden een groene ovale cabouchon turkoois. Br...
Vijf plated broches, Gero, 90, rond model met floraal bewerkte rand, voorzien van een ronde plaquette met Delfts blauwe beschildering. ø 6 cm.
Zilveren spang met hanger, 925/000, gesmede spang lopend in een V-vorm voorzien van een hanger in de vorm van een libelle met zirconia's en een rode steen. lengte spang 38 cm. grootte hanger 5x4cm, in...
Twee zilveren zakhorloges, 800/000, met bewerkte achterplaten. Één voorzien van witmetalen horlogeketting met roze stenen en één voorzien van zilveren horlogeketting met hanger voorzien van ene afbeel...
Zilveren armband gemaakt uit 1/2 guldens. De middelste munt is voorzien van een gravure: JB 38-26/5-39 PP. De armband heeft een veeroog als sluiting. Breedte 22 mm. lengte 21 cm. ca 40 gram. In goede...
Zilveren choker en oorstekers, 925/000, met malachiet, Mexico. Choker en oorstekers met een traanvormige schakel bezet met een traanvormige malachiet. In het midden van de choker zit een hartvormig el...
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1930. Landschap met korenschoven en gezicht op kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Monogram W.v.W. Portret oudere boeren vrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.
J. van Berghem gesigneerd. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 25 cm. In goede staat.
G. Stevens. 20e Eeuw. Landschap met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 30 cm. In goede staat.
T. Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt van Rijn. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille 1997. 1922 - 2010. Nr. 50/250. Unique. Litho op papier. Afmeting; H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Impressionistisch stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Boerin bij boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Gezicht op Joure Friesland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...
P. Dönitz. 20e Eeuw. Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.
Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
2x J.A. Smit (JAS). 1998. 1945 - 2002. Nr. 243/250 Bellona + Nr. 33/250 Mokum Red. Lithografie op papier. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
W.J. Rangé. 20e Eeuw. Schelpenvissers op het strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met knotwilgen en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Historisme-stijl vergulde compositie metalen dekseldoos. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Zware compositie metalen Jugendstil kaarskandelaar met zweepslag decor, albast en kindergezicht. Circa 1900. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Zes antieke Nishapur terracotta ornamenten/plaquettes. Iran. 7e - 14e Eeuw na Christus. Bodemvondst. Afmeting: 4 - 6,5 cm. In goede staat.
Messing dekseldoos met Chinese karaktertekens/driemaster zeilschip. Circa 1920. Slot defect. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten naaidoos met messing verguld beslag, lade, gewicht en speldenkussen. Afmeting: 10,5 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten reisschrijfkist met zijwaartse lade (met inktpotten). Origineel beslag, slot mist. Circa 1800. Afmeting: 12 x 51 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline-glazen petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: H 47 - 48 cm. In goede staat.
Bauhaus-stijl verchroomde messing tuimelketel op comfoor. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 20 x 23 cm. In goede staat.
Antiek tinnen wand zoutvat met bodemmerk. Circa 1800. Afmeting: 28 x 18 x 12 cm. In goede staat.
Twee decoratieve bronzen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Italiaanse marmeren lampenvoet in de vorm van een Korinthische zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Antiek Duits historisme kopergeslagen jachttafereel in houten omlijsting. Met messing hoekstukken. Circa 1890. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstokken. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 62 - 83 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen turfkist met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 28 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Drie decoratieve miniatuur violen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 39 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten biedermeier theestoof met ketel. Circa 1850. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kopergeslagen bloempotten. Landschap/bustes/draak decor. Leeuwenpoten etc. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Oude/antieke Indische opiumweegschaal in houtgesneden gitaarvorm houder. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren bascule met messing gewichtenset. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse gepolychromeerde tinnen spiegel met strik. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 68 x B 26 cm. In goede staat.
Vijf oude lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 30 - 45 cm. (buitenmaat). In goede staat.
Vijf antieke keramieken presenteerbladen met vernikkelde omranding. Circa 1900 - 1930. Afmeting: Ø 17 - 55 cm. In goede staat.
Antieke octagonale Art Deco glazen plafondlamp. Circa 1925. Afmeting: 35 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Twee oude tuinbeelden op sokkel. 1x Meisje met bloemen. Stukje voet mist. Afmeting: H 88 cm. 1x Boeddha op Korintische zuil. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Twee betonnen tuinbeelden. 1x Jongen leest boek op bankje, afmeting: 62 x 67 x 43 cm. 1x Jongen en meisje die samen een boek lezen, afmeting: 47 x 26 x 34 cm. In goede staat.
Drie vroeg 19e eeuwse tinnen schenkkannen. Afmeting: 17 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Drie antieke kerkboeken/bijbels. 1x met gouden slot. 1x met zilveren slot. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In redelijk/goede staat.