Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd., Kardinaal met duif
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Kardinaal. Ingeschilderd. Afmeting: H 83 x B 48 cm. In matige staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 1.500 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een fijne band voorzien van een grote langwerpige kop in het midden bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Om deze diamanten zit een rand met...

Zeldzame drie-delige KPM theeset
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...

Drie Delftse borden Ø 27,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delftse fayence borden met bloemvaas decor. Gemerkt de Clauw. Afmeting: Ø 27,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese dekselvazen, H 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met floraal/draak decor + vier tekens bodemmerk. Twee maal haarlijn hals. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

Roy Lichtenstein, Naakte lezende vrouw op bed
Startprijs 380 EUR

Roy Lichtenstein. Mogelijke nadruk, met watermerk. Nr. 118/199. Naakte lezende vrouw op bed. Lithografie op papier. Afmeting: H 71 x B 57 cm. In goede staat.

Tableau met 41 tegels
Resultaat: 300 EUR

Tableau met 41 antieke tegels. 19e Eeuw. Bloempot decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 94 x 80 cm. In goede staat.

Witgouden choker met opaal en diamant
Resultaat: 360 EUR

Witgouden choker, 585/000, met opaal en diamant. Venetiaans collier het midden een rij met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. En daaronder een ovale zetkast met een blauw opaal triplet....

Vijf Chinese borden Ø 13 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met figuren decor + hond?. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.

Maaren of Maartens? Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 300 EUR

Maaren of Maartens? 1818. Stadsgezicht met gracht en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Vier antieke porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Vier antieke porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee bisquit porseleinen figuren, één arm gelijmd. Eén porseleinen figuur, dame. Eén Duitse poppenbuste. Afmeting: 5 - 21 cm. In redelijk/goe...

Antieke Chinese jade kom Ø 13 cm.
Startprijs 300 EUR

Antieke Chinese dunne jade kom. Afmeting: H 5 x Ø 13 cm. In goede staat.

Parelcollier met hanger
Startprijs 170 EUR

Collier van zoetwaterparels, witte zoetwaterparels, ø10mm, met om en om een multicolour zoetwaterparel, ø 5 mm. In het midden van het collier zit een grote grillig gevormde barokparel, lengte 37mm, m...

Twee Chinese borden
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Wanli borden met krekel/konijn in landschap decor. Eén chip bij bord met krekel. Afmeting: Ø 16,2 - 16,5 cm. In goede staat.

Vijf-delig Delfts kaststel
Resultaat: 850 EUR

19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.

Geelgouden streekhanger/ broche
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.

Twee Chinese oorvazen, H 42,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Vijf oude porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR

Vijf oude porseleinen figuren. 20e Eeuw. Drie maal Duitsland Dresden, engelen. Twee maal Nao Spain, jongen en meisje. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...