Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdamse kraantjeskan met stadswapen 2000
Amsterdamse kraantjeskan met stadswapen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke George Nilsson lamp 2001
Antieke George Nilsson lamp

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke globe 2002
Antieke globe

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860 2003
Twee Franse bronzen kandelaren, 1860

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Hoorn des overvloeds 2004
Hoorn des overvloeds

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Sieradenkist (historisme) 2005
Sieradenkist (historisme)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Speeldoos in chaletvorm 2006
Speeldoos in chaletvorm

Resultaat:

150 EUR

Lamp, Zeehond met bol 2007
Lamp, Zeehond met bol
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Antieke globe in houder, 1900 2008
Antieke globe in houder, 1900

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese jardiniere 2009
Japanse/Chinese jardiniere

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese jardiniere 2009.
Japanse/Chinese jardiniere

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zandstenen Maria beeld op sokkel 2010
Zandstenen Maria beeld op sokkel

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Zandstenen Maria beeld op sokkel 2011
Zandstenen Maria beeld op sokkel

Resultaat:

1.200 EUR

Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900 2012
Antieke Jugendstil tafelschaal, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee bronzen empire-stijl kandelaren 2013
Twee bronzen empire-stijl kandelaren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke telefoon, 1910 2014
Antieke telefoon, 1910

Resultaat:

150 EUR

Weegschaal in mahonie kast 2015
Weegschaal in mahonie kast
Startprijs 70 EUR
Drie antieke miniatuur portretten 2016
Drie antieke miniatuur portretten
Startprijs 280 EUR
Negen antieke miniatuur portretten 2017
Negen antieke miniatuur portretten
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
18e Eeuws houtsnijwerk 2018
18e Eeuws houtsnijwerk

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek Frans draaispit, 1880 2019
Antiek Frans draaispit, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Diecast spaarpot, 1920 2020
Antieke Diecast spaarpot, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke missie spaarpot, 1930 2021
Antieke missie spaarpot, 1930

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke missie spaarpot 2022
Antieke missie spaarpot

Resultaat:

110 EUR