Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm. 7000
Zeldzame Kang Xi schotel Ø 33,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bronzen tempelwachter 7001
Bronzen tempelwachter

Resultaat:

5.500 EUR

Grote Kanton kom op console 7002
Grote Kanton kom op console
Startprijs 1.500 EUR
Chinese Wanli vaas, H 43,5 cm. 7003
Chinese Wanli vaas, H 43,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Antieke Wucai pot 7004
Antieke Wucai pot
Startprijs 2.500 EUR
Grote boeddha 7005
Grote boeddha
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm. 7006
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander Zitan 7007
Bronzen wierookbrander Zitan

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Chinese kop/schotel 7008
Chinese kop/schotel

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm. 7009
Twee zeldzame Chinese vazen, H 46 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Antieke Chinese wandtegel 7010
Antieke Chinese wandtegel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinees Familie Rose bord 7011
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

180 EUR

Familie Rose bord Ø 25,8 cm. 7012
Familie Rose bord Ø 25,8 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm. 7013
17e Eeuwse Wanli schotel Ø 36,3 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm. 7014
Chinese Quan Yin met kinderen, H 33 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop/schotels 7015
Drie Chinese kop/schotels

Resultaat:

200 EUR

Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm. 7016
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antiek Chinees bronzen Ming figuur 7017
Antiek Chinees bronzen Ming figuur

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 21,7 cm. 7018
Twee Chinese borden Ø 21,7 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm. 7019
Chinees Familie Rose bord Ø 23 cm.

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
17e Eeuwse ghendi schenkkan met zilverwerk 7020
17e Eeuwse ghendi schenkkan met zilverwerk

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7021
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Vier Chinese melk/bloed kopjes 7022
Vier Chinese melk/bloed kopjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm. 7023
Chinese Kang Xi vaas, H 42 cm.

Resultaat:

2.000 EUR