Antieke Duitse Villeroy & Boch schotel met floraal decor. Octagonaal. Jugendstil. Circa 1900. Twee restauraties. Afmeting: 20,7 x 20,7 cm. In redelijke staat.
Grote Hollandse Makkumer polychroom fayence wandschotel. 75 Jaar Rabobank. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Antiek negen-delig Japans eierschaal porseleinen theeservies. Circa 1920. Met bodemmerk. Beschadiging of haarlijn mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke terracotta amfora kruik met oren en rest-polychromie. Bodemvondst. Bovenrand beschadigd, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 10,5 cm.
Hollands polychroom 6-pas tegeltableau met paardenmenner + paard decor. 19e Eeuw. Haarlijnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In redelijke staat.
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Negen delen keramiek. 20e Eeuw. Bestaande uit: Acht delen kerststal, met monogram. Eén deel Hummel, wijwaterhouder. Afmeting: 5 - 13 cm. In goede staat.
Twee porseleinen Engelse Staffordshire honden. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.