Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung plaquettes met landschap decor. Afmeting: 14 x 7 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Vier delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Twee vazen, floraal, één vaas haarscheur. Twee gemberpotten, floraal, één deksel haarlijn. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese porseleinen koppen Ø 7,5 cm.
Resultaat: 180 EUR

Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen koppen. Met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5,8 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Chinees Jadeïet figuur
Resultaat: 180 EUR

Oud Chinees jadeïet figuur. Geisha. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein
Resultaat: 180 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: tien schotels + negen koppen. Landschap/bloemvazen decor. Eén kop haarlijn, rest goed. Schotels goed. Afmeting: 5 - 12,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 180 EUR

Chinese Yixing trekpot met glazuur. Floraal/vlinder decor. In pompoenvorm. Circa 1900. Afmeting: 11,5 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met theeglazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Chinese gele kom
Resultaat: 180 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Vier Chinese gemberpotten
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor. Eén deksel chip binnenrand. Afmeting: 8 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Zes Chinese kopjes
Resultaat: 170 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Divers. Twee minimale chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.

Vijf Chinese koppen
Resultaat: 170 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Drie kopjes gaaf, twee haarlijn/chip. Afmeting: H 5 x Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse dekselpot
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen dekselpot met Foo-hond, landschappen en floraal decor. Met bodemmerk. Beschadiging Foo-hond, stukje af bij oor. Afmeting: 25 x 17 x 12 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas
Resultaat: 170 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Octagonaal. Met merkteken. Bovenrand gelijmd. Afmeting: 25,3 cm. In redelijke staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 22 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord haarlijn. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met spelende zotjes in landschap decor. Afmeting: 18,6 cm. In goede staat.

3x Chinese kop + schotels
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met coulissen/geisha's met bloemen decor. Met bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Eén schotel gelijmd, rest goed. Afmeting: 6 x Ø 11,5 cm.

Twee Chinese kop/schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee Chinees porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Figuren decor + bodemmerk. Kopjes goed, één schotel gelijmd + één schotel twee chips. Afmeting: 6 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese benen opiumpijp
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinese opiumpijp. Uit been gestoken. Met draak/Chinese god decor + opschrift. 19e Eeuw. Afmeting: L 30,5 cm. In goede staat.

Chinese chocoladekoppen
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinees porseleinen chocolade kop en schotels + extra schotel met dansende geisha's/peterselie decor. Met zes tekens bodemmerk. Alle koppen goed. In goede staat. Afmeting: 8,5 x 13 x 13 cm.

3x Chinese kopjes
Resultaat: 160 EUR

Drie Chinees porseleinen koppen. Twee met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Eén met figuren/karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 20,3 cm.
Resultaat: 160 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met boom/tuin met vogels/coulissen decor. Vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Enkele minimale chips. Afmeting: H 8,5 x Ø 20,3 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinees porseleinen kommen
Resultaat: 160 EUR

Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/vazen/zangvogel decor. Allemaal beschadigd. Afmeting: Ø 23 cm. In matige staat.

Drie-delige Chinese vazenset
Resultaat: 160 EUR

Drie-delige Chinees porseleinen miniatuur vazenset met druivenrank decor. 18e Eeuw. Afmeting: H 8 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 14 cm.
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met Familie Rose tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Vier Chinese schotels met Lange Lijs decor Ø 10 - 11 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vier Chinese 18e - 19e eeuwse schotels met Lange Lijs decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bodemmerk. 1x Floraal/vleermuis/draak decor. 1x Klein, chip tuit. Afmeting: 9 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

4 Chinese Amsterdams' bont borden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Amsterdams' bont decor de kersenplukkers. Eén bord haarlijn + chips. Drie borden minimale chips. Afmeting: Ø 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

2 Chinese borden Ø 22,3 cm.
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

2x Chinese kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese schotel met zilveren beugel Ø 13,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor. Met bodemmerk. Met latere zilveren hengsel. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 13,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese klapmuts kommen Ø 20,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskommen met landschap/krekel decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijke staat.

Zes Chinese borden Ø 22,4 cm.
Resultaat: 150 EUR

Zes Chinees porseleinen borden met floraal decor. 18e Eeuw. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden chips. Twee borden goed. Afmeting: Ø 22,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Chip deksel onderrand. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee Japanse/Chinese vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse/Chinese bronzen siervazen met feniksen + bodemmerk. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees houtsnijwerk
Resultaat: 150 EUR

Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 150 EUR

Lot Chinees porselein (3x). 19e Eeuw. Bestaande uit: kop + schotel, kopje beschadigd. Bord, beschadigd. Bord, beschadigd. Krab/baars decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 20 cm. In redeli...

Kleine Kang Xi vaas, H 12 cm.
Resultaat: 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met floraal/coulissen decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Yixing trekpot
Resultaat: 150 EUR

Chinese Yixing trekpot met kersenbloesem decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Japanse geisha
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japans porseleinen geisha met trommel en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tuin/rots decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen Quan Yin met celadon glazuur en restvergulding. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinese rood-glazuur bonsai plantenbak
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bonsai plantenbak met rood-turkoois glazuur en geschulpte omranding. Afmeting: 4,5 x 12,5 x 16,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord met landschap/pagode decor. Octagonaal. Queng Lung-stijl. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Chinese parapluhouder/ vaas in Kang Xi-stijl, H 60 cm.
Resultaat: 150 EUR

Grote Chinees porseleinen parapluhouder/vaas in Kang Xi-stijl. Met kostbaarheden decor. Afmeting: H 60 x Ø 26,5 cm. In goede staat.

3 Chinese kommen
Resultaat: 150 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. Twee stuks floraal met karaktertekens. Eén Familie Rose met figuren in tuin decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x 7 13,7 cm. In goede staat.

Chinese schotel met draken decor Ø 24 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met draken decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10 - 11 cm.
Resultaat: 140 EUR

Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Resultaat: 140 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. Divers. Onder andere; Kang Xi. Drie schotels haarlijn + chip. Eén schotel gaaf. Eén kopje gaaf, één kopje...

Zes delen divers Chinees porselein
Resultaat: 140 EUR

Zes delen divers Chinees porselein. Bestaande uit: Vier snuffbottles (waarvan twee met bodemmerk). Eén koraal figuur, monnik. Eén lelieblad met kikker. Eén bord met bruin/rood glazuur en zes tekens bo...

Chinese figuren van vulkanisch glas (obsidaan)
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Chinese obsidiaan gesneden figuren. Circa 1900. Chinese man en vrouw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Twee Chinese Imari borden Ø 21,2 cm.
Resultaat: 140 EUR

Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal/granaatappel/goud decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale chip. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Familie Rose bord
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geschulpte omranding en floraal decor. Minimale schilfer. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In goede staat.

Chinese chicken-cup
Resultaat: 140 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met figuur/kip in landschap decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Grote Chinese kom Ø 19,2 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met Chinese hoogwaardigheidsbekleder decor rondom. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Twee chips. Afmeting: H 6,5 x Ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10,8 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal/figuren in landschap decor. Afmeting: Ø 10,8 cm. In goede staat.

Vier 18e Eeuwse Chinese borden Ø 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Qung Lung borden met landschap/pagode decor. Twee gaaf, twee met haarlijn. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Vier Chinese borden Ø 27 - 29 cm.
Resultaat: 130 EUR

Vier grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/koekoek in huisje decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese dekselpotten
Resultaat: 130 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 22 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Chinese vazen, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 18e Eeuw. Restauratie + haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (8x)
Resultaat: 130 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Kang Xy, Imari. Enkele beschadigingen/haarlijnen. Afmeting: 7 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese wandplaquette
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese hardhouten wandplaquette met parelmoer-inleg. Afmeting: H 61 x B 18 x D 2 cm. In goede staat.

Japanse Kutani vaas, H 68 cm.
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen vaas met verguld bronzen basement en floraal decor. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese schaduwbox met tempelfiguren
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinese tempelfiguren in schaduwbox. Beelden zijn gemaakt uit terracotta en polychroom beschilderd. Schaduwboxen zijn van latere datum. Eén beeld is goed. Eén beeld heeft gebroken been. A...

Vijf Chinese Kang Xi schotels
Resultaat: 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met tuin/vazen decor. Bodemmerk. Divers. Eén schotel chip, rest goed. Afmeting: Ø 12- 13 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekselpot Ø 20 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselpot met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In redelijke staat.

Drie Aziatische vazen
Resultaat: 120 EUR

Drie Aziatische porseleinen vazen. Twee met Chinese fabel figuren, bovenrand schade + Kantonese vaas. Met tekst. Afmeting: H 22 - 26 cm. In matige staat.

Vijf Chinese kopjes Ø 5,5 - Ø 6,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor. Eén kop haarlijn + enkele chips. Afmeting: Ø 5,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen vaas (= tafellamp)
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas welke is omgebouwd naar tafellamp. Met bakeliet fitting. Gaatje in bodem vaas. Haarscheur. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met kustplaats gezicht rondom. Afmeting: H 26 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Resultaat: 120 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels met krab/baars decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Bestaande uit: Vijf koppen + zes schotels. Eén kop chip, rest goed. Twee schotels chips, rest goed. Afmeting: 6 x...

Twee Familie Rose dekselvazen
Resultaat: 120 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Familie Rose dekselvazen met tuin/vlinder decor. Minimale haarlijnen + één deksel restauratie. Afmeting: H 11,5 - Ø 4 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 120 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: capucijn kop en schotel, goed. Capucijn kom met kempvissen + bodemmerk, chip. Queng Lung schotel, floraal, chip. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede sta...

Japanse bronzen (cloisonné) vaas
Resultaat: 120 EUR

Japanse bronzen vaas. Musen en Yusen. Cloisonné met emaille zilverreiger decor. Ontwerp Gonda Hirosuke. 1865 - 1937. Bodem mist. Afmeting: H 8 x Ø 8 cm. In redelijke staat.

Chinese kom Ø 18,4 cm.
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met mandarijn figuren decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 18,4 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung trekpot
Resultaat: 120 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung trekpot met 19e eeuws zilveren montuur. Beschadigd. Afmeting: 15 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Grote Arita schotel Ø 30 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Japanse Arita schotel of Chinese Wanli-stijl schotel. 19e - 20e Eeuw. Tijger in landschap/coulissen decor. Afmeting: Ø 30 cm .In goede staat.

18e Eeuws Chinees warmhoudbord
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Queng Lung warmhoud rechaud. Met landschap/pagode decor. Beschadiging bij wateringang. Afmeting: 4,5 x 24 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xy, twee maal krab/baars, geisha + zotje, landschap. Afmeting: 10,5 - 13 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Resultaat: 110 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin/coulissen decor. Met bodemmerk Kang Xi. Minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot
Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met floraal/goud decor. Haarlijn. Afmeting: 16 x 21 x Ø 12 cm. In redelijke staat.

Chinees bord (kraakporselein) Ø 21 cm.
Resultaat: 110 EUR

16e Eeuws Chinees kraakporseleinen Wanli schotel met tuin/coulissen decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 110 EUR

Zes delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: twee kommen en drie schotels. Onder andere Imari, Familie Rose en mandarijn. Beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In matig/redelijke staat.

Vier Chinese melk/bloed kopjes
Resultaat: 100 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Melk en bloed/tuin/goud decor. Drie kopjes haarlijnen + enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 cm. In redelijke staat.

Chinese platte schaal
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen platte schaal in bladvorm. Queng Lung. Afmeting: 20,5 x 15 x 2 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels Ø 13,7 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.

Zes Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Divers. Queng Lung, Kang Xi. Twee maal haarlijnen + enkele minimale chip. Afmeting: Ø 9,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 13,2 cm.
Resultaat: 100 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met ruiters te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 13,2 cm. In redelijke staat.

Chinese penselenwasser Ø 19,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenwasser met rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 100 EUR

Lot Chinees capucijner porselein met floraal decor. 18e Eeuw. Bestaande uit; drie schotels + één potje. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Zeven Chinese schotels Ø 10 - 13 cm.
Resultaat: 100 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Diverse decors. Drie schotels goed, onder andere Kang Xi. Vier schotels haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met landschap decor. Republiek-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x Imari schotel, 18e eeuw, granaatappel/goud decor, randschade. 1x Queng Lung-stijl bord, 19e eeuw, goed. 1x Kang Xi-stijl bord, 19e eeuw, chip. ...

Grote Chinese schenkkan
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen schenkkan met figuren in landschap decor. Chip bovenrand. Afmeting: 29 x 24 x Ø 19 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 11,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 2,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.