Grote Chinees porseleinen drakenpot met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinese of Japanse porseleinen schotel met decor van dansende zotjes. 19e Eeuw. Chip + haarlijn. Afmeting: Ø 30,7 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi vaas met geisha in tuin decor en verguld bronzen montuur. Afmeting: H 42 cm. In goede stat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen koppen. Divers. Tuin/floraal decor. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 7 - 7,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met tuin/jongelingen/goud decor. Haarlijnen. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bord met figuren/kraanvogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen drakenvazen met vier tekens bodemmerk. Eén vaas goed. Eén vaas haarlijnen hals. Beide deksels chips. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met craquelé glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 13,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met krab en garnaal decor. Octagonaal. Minimale chips. Afmeting: 21,2 x 21,2 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinese houtsnijwerken met vogels en bloemen. 19e Eeuw. Met polychromie. Afmeting: H 128 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met spelende kinderen in tuin decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met signatuur + floraal decor. Met houtgestoken console. Afmeting: 24 x Ø 29 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drakenvaas met vier tekens bodemmerk, haarscheur. 18e Eeuwse Gueng Lung tablet met landschap decor, goed. 19e Eeuwse trekpot met landschap en visser decor....
Drie delen Chinees porselein. Twee schotels + één kop. Compatibel. Met Chicken/Familie Rose/floraal+kip decor. Minimale randschilfers. Afmeting: 6,3 x Ø 10,6 cm. In goede staat.
Chinese bronzen Ming-stijl tempelwachter op houten basement Chinese keizer. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Imari borden met floraal/granaatappel/goud decor. 18e Eeuw. Eén bord minimale chip. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Chip deksel onderrand. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen koppen. Divers. Kang Xy/Queng Lung. Afmeting: 6 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes. Divers. Draak/floraal/landschap decor. Twee kopjes minimale chip. Afmeting: Ø 6 - 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/hert decor. Chip bodemrand. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen vazen met bodemmerken. 1x Donkerblauw 1x Lichtblauw 1x Groen glazuur. Afmeting: H 15 - 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en reliëf vissen decor. Afmeting: H 5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas (pelgrimfles) met floraal/vogel decor. Met bodemmerk. H 33,5 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 19e eeuwse Familie Rose kop en schotels met bloesemtak/krab decor. Eén schotel haarlijn. Eén kopje chip. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met figuren decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Kang Xy, Imari. Enkele beschadigingen/haarlijnen. Afmeting: 7 - Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren/landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 18,2 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kop en schotels. Met landschap/pagode decor. Eén schotel haarlijn + chip. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kop en schotel met herten in landschap + goud decor. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geschulpte omranding en floraal decor. Minimale schilfer. Afmeting: 21,5 x 21,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Kang Xi bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. 17e - 18e Eeuw. Eén kleine randrestauratie. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenkom met okergeel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,1 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (3x). 19e Eeuw. Bestaande uit: kop + schotel, kopje beschadigd. Bord, beschadigd. Bord, beschadigd. Krab/baars decor. Met vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 14 - 20 cm. In redeli...
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Divers. Twee minimale chips. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: vijf koppen + vier schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Alle koppen goed. Afmeting: 4- 12 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung kom met landschap/figuren decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10 x Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotel. Met feniks in landschap/goud decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met tuin decor. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. Beschadigd. In redelijke staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. 1x Imari schotel, 18e eeuw, granaatappel/goud decor, randschade. 1x Queng Lung-stijl bord, 19e eeuw, goed. 1x Kang Xi-stijl bord, 19e eeuw, chip. ...
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met Chinese goden/herten in landschap decor. Afmeting: 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen koppen met floraal decor + zeemleerglazuur. Eén kop gelijmd, twee koppen goed. Afmeting: Ø 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met berglandschap/figuren/pagode decor. Eén vaas gaaf. Eén vaas haarlijnen. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose capucijner schotels met floraal/insecten decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 16e eeuwse Chinees porseleinen Swatow schotel met fabeldier decor. Haarlijn. Verder in goede staat. Afmeting: Ø 32,6 cm
Grote Chinees porseleinen kom met voor + verso floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 19,5 cm. In goede staat.