Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen plated figuren. Jockey's. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren op marmeren basement. Naar Rancoulette. Gesigneerd. Fruit defendu. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot bronzen vrouwenfiguur. Gesigneerd Henri Laurens. 20e Eeuw. Afmeting: 48,5 x 20,8 x 15,7 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. oude breuk in arm verder in goede staat.
Antieke loden figuur op marmeren basement. Bodemvondst. Voorstellende een Romein. Afmeting: 9 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur door Louis Moreau La Force. Circa 1900. Haarscheur in bovenarm. Afmeting: H 54 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Heer denkend met pen en boek + opschrift Limpromptu de Versailles. Circa 1870. Afmeting: 22,5 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Sculptuur van een lopend kindje. Composiet. Ontwerp van Kees Verkade, voor ABN bank 1987. Met certificaat. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen op boeken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 15 cm. In goede staat.
Abstract figuratief natuurstenen beeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Terracotta brons gepatineerd beeld. Naakte vrouw met man. Leonardo Art 1967. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Zware terracotta buste van Ludwig van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil bustes uit Frankrijk, Vilanis. Circa 1900. 1x Salambo. 1x Cleopatr. Compositie metaal op onyx basement. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen Havik op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Fernandez. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Havik. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 22 x 30 x 12 cm. In goede staat.
Ruurd Hallema. 1954 - Borne. Abstract figuratief bronzen figuur met zwart marmeren sokkel. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen beeld van Jeanne d'Arc. Gesigneerd Coudray. 1862 - 1932. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Amor. Door Auguste Moreau. 1834 - 1917. Afmeting: H 66 cm. In zeer goede staat.
Twee Jugendstil-stijl bronzen wandplaquettes in de stijl van Alphonse Mucha. Gesigneerd Milo. Afmeting: 23,5 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Friedrich Goldscheider Romeinse buste. Terracotta. Circa 1900. Basement later. Bronskleurige patina laat los. Bijgespoten. Afmeting: 24 x 14 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek bronzen windhond door P.J. Mene. 1810 - 1879. Mooie patina. Afmeting: 10 x 15 x 9,3 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws bronzen empire beeld. Dame met amfora. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek snijwerk. Vogel bij bosschage. Circa 1930. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd en verguld Italiaans Heilig figuur. Barok. Onderarm mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Heilige Petrus. Lindenhout gepolychromeerd. Barok. Zuid Duitsland. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta damesbuste. Nr. 420. Circa 1900. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot houten figuur. Indische olifant met figuren. Afmeting: 60 x 45 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws albasten figuur op vergulde houten stoel. Moeder met kind op schoot. Voet gelijmd, verder in goede staat. Afmeting: H 38 cm.