Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif 1023
Guilliaume Corneille, Naakte vrouw met kat en duif

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mary Conett, Dame met hoed 1043
Mary Conett, Dame met hoed

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x  A. Wapenaar, Figuren voorstellingen 1120
2x A. Wapenaar, Figuren voorstellingen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Theo Koch, Dorpsgezicht Elburg 1122
Theo Koch, Dorpsgezicht Elburg

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen 1234
J.H. v.d. Heijden, Boeren vrouw bij mand vol appelen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
A. Eland, Indonesisch landschap met rijstvelden 1266
A. Eland, Indonesisch landschap met rijstvelden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Servais, Stilleven met bloemvaas en glazen fles 1194
Servais, Stilleven met bloemvaas en glazen fles

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
L. Hasen, Romantisch landschap 1254
L. Hasen, Romantisch landschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Vossenjacht 1074
Onduid.gesign., Vossenjacht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
The Wolvecamp, Abstracte compositie 1091
The Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Abstracte compositie 1092
Henk Schuring, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Abstracte compositie 1197
Onduidelijk, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5x Bob Kemper, Zeefdrukken 1200
5x Bob Kemper, Zeefdrukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
G. Funites Hidalgo, Twee surrealistische naakte figuren 1227
G. Funites Hidalgo, Twee surrealistische naakte figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Anton Funke, Vaas met rozen 1228
Anton Funke, Vaas met rozen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Legrand, Man geeft huisvrouw iets 1352
A. Legrand, Man geeft huisvrouw iets

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Citroen op tinnen schaal 1138
C. Cornelisz, Citroen op tinnen schaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
J. v.d. Sande Bakhuyzen, Hollands landschap 1308
J. v.d. Sande Bakhuyzen, Hollands landschap

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Appels op Delftse schaal 1232
C. Cornelisz, Appels op Delftse schaal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren 1281
A. Baltes, Oriëntaalse straat met figuren

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Spaanse School, Gesluierde Oriëntaalse danseres 1317
Spaanse School, Gesluierde Oriëntaalse danseres

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
R. Elzer, Bosgezicht 1322
R. Elzer, Bosgezicht

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Miniatuurportret 1083
Miniatuurportret

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret 1115
L. Hoffmann, Wintergezicht met ijspret

Resultaat:

120 EUR