49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red 1364
2x J.A. Smit (JAS), Bellona + Mokum Red

60 EUR

W.J. Rangé, Schelpenvissers 1371
W.J. Rangé, Schelpenvissers

60 EUR

Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien 1382
Ongesigneerd, Hollands landschap met knotwilg en koeien

60 EUR

Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1218
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

50 EUR

Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen 1229
Keusel, Hollands riviergezicht met windmolen

50 EUR

Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit 1237
Decraeel?, Strandgezicht met bomschuit

50 EUR

J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen 1267
J.A. Rey, Boerderij met boerin en kippen

50 EUR

Jan Visser, Portret van boer met pijp 1282
Jan Visser, Portret van boer met pijp

50 EUR

Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis 1331
Ongesigneerd, Landschap met vakwerkhuis

50 EUR

Bruinsma, Wintergezicht 1360
Bruinsma, Wintergezicht

50 EUR

Onduidelijk, Vaas met bloemen 1361
Onduidelijk, Vaas met bloemen

50 EUR

2x Handgeschilderde ikonen 1245
2x Handgeschilderde ikonen

45 EUR

Febernes + Knaake, Violen + landschap 1353
Febernes + Knaake, Violen + landschap

40 EUR

Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee 1356
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee

40 EUR

Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij 1357
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij

40 EUR

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen 1384
C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

20 EUR