Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram P.M. 1933
Startprijs 25 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.

Jan van Goethem, Abstract
Startprijs 35 EUR

Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .

Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 40 EUR

Weber. 20e Eeuw. Paardenkar op Rotterdamse kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

3x Divers
Startprijs 40 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Dames portret, Mata Hari
Startprijs 50 EUR

Dames portret. Circa 1930. Verso Mata Hari Madame.Chris Beul. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 29 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam
Startprijs 50 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man op stoel
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 50 EUR

H.M. Bijl. Hollandse School. Circa 1950. Dorpsgezicht met platbodem. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Startprijs 50 EUR

H.J. van de Poel. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 50 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

B. Elshout, Kippen in stal
Startprijs 60 EUR

B. Elshout. 20e Eeuw. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12,5 x B 12,5 cm. In goede staat.

Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 60 EUR

Annica Krol, 1996. Industriële voorstelling met olievat. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 69 x B 47 cm. In goede staat.

B. Toscani, Abstracte collage
Startprijs 60 EUR

Bep Toscani. Amsterdam 1940. Abstracte collage met onder andere krantenpapier. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.

C.L. Dake, Koe bij drenkplaats
Startprijs 60 EUR

C.L. Dake, 1909. 1886 - 1946. Ets naar Willem Maris. Koe bij drenkplaats. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

J. Dooijewaard, Ossenspan bij boerderij
Startprijs 60 EUR

Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Ossenspan bij boerderijk. Houtskool op papier. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

Monogram A.J.D. , Hollands landschap met koeien
Startprijs 60 EUR

Monogram A.J.D. 1853. Hollands landschap met koeien. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 14 x B 20 cm. In goede staat.

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

George Seveau, Kerk in Parijs
Startprijs 60 EUR

George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1800. Landschap, boerderij met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Modern schilderij met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 121 x B 100 cm. In goede staat.

Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startprijs 70 EUR

Anton van der Vet. 1889 - 1964. Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Rustende boer
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Rustende boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 60er Jaren. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 70 EUR

C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,

Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria
Startprijs 70 EUR

Vier antieke Franse prenten. Paarden + militaria. Eén met waterschade. Prenten op papier. Afmeting: 27 - 29 cm. In redelijk/goede staat.

2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.

Ketut Keteg, Erotische voorstelling
Startprijs 80 EUR

Ketut Keteg. Indonesische School. 1919 - 2010. Erotische figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR

Pidoux. 1860. Franse School. Toegeschreven aan Auguste Henri Pidoux. 1809 - 1870. Man met snor en oorring. Mooie kwaliteit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Udoli Sazavy u Ronova, Stoomtrein langs rivier
Startprijs 80 EUR

Udoli Sazavy u Ronova. Verso. Stoomtrein langs rivier. Afmeting: H 15 x B 28 cm. Olieverf op karton. In goede staat.

Jan Kagie, Duingezicht Texel
Startprijs 80 EUR

Jan Kagie. 1885 - 1971. Duingezicht Texel. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.

C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR

C. Maxim. Franse School. Circa 1950. Meisje met kersen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Achter-glas-schilderij, orientaalse vrouw
Startprijs 80 EUR

Orientaals achter-glasschildering. orientaalse vrouw. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

J. Vervloet, Promenade Lucerne
Startprijs 80 EUR

J. Vervloet. Lucerne. 20e Eeuw. Promenade Lucerne. Aquarel op papier. Afmeting: H 38 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Art Deco. Landschap met badende vrouw. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 65,5 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startprijs 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Stadsgezicht met verbrande kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startprijs 80 EUR

H. Houssart. Belgische School. Circa 1930. Landschap met boot en kamperende mensen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR

O. Köster. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Fannie Bernhard, Landschap
Startprijs 80 EUR

Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palmachtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.

Nenad Karpov, Winters landschap
Startprijs 80 EUR

Nenad Karpov. 1937 - 2018. Russische School. Winters landschap met dorp en paarden in de sneeuw. Enkele vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

Jan Nolte, Boerderij in Overijssel
Startprijs 90 EUR

Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.

Albert Wessels, Duits landschap met dorp
Startprijs 90 EUR

Albert Wessels (Rijssen). Duits landschap met dorp (Bönkhausen). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens
Startprijs 90 EUR

J.A. van Kotter. Tweede helft 20e eeuw. Moederpoes met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 32 cm. In goede staat.

Kees van Bohemen, Figuren voorstelling
Startprijs 90 EUR

Kees van Bohemen '74. 1928 - 1985. Nr. 8/200. Figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Biggen in het gras
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Biggen in het gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.

Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente
Startprijs 100 EUR

Kees Broerse. 1900 - 1972. Vakwerkhuis in Twente. Pastel op papier. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.

2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Twee figuren met druiven. Olieverf op blikken paneel. Afmeting: H 20,3 x B 16,8 cm. In goede staat.

S. Jonker, Haan met kip
Startprijs 100 EUR

S. Jonker. Haan met kip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret
Startprijs 100 EUR

Siegfried Carels, 1979. Surrealistisch damesportret. Aquarel op papier. Afmeting: H 58 x B 39 cm. In goede staat.

Jo Hacker, Oude man op stoel
Startprijs 100 EUR

Jo Hacker. Verso stempel Estonia. Oude man op stoel. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven, tafel met schaal en theekan
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven, tafel met schaal en theekan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 80 cm. In goede staat.

L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster
Startprijs 100 EUR

L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.

Ganti? Feest met de god Hanuman
Startprijs 100 EUR

Ganti? Indonesische School. Feest met de god Hanuman. Plakaatverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd? Circa 1900. Bosgezicht met koeien langs een sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.

Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen
Startprijs 100 EUR

Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Seine, Hollands coulissen landschap
Startprijs 100 EUR

Seine. 21e Eeuw. Hollands coulissenlandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Burgers, Hollands landschap, dorp met figuren
Startprijs 100 EUR

H. Burgers. 20e Eeuw. Hollands landschap, dorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 100 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startprijs 100 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Huizen bij zandpad
Startprijs 100 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1970. Huizen bij zandpad Geulen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

J. Dooijewaard, Stadsgezicht San Sebastian (Spanje)
Startprijs 100 EUR

Jacob Dooijewaard. 1876 - 1969. Stadsgezicht San Sebastian (Spanje). Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 25 cm. In goede staat.

C. Sauer? , Vaas met bloemen
Startprijs 100 EUR

C. Sauer? Circa 1930. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 20,5 cm. In goede staat.

Eola Sutherland, Wintergezicht
Startprijs 100 EUR

Eola Sutherland, Canada. 1874 - 1967. Wintergezicht in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

2x R. Jansema, Noorderhaven Groningen + Boerderij bij Hattem
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Roelf Jansema. Groningen, 1930 - 1996. Noorderhaven Groningen + boerderij bij Hattem. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 48 x 63 cm./ H 47 x B 64 cm. In goede staat.

D. Bronkhorst, Beek met huizen
Startprijs 100 EUR

D. Bronkhorst '53. Beek met huizen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 66 cm. In goede staat.

J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam
Startprijs 100 EUR

J. v.d. Heijden. Circa 1950. Havengezicht op Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

E.F. v.d. Burgh, Gedroogde zonnebloemen
Startprijs 100 EUR

E.F. v.d. Burgh. 1929 - 1970 Arnhem. Gedroogde zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Beek of Beck, Vaas met bloemen
Startprijs 120 EUR

Beek of Beck. Circa 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Figuren in park
Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Figuren in park. Op schilderspalet. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

T. van Asten, Strand Scheveningen
Startprijs 120 EUR

T. van Asten. Tweede helft 20e eeuw. Hollands strandgezicht met figuren bij de pier van Scheveningen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 31 cm. In goede staat.

Tjeerd Bottema, Schaapskooi bij Ede
Startprijs 120 EUR

Tjeerd Bottema. 1884 - 1978. Schaapskooi bij Ede. Ets op papier. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Oesters met citroen
Startprijs 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stijl van Groninger Ploeg
Startprijs 130 EUR

Ongesigneerd. Noord Holland. Circa 1930. Stijl van Groninger Ploeg. Landschap Noord Hollands dorp. Houtskool op papier. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.

Daniels, Hollands strandgezicht met figuren
Startprijs 140 EUR

Daniels. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

W. Jansen, Rotterdams havendok met schepen
Startprijs 140 EUR

W. Jansen. 1892 - 1969. Rotterdams havendok met schepen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.

A. Wouters, Stilleven
Startprijs 150 EUR

A. Wouters. Circa 1980. Belgische School. Stilleven met olielamp, fruit en bloemenvaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

A. Joustra. Friese platbodems
Startprijs 150 EUR

A. Joustra. Friese School. Pseudoniem Arnout van Gist. 1898 - . Friese platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Twee gaatjes in linnen. In redelijke staat.

Piet Flint, Stilleven
Startprijs 150 EUR

Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Johan Pietersen, Riviergezicht
Startprijs 150 EUR

Johan Pietersen, 1927. 1893 - 1970. Riviergezicht met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40,5 cm. In goede staat.

Adri Bleijs, Zeilboten op de Zuiderzee
Startprijs 150 EUR

Adri Bleijs. 1877 - 1964. Zeilboten op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 52 cm. In goede staat.

Henk Leurs, Riviergezicht met boer en hooimijten
Startprijs 150 EUR

Henk Leurs. 1890 - 1956. Riviergezicht met boer en hooimijten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Kind op carousselpaard
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.

Ongesigneerd? Italiaanse vrouw bij waterpomp
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Italiaanse vrouw bij waterpomp. Afmeting: H 46 x B 29 cm. olieverf op paneel In redelijk/goede staat.

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Startprijs 150 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

H.C. Kranenburg, Plaggenhut met boerin en kippen
Startprijs 150 EUR

H.C. Kranenburg. 1871 - 1948. Plaggenhut met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jan van Rijsewijk, Hollands landschap met koeien
Startprijs 150 EUR

Jan van Rijsewijk. 1928 - 1987. Hollands landschap met koeien. Haagse School-stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

H. Koolen, Modern stilleven
Startprijs 150 EUR

H. Koolen. 1904 - 1985. Modern stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Wintergezicht
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Wintergezicht met huizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 46 cm. In goede staat.

J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR

J. Plank, Linz. 20e Eeuw. Duitse School. Figuur te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

Tomagniwi, Zelfportret + brief
Startprijs 150 EUR

Artom 1955. Arturo Tomagniwi. 1879 Pietrasanta. Zelfportret + brief. Pastel op papier. Afmeting: H 25 x B 19,5 cm. In goede staat.

Bannenberg, Schaapsherder met schapen
Startprijs 150 EUR

Bannenberg. Circa 1900. Schaapsherder met schapen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 43 x B 61 cm. In goede staat.

Klein, Koeien in zonnig landschap
Startprijs 150 EUR

Klein. Circa 1900. Koeien in zonnig landschap. Licht verfverlies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 29 x B 20 cm. In goede staat.