Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Bestekdelen met zilver
Startprijs 30 EUR

Lot met 3 bestekdelen met een zilveren petitfourschep, 835/000, voorzien van een opengewerkt blad voorzien van een voorstelling met molen en boot. De steel is bekroond met een driemaster, MT.: H.Hooij...

Zilveren voorsnij couvert
Startprijs 35 EUR

Voorsnijcouvert met zilver, 800/000. Voorsnijcouvert met een vork en mes voorzien van een zilveren heft versierd met acanthusbladeren. 27-31cm. breuk in heft van het mes, In redelijke staat

3 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen kristal met zilver, zoutvaatje met geschulpte rand geplaatst op een hoog rond zilveren voetje, een suikerschaal met geschulpte rand en geetste bewerking, geplaatst op een ronde zilveren voe...

Zes zilveren borrellepels
Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw

Kaas- of hapjes mes met zilveren heft
Startprijs 40 EUR

Kaas - of hapjes mes met fraai 925/000 zilveren heft. Gesigneerd PedroDuron, Gemerkt Z1 en M3. Afmeting: L 20,5 cm. In goede staat.

Kristallen schaal met zilver
Startprijs 40 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en ovaal slijpwerk, voorzien van een zilveren beugel met parelrand, voorzien van reparatie. Enkele chips langs de rand. ø24x19cm. In goede staat

Lodereinfles met zilver
Startprijs 45 EUR

Kristallen lodereinfles, gecontourneerd geslepen, geplaatst op een ronde zilveren voet met zilveren kraag en dop met bewerking. Voorzien van kristallen binnenstopje. 13,5cm. Dop iets uit model, verde...

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat

Grote flacon met zilver
Startprijs 50 EUR

Grote gecontourneerde kristallen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. 13x5x2cm. In goede staat.

Odeurflacon met zilver
Startprijs 50 EUR

Bijzonder geslepen odeurflacon met zilveren kraag en dop, 833/000. Rond gecontourneerde geslepen flacon voorzien van een zilveren kraag en dop met lijnbewerking. Met binnenstop. 8x7x3cm. In goede staa...

Brillenkoker, Berlin silber
Startprijs 50 EUR

Brillenkoker, Berlin silber, ovaal model versierd met lijnenpatroon. 12x3,5cm. In goede staat

Zilveren vork, 1890
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren vork met tweezijdige dubbele filetranden en medaillon van gekroond Nederlands wapen. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: F. Anno 1890. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 52 gram. In goede s...

Zilveren zeeflepel, 1903
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren zeeflepel, zogenaamde 'motespoon'. Opengewerkte eivormige bak, steel met twee-zijdige parelrand. Mr. C.J. Begeer-Utrecht. J.l.: T. Anno 1903. Afmeting: L 14,5 cm. Gewicht: circa 29 gr...

Zilveren strooilepel, 1883
Startprijs 50 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met ronde bak welke opengewerkt is met kruisjes. Steel met filetrand. Mr. G.A. van Geelen-Schoonhoven. J.l.: Y. Anno 1883. Afmeting: L 15 cm. Gewicht: circa 25 gram. In go...

Kristallen bokaal met zilveren voet, 1880
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bokaal met amandelslijpsel op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Met 835/000 zilveren voet met filetranden. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1880. Afmeting: H 15,5 cm. - Ø 8...

Kristallen bokaal met zilveren voet, 1858
Startprijs 50 EUR

Antieke geslepen kristallen bokaal Ø 9,5 cm. op stam met knoop + ingesloten luchtbel. Kleine randschade. Op 835/000 zilveren voet met stam, knoop en florale graveringen. J.l.: Y. Anno 1858. Afmeting: ...

Zilveren kinderlepel + eetschuifje
Startprijs 50 EUR

800/000 Zilveren kinderlepel, steel met parelrand en inscriptie "Ineke 7-9-'28". Afmeting: L 15,5 cm. En een 835/000 zilveren eetschuifje, steel met puntfilet en inscriptie "Ineke 7-9-'29". Mr. Gerrit...

Zilveren klontentang + theeschep
Startprijs 50 EUR

Antieke 835/000 zilveren theeschep met bijzondere vleugelbak en gecontourneerde gegraveerde steel. Oude restauratie. Mr. P.A. van der Beek-Workum/Franeker. j.l.: G. Anno 1866. Afmeting: L 9,5 cm. En e...

Kristallen strooibus met zilveren montuur
Startprijs 50 EUR

Antiek geslepen kristallen strooibus met 950/000 zilveren montuur en ajour gezaagde dop. Gemerkt: Fallun. Kleine voetschade. Afmeting: 7,5 x 14,5 cm. In goede staat. Chip van bodem.

Plated bouilloir
Startprijs 50 EUR

Antiek Engels plated bouilloir. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

6 Messen met zilveren heft
Startprijs 50 EUR

Zes messen met zilveren heft, 800/000. Messen voorzien van een heft met floraal decor met cartouche voorzien van een monogramgravure: 26 cm. In goede staat

Zilveren breidoppen en dovers.
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren breidoppen en sigaretten/kaarsendovers, 833/000. 2 Breidoppen gemaakt als hanger en 3 dovers bekroond met een molen, 2 figuren en een zeilschip, met monogram. 6cm en 3-5cm. Totaal ca ...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met een opengewerkt biedermeierpatroon. Voorzien van ketting. MT.: Gebr. van der Ree, Schoonhoven, jl.:L:1921. voorzien van zwarte tas. De beugel...

3 Delen kristal met zilver
Startprijs 50 EUR

Drie delen kristal met zilver, een karaf met slijpwerk en een zilveren rand, niet passend, ø14x32cm, een kristallen geslepen vaasje op ronde zilveren voet met parelrand, ø6x18cm, en een geslepen krist...

Zilveren natfruitschep, 1935
Startprijs 50 EUR

Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroon dragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Ha...

Karaf met zilveren stop
Startprijs 60 EUR

Amandel-geslepen karaf met zilveren stop. 19e Eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 33,5 cm. In goede staat.

Lot zilver
Startprijs 60 EUR

Lot zilver, 833/000, met een tafelstuk van kristal op zilveren ronde voet met houten basement, ø 13x17cm, met chip, een beursje met zilveren gecontourneerde beugel en ketting, breedte 7 cm, 12 theelep...

Flacon met goudrand
Startprijs 60 EUR

Kristallen odeurflacon met goudbewerking en zilveren kraag met dop, 833/00, voorzien van florale bewerking. 11x4x2cm. In goede staat.

Odeurflacon met zilver
Startprijs 60 EUR

Kristallen flacon met zilveren voet en kraag, 833/000. Flacon met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet en voorzien van een zilveren kraag en rand. ø3x9cm. In goede staat.

Twee zilveren gespen
Startprijs 60 EUR

Twee zilveren gespen, 833/000, een rechthoekig model met bewerking van opengewerkte ovaaltjes en een rand met bewerking, 10x8cm.. En een ovaal gecontourneerde gesp opengewerkt en versierd met strikken...

Zilveren rammelaar
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Stel met twee zilveren borstels, 925/000, versierd met een contour voorzien van bloemen. MT.: Walker & Hall, Sheffield, jl.:t:1911. 28 cm. Diverse deukjes verder in goede staat.

Drie beursjes met beugel
Startprijs 60 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...

Zilveren geboortebeker
Startprijs 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat

6x Plated kandelaren
Startprijs 60 EUR

Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Zilveren lodereindoos
Startprijs 60 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.

Drie delen zilver
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver o.a. een rond fotolijstje met bewerkte rand, een kandelaar op ronde voet met gravure en een smal klein vaasje met omgeslagen rand. diverse gehaltes. In redeljk goede staat. 8-12cm.

Zilveren Zeeuwse gesp
Startprijs 60 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.

Twee zilveren beugels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke zilveren beugels, 833/000, een rond beugeltje versierd met parelrand en bandelwerk. Voorzien van binnenbeugel. MT.: A.Koppenol, Schoonhoven, jl.:I:1818, 9 cm, en een rechthoekig gecontou...

Twee zilveren borstels
Startprijs 60 EUR

Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...

Zilveren strooilepel, 1859
Startprijs 60 EUR

Fraaie 835/000 zilveren biedermeier strooilepel met geschulpte opengewerkte bak en gecontourneerde gegraveerde steel. Mr. Wed. H. v/d Ree-Schoonhoven. J.l.: Z. Anno 1859. Afmeting: L 17,5 cm. Gewicht:...

Zilveren groentelepel, 1838
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met fraaie gecontourneerde en scherp gegraveerde steel. Mr. H.A. Schuss-Amsterdam. j.l.: D. Anno 1838. Afmeting: L 25 cm. Gewicht: circa 74 gram. In goede staat.

Zilveren groentelepel, 1878
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren groentelepel met gecontourneerde en fraai gegraveerde steel met bak. Mr. J.W. Tàrner-Amsterdam. j.l.: T. Anno 1878. Afmeting: L 27,5 cm. Gewicht: circa 83 gram. In goede staat.

Zilveren botermes, 1886
Startprijs 60 EUR

835/000 Zilveren botermes met getorste steel en heft met parelrand. Mr. J.H. Schijfsma-Sneek.J.l.: B. Anno 1886. Met bijzonder export-keur en merk Van Arcker-Batavia. Afmeting: L 46 cm. Gewicht: circa...

Zilveren gembercouvert, 1868
Startprijs 60 EUR

Antiek 835/000 zilveren gembercouvert met gecontourneerde stelen en floraal graveerwerk op bak en stelen. MT.: onduidelijk J.l.: I. Anno 1868. Afmeting: Lengte 19 cm Gewicht: circa 49 gram. In goede s...

Kristallen karaf met zilveren montuur
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen karaf met stop en geslepen ster op de bodem. Voorzien van een 835/000 zilveren montuur. Mr. M.A.M. van den Bersselaar-Udenhout. Afmeting: 12 x 34 cm. In goede staat.

Zilveren pijpenwroeter, 1850
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren pijpenwroeter/stopper met bloemknop. Mr. P.R. Cabboes-Leeuwarden. Circa 1850. Afmeting: L 10 cm. Gewicht: circa 7 gram. In goede staat.

Tas met zilveren beugel
Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond gecontourneerd model versierd met graveerwerk. Voorzien van ketting. 14 cm. jl.:K:1920, Schoonhoven. Met een zwart fluwelen tas. In goede staat

Zes messen + twee kaasschaven
Startprijs 70 EUR

Bestekdelen met zilver, o.a. 2 kaasschaven met zilveren heft, 833/000, model puntfilet en 6 messen met zilveren heft, 800/000, voorzien van monogram-gravure. 21-22cm. In redelijk goede staat.

Kristallen scheepskaraf met zilveren label
Startprijs 70 EUR

Geslepen kristallen scheepskaraf op grote platte bodemvoet. Met geslepen stop en ingesloten luchtbel. Met 925/000 zilveren label aan ketting met opschrift 'Cognac'. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat...

Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een dubbel getorste steel versierd met putti en bekroond met een figuur met juk. MT.: B.W. van Eldik, Zupthen, jl.: K:1920. ca 55 gram. 21 cm. In goede staat

Zilveren beugel met ketting
Startprijs 70 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 1801
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags Lofje en een gegraveerde V op achterkant steel. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l.: T. Anno 1801. Afmeting: L 21 cm. Gewicht: circa 63 gram. In goede staat.

Lot zilver met miniatuur en vingerhoed
Startprijs 70 EUR

Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.

Antieke dessertvork, 1800
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren drie-tandige dessertvork met Haags Lofje. Mr. Willem van de Goorberg-Leiden. j.l:. S. Anno 1800. Afmeting: L 17 cm. Gewicht: circa 43 gram. In goede staat.

Zilveren poederdoos,
Startprijs 70 EUR

Zilveren ronde poederdoos, 835/000, met fijn guilloche ruitpatroon. Begin 20e eeuw. ø8x1cm. MT.: J.Knewitz, Mainz. In goede staat

Antieke zilveren lepel, 1781
Startprijs 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met Haags Lofje. Mr. Francois Simons-'s Gravenhage. Anno 1781. Afmeting: L 22 cm. Gewicht: circa 72 gram. In goede staat.

Zilveren gelegenheidslepel, 1846-1853
Startprijs 70 EUR

Antieke 835/000 zilveren gelegenheidslepel met gevlochten steel, bekroond met 'De Liefde', ronde gegraveerde bak met zwaluwstaart-aanzet. Mr. J. van Straaten-Hoorn. 1846-1853. Afmeting: L 18 cm. Gewic...

Antieke zilveren lepel, 1790
Startprijs 70 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren lepel met zogenaamd Haags Lof. Mr. Hermen Wenink-Zwolle. j.l.: C. Anno 1790. Afmeting: L 20 cm. Gewicht: circa 60 gram. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat

Zilveren pepermuntdoosje met filigrain
Startprijs 70 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, met filigrain. Rond gecontourneerd doosje versierd met graveerwerk en opgesoldeerde zilveren appliqueen. S.J.Gaillard, Schoonhoven, jl.:g:1866. ø5,5x2,6cm. ca 32 gra...

Zilveren eierlepel, 1877
Startprijs 70 EUR

835/000 Zilveren eierlepel met ajour gezaagde bak, en steel met filetrand. Mr. Gerrit van der Dussen-Schoonhoven. J.l.: S. Anno 1877. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 27 gram. In goede staat.

Zilveren tuitzeef & zeeflepel
Startprijs 70 EUR

Antieke zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant, landstempel Zweden, vanaf 1752. Meesterteken FD. Afmeting: 3 x 5 cm. Gewicht: circa 15 gram. En een fraai gestileerde sterling zilveren zeeflepel met...

Zilveren schaal
Startprijs 70 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal opengewerkt schaaltje met gezaagd bloemdecor en een geschulpte rand. Geplaatst op een ovale ring en voorzien van grepen met krullen en bloemen. MT.:Eggersman, Quint en ...

2 Zilveren zwavelstokdoosjes
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren zwavelstokdoosjes, 925/000, rechthoekige modellen versierd met floraal graveerwerk. MT.: Joseph Gloster, Lion silver works, Birmingham, jl.: e:1904 en E.J. Trevitt & Sons, Chester, jl.;R...

Zilveren melkkan
Startprijs 80 EUR

Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat

Wildschaar met zilver
Startprijs 80 EUR

Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.

Ei vormig object
Startprijs 80 EUR

Religieus eivormig objecht, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. ...

Twee kristallen flacons
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen odeurflacons met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop, 833/000. Een achtkantig en een ovaal model. Beide doppen wat gedeukt. Verder in goede staat. 8x3x1,5cm. ø3x8cm.

Twee odeurflacons
Startprijs 80 EUR

Twee odeurflacons van kristal voorzien van een zilveren kraag en dop, 833/000. Rechthoekig kristallen flesje voorzien van een sterslijpsel met een bewerkte zilveren dop en kraag, 3,5x9cm, en een gecon...

Twee odeurflacons met zilver
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen odeurflacons met zilver, 833/000. twaalfkantig geslepen blauw glazen odeurflacon voorzien van 2 zilveren kraag en doppen versierd met bloemdecor. Eén dop met scharnier. 10,5 cm. En een...

Zilveren suikerstrooier, Empire
Startprijs 80 EUR

Antieke zilveren strooilepel, 833/000, Empire , met een schuitvormige opengewerkte bak voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, Rotterdam jl.:Y:1805. Voorzien van herkeurteken. 14 cm. ca 28 gram. In ...

Plated rammelaar
Startprijs 80 EUR

Plated staaframmelaar voorzien van Boedha hoofd en 3 belletjes. Met zwaar uitgevoerde, bewerkte staaf. Voorzien van gravure: Victoria Hayves, Born 3rd june 1848. lengte 15 cm. In goede staat

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, met gezaagde ronde bak voorzien van een rand met floraal decor en in het midden een afbeelding van 2 figuren met een putto. De steel heeft een krul en is versierd met...

Zilveren pepermuntdoosje
Startprijs 80 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model versierd met filigrainwerk en aan de achterzijde voorzien van een ribbewerking. MT.: E.E.Denekamp, Schoonhoven, jl.:P:1849. ø5cm. ca 32 gram. In redelijk ...

Paar antieke zilveren keelknopen
Startprijs 80 EUR

Paar zilveren keelknopen, 833/000. 27 mm. totaal ca 21 gram. Knopen zijn wat gedeukt verder in goede staat

Zilveren geboortelepel
Startprijs 80 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een deels getorste steel voorzien van graveerwerk. De achterzijde van de bak is voorzine van een gravure: J.S.Kamstra 4 juni 1911. MT.: J.H.schijfsma Sneek, jl.:y:...

Antieke tas met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Antieke tas voorzien van zilveren gecontourneerde beugel, 800/000, versierd met leeuwenkoppen, krullen en kwabben. Voorzien van ketting. breedte 10 cm. In goede staat

Antieke zilveren strooilepel, 1791
Startprijs 80 EUR

Antieke 18e eeuwse zilveren strooilepel met ronde ajour gezaagde bak met florale rand, steel met kruis en springende leeuw. Schoonhoven j.l.: T. Anno 1791. Afmeting: L 15,5 cm. Gewicht: circa 22 gram....

Olie-azijn stel met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen olie- en azijnstel in een zilveren houder, 833/000, olie en azijnkaraf met ruitslijpsel, geplaatst in een zilveren houder met parelversiering. jl.:a:1885. In goede staat

2 Zilveren roomlepels, stel
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren roomlepels, 833/000, met een schelpvormige bak en een steel met krul bekroond met een vogel. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam. 12 cm. totaal ca 51 gram. In goede staat.

3 Bestekdelen zilver
Startprijs 80 EUR

Drie zilveren bestekdelen, 833/000, een cakevork met een getorste steel bekroond met een eikel, MT.: v.d. Meulen, Joure, jl.: c:1962. Strooilepel, met een rechthoekig gecontourneerde bak voorzien van ...

Zilveren gelegenheidslepel, 1888
Startprijs 90 EUR

Bijzondere 925/000 zilveren gelegenheidslepel met op achterkant van bak een wapen gravure. Met tak-vormige steel, bekroond met fraaie grote bijbelse voorstelling van Jezus met Samaritaanse vrouw bij w...

6 Zilveren taartvorken
Startprijs 90 EUR

Zes zilveren taartvorken, 835/000, Lang model met een gegraveerde steel bekroond met een eikel. 15 cm. totaal ca 109gram. MT.: Bijkamp & Co. Steenwijk, jl.:g:1966. In goede staat

Zilveren Sirih tabaksdoos met notenkraker
Startprijs 100 EUR

Zilveren tabaksdoos, BWG, voor Sirih pruimtabak, Indonesië. Grote ronde bewerkte doos verbonden met een kleine bloemvormige doos voor kalk. Rond 1900. ø9x8cm en 6x4cm. Totaal ca 219 gram. En een messi...

Lot zilver (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot zilver met een tas met zilveren beugel, zes koffielepels, klein melkkannetje, suikerlepel met munten, een klein rond bewerkt doosje, een kristallen schaal met zilveren beugel, een kandelaar op ron...

Spoorweg horloge in zilveren kast
Startprijs 100 EUR

Groot metalen spoorweghorloge, ø 65mm, bevestigd in een zilveren lijstje, 925/000, met houten kast. 10x13x2,8cm. Een enkel deukje verder in goede staat.

Zilveren zoutset in cassette
Startprijs 100 EUR

Cassette met zilveren specerijen set, 925/000, bestaande uit 2 rechthoekige bakjes met cannelures en een omgeslagen bewerkte rand. MT.: Swam & Adams, Birmingham, jl.:z:1899, 64x49mm, met 2 zilveren le...

Zilveren spiegel
Startprijs 100 EUR

Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...

Twee schildpad-houders
Startprijs 100 EUR

Schildpad sigarenkoker en koker met goud, 585/000. Sigarenkopker met schildpad en opgelegd gouden element voorzien van monogram gravure: G.J. v R RCS. en een kleine koker uit schildpad versierd met g...

Zwavelstokpotje met zilver
Startprijs 100 EUR

Porseleinen zwavelstokpotje met portret van een dame, voorzien van zilveren deksel, hengsel en bolpootjes. 833/000. ø8x13cm. Iets gedeukt verder in goede staat

Kristallen bowlpot met zilver en kom
Startprijs 100 EUR

Kristallen bowlpot, versierd met etswerk op onderschotel met zilveren knop op het deksel, ø20x30cm. en een kristallen aardbeienschaal met accoladevormige rand. ø21x11cm. Minimale chips, verder in goed...

Zilveren beugel met ketting, 1802
Startprijs 100 EUR

Grote antieke zilveren beugel, 925/000, met ketting. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk. De beugel is voorzien van een ketting. MT.: J.J. Duwel, Schoonhoven jl.:I:1802. 16 cm. ca ...

Twee antieke zilveren lepels
Startprijs 100 EUR

Antieke 835/000 zilveren lepel met spitse steel, Mr. W. Franken-Gouda, anno 1817. En een zilveren dessertlepel met Haags Lof. Gemerkt HCW toegeschreven Mr. Hendrik C.N. Wiedeman-Amsterdam. Anno 1775 -...

Zilveren schaar, naaldenkoker en vingerhoed
Startprijs 100 EUR

Lot zilver met een schaar, naaldenkoker en vingerhoed, grote cilindervormige naaldenkoker met ribdecor en schild, 12 cm, een vingerhoed met schild en een schaar met zilveren grepen met krulversiering....

Zilveren empire couvert, 1821-1822
Startprijs 100 EUR

835/000 Zilveren empire couvert met spitse stelen. Mr. G. Franken, Waarborg district Rotterdam. Gewijzigd in W. Franken-Gouda. J.l.: M en N. Anno 1821en 1822. Afmeting: L 20-21 cm. Gewicht: totaal cir...