Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Carl Deiker, Korhoenders 1048
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten 1049
J. Akkeringa, Visservrouw is net aan het boeten
Startprijs 200 EUR
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin 1050
H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR
Corneille, Le Cuijero et bon cheval 1051
Corneille, Le Cuijero et bon cheval
Startprijs 200 EUR
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif 1052
Corneille, Blauwe naakte vrouw met duif
Startprijs 200 EUR
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand 1053
H. Hulk, Bomschuiten en vissersvolk op strand
Startprijs 850 EUR
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen 1054
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1055
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

Resultaat:

500 EUR

Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1056
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl
Startprijs 400 EUR
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee 1057
Herman H. Op der Heijde, Zeilschip met figuren op volle zee
Startprijs 1.200 EUR
Piet Coldewey, Stilleven 1058
Piet Coldewey, Stilleven
Startprijs 300 EUR
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1059
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie 1060
Karel Appel, Abstracte figuratieve compositie

Resultaat:

600 EUR

Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1061
Lucebert, Voorstelling met zes figuren
Startprijs 200 EUR
Keith Haring, Figuren voorstelling 1062
Keith Haring, Figuren voorstelling
Startprijs 360 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1063
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft
Startprijs 300 EUR
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente 1064
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente
Startprijs 100 EUR
Verkocht
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht 1065
van Dulmen Krumpelman, Heide of duingezicht

Resultaat:

550 EUR

Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter 1066
Maurits Lapidoth, Landschap met knotwilgen en punter
Startprijs 300 EUR
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren 1067
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging 1068
Onduid. gesig., Zes figuren in beweging
Startprijs 800 EUR
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham 1069
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht 1070
Onduid. gesig., Stadsgezicht

Resultaat:

90 EUR

W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom 1071
W.J.J. Nuijen, Meisje met kruik bij boom
Startprijs 800 EUR