Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese diepe schotel Ø 42 cm. 7017
Chinese diepe schotel Ø 42 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 22 cm. 7016
Vijf 18e eeuwse Chinese borden Ø 20 - 22 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Grote Chinese Kang Xi vaas 7014
Grote Chinese Kang Xi vaas

Resultaat:

1.100 EUR

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7009
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm. 7008
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 800 EUR
2 Marmeren neushoorns met obelisken 7007
2 Marmeren neushoorns met obelisken
Startprijs 3.800 EUR
Verkocht
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm. 7004
Antieke Chinese wierookbrander Ø 22 cm.

Resultaat:

1.900 EUR

Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm. 7001
Chinese Ming-stijl vaas, H 34 cm.
Startprijs 8.000 EUR
Verkocht
Drie bloempotten (plateel) 6236
Drie bloempotten (plateel)

Resultaat:

50 EUR

Majolica bloempot Ø 29 cm. 6231
Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR
Antieke drie-delige majolica vazen set 6230
Antieke drie-delige majolica vazen set
Startprijs 60 EUR
Lot tegels (20x) 6228
Lot tegels (20x)
Startprijs 170 EUR
Twee delen Deens porselein 6227
Twee delen Deens porselein
Startprijs 40 EUR
Franse sierschotel 6226
Franse sierschotel
Startprijs 40 EUR
Drie delen Meissen 6224
Drie delen Meissen
Startprijs 80 EUR
Antieke Engelse portre montre 6223
Antieke Engelse portre montre
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Delfts kaststel, 1900 6222
Delfts kaststel, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6221
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee Delftse vazen, H 43 cm. 6220
Twee Delftse vazen, H 43 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Delftse natfruit-schaal (vergiet) 6219
Delftse natfruit-schaal (vergiet)

Resultaat:

180 EUR

Twee Delftse vazen, H 27 cm. 6218
Twee Delftse vazen, H 27 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm. 6217
Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm.

Resultaat:

425 EUR

Vier delen antiek keramiek 6216
Vier delen antiek keramiek
Startprijs 40 EUR
Vier antieke porseleinen figuren 6215
Vier antieke porseleinen figuren
Startprijs 30 EUR