Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse miniatuur commode
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse Duitse wortelnoten Dresden barok miniatuur commode met verguld beslag en porseleinen plaquettes. Afmeting: 27 x 33 x 24 cm. In goede staat.

Duitse Grafschaft Bentheim kast
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse massief eikenhouten barok Grafschaft Bad Bentheim kast. Deels deelbaar. Louis Quinze. Met origineel slot. Afmeting: 204 x 170 x 60 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rooktafel
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Schwarzwalder rooktafel met ranken decor. Afmeting: 85 x 49 x 35 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch kleed, 292 x 384 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Oker, floraal. Afmeting: 292 x 384 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antieke tegels (16x)
Resultaat: 425 EUR

Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan tegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke Delftse vazen, H 40 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke Hollandse Delftse fayence knobbelvazen met floraal/vogel decor. Circa 1880. Met bodemmerk + nr. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antieke Chinese dekselvaas, H 16 cm.
Resultaat: 425 EUR

Antieke Chinees porseleinen dekselvaas met fabel dieren. Ming-stijl. Afmeting: H 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 425 EUR

Chinese bloemvormige celadon penselenpot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: 14,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese schaduwboxen
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese terracotta gepolichromeerde figuren in schaduwboxen. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.

Zilveren broodmand
Resultaat: 420 EUR

Fraaie zilveren broodmand, 833/000, ovaal ajour model met een golvende parelrand voorzien van zaagwerk met spijlen en floraal decor. MT.: Fa. Schriek & Looren de Jong, Schoonhoven, jl.:n:1948. 29x21x1...

Horloge Frederique Constant
Resultaat: 400 EUR

Stalen horloge, Frederique Constant, model Classic heartbeat, automaat, voorzien van een saffier glas met een open zilverkleurige wijzerplaat. Genummerd: FC303/310/315X4P4/5/6. ø kast 40 mm. voorzien...

Geesje Mesdag-van Calcar, Twee vazen met bloemen
Resultaat: 400 EUR

Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.

C. Hoevenaar, Paardenstal
Resultaat: 400 EUR

C. Hoevenaar. 1847 - 1884. Paardenstal met rustende paarden en hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Naakte dame
Resultaat: 400 EUR

Onduidelijk. Eerste helft 20e eeuw. Naakte dame. Olieverf op linnen (marouflé). Afmeting: H 62 x B 81 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met badende vrouwen
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Landschap met badende vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 26,5 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met putti
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.

Lot bijbels (12x)
Resultaat: 400 EUR

Twaalf diverse Hollandse bijbels met vele sloten, onder andere met zilver. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.

Hollandse beeldenkast
Resultaat: 400 EUR

Hollandse palissander met eikenhouten beeldenkast. Met snijwerk, figuren/ranken decor. Neo renaissance. Stijlmeubel 20e eeuw. Afmeting: 207 x 170 x 52 cm. In goede staat.

Franse spiegel opzetkast, 1880
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.

18e Eeuwse vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat

Zeer groot Perzisch kleed, 314 x 422 cm.
Resultaat: 400 EUR

Zeer groot Perzisch kleed. Paars-blauw, floraal. Iets sleets. Afmeting: 314 x 422 cm. In redelijk/goede staat.

Hollands 6-pas tegeltableau
Resultaat: 400 EUR

18e - 19e Eeuws Hollands 6-pas tegeltableau met afbeelding van koe bij boerenkool. Minimale beschadigingen. Afmeting: H 26,5 x B 39,5 cm. In goede staat.