Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Mart Kempers, Dijk + Dijk-woning
Resultaat: 100 EUR

Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

Twee Hollandse gravures
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.

Franse stations-comtoise, 1870
Startprijs 200 EUR

Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.

Twee Delftse papborden Ø 16,5 cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Parelcollier met gouden slot
Startprijs 100 EUR

Collier van cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. lengte 90 cm. (advies: opnieuw laten knopen.) In goede staat

Chinese vaas, H 21,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Dorpsstraat met figuren
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.

Zilveren choker met emaille en parel
Startprijs 80 EUR

Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...

Amerikaanse tafelklok, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Lot antiek Duits porselein (5x)
Resultaat: 90 EUR

Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.

Vijf delen Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...

Luciën v.d. Pluym, Havengezicht
Startprijs 60 EUR

Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Boulle-stijl tafelklok
Startprijs 350 EUR

Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Oesters met citroen
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam
Resultaat: 130 EUR

Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 325 EUR

Geelgouden schakelring, 585/000, met diamant. Schakelring met 3 rijen bolle schakel. In het midden zijn 5 schakels bezet met een klein singlecut geslepen diamant, totaal ca 0,05 ct. Breedte 10 mm. ø c...

Rob Vogtschmidt, Riviergezicht met boten
Startprijs 80 EUR

Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Hutschenreuther servies
Resultaat: 70 EUR

Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...