Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Collier van cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. lengte 90 cm. (advies: opnieuw laten knopen.) In goede staat
Chinees porseleinen vaas met Verte draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...
Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Drie rijstwijn kopjes, haarlijn, 19e eeuw. Eén schotel, Imari, 18e eeuw, goed. Eén diep Imari bord, 18e eeuw, gelijmd. Afmeting: 5 - 17 cm. In redel...
Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Geelgouden schakelring, 585/000, met diamant. Schakelring met 3 rijen bolle schakel. In het midden zijn 5 schakels bezet met een klein singlecut geslepen diamant, totaal ca 0,05 ct. Breedte 10 mm. ø c...
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...