50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Vier Chinese borden 7808
Vier Chinese borden

110 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein 7140
Lot 18e eeuws Chinees porselein

110 EUR

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm. 7825
Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 34,5 cm. 7157
Chinese vaas, H 34,5 cm.

225 EUR

Gouden hanger met citrien 642
Gouden hanger met citrien
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws Familie Rose kop+schotel 7174
18e Eeuws Familie Rose kop+schotel

225 EUR

Zeven sloten (925 gekeurd) 659
Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR
Chinese theepot in perzikvorm 7191
Chinese theepot in perzikvorm
Startprijs 200 EUR
Granaat armband 676
Granaat armband
Startprijs 120 EUR
Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7208
Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR
Oorstekers met camee 693
Oorstekers met camee
Startprijs 100 EUR
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein 7225
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 80 EUR
Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900 7242
Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900

50 EUR

Gouden collier met blokjes 710
Gouden collier met blokjes
Startprijs 1.000 EUR
Chinese gemberpot Ø 14 cm. 7259
Chinese gemberpot Ø 14 cm.

750 EUR

Witgouden hanger met saffier 723
Witgouden hanger met saffier

60 EUR

Witgouden ring met diamant en saffier 727
Witgouden ring met diamant en saffier

450 EUR

Zilveren zakhorloge met ketting 740
Zilveren zakhorloge met ketting
Startprijs 250 EUR