Grote bronzen boekensteun op zwart marmeren basement. Paardenhoofd. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen koekjespot met waaier- en ruitslijpsel, en geslepen ster op bodem, op onderschotel met geschulpte rand, ook met ster op bodem. Deksel voorzien van 6 kantige gegraveerde 835/000 zil...
Twee 19e eeuwse koperen samovaars. Eén is verbogen, andere goed. Afmeting: H 40 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 40 x 11 cm. In goede staat.
J. Dollilar? Notenhout gestoken figuur met benen? gezicht. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Zes Djokja zilveren schaaltjes, 800/000, rond model met hamerslag en rand voorzien van djokja versiering. ø10 cm. Totaal ca 215 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 833/00, gecontourneerd model versierd met graveerwerk en voorzien van een bronzen binnenbel. MT.: onduidelijk, jl.:S:1852. ø10x16cm. Wat gedeukt en uit model. In redelijke staat
Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Zeer grote kroonluchter met messing en prismenglas. Ovaalvormig. Afmeting: 70 x 40 x 95 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen tafellampen met zwarte kap en chroom. 21e Eeuw. Afmeting: H 52 x Ø 32 cm. In goede staat.
Grote zilveren soepsleef, 833/000, met en rechthoekige bak en een steel voorzien van een dubbele filetrand. MT.: Martinus Cranen, Breda. jl.:IJ: 1833. lengte 30 cm. ca 145 gram. In goede staat
Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Zes delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. (1) Melkkan, beschadigd. (2) Familie Rose kom, haarlijn. (3) Dopper kom, Foo-honden, 18e eeuw, chips. (4) Klapmutskom met feniks decor, circ...
Twee Chinees porseleinen miniatuur cilindervazen met landschap decor. Chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.
Drie delen glaswerk. Bestaande uit: spijkervaas, spijker kikkervis (bodemmerk), en een glazen rozensteker met iriserend paars/blauw glas, Jugendstil. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen bord met rood glazuur + bodemmerk. Chip. Afmeting: Ø 20,3 cm. In redelijke staat.
Zes Japanse Imari porseleinen kop en schotels. 19e Eeuw. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Twee kopjes haarlijn. Eén kopje chip. Eén schotel chip. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Set van zeven Engelse messing krukgewichten. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met wijsheren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...
Twee grote Duitse kaarskandelaren van porselein. Twee-delig. Met figuren/bloemen/druiven decor. Minimale beschadiging mogelijk. Sitzendorf. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Lot van veertien delen Chinees porselein. Schotels/borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee borden beschadigd. Eén schotel beschadigd. Eén bord haarlijn. Eén schenkkan haarlijn. Eén Imari waterpot, twee ...
Zes plated kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.