Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom Ø 11 cm.
Resultaat: 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met perzik decor + bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Drie delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver, 833/000, met een ovale borstel voorzien van zilver met een voorstelling met figuren, een vierkant gecontourneerd pepermuntdoosje met graveerwerk en ribdecor, scheurtjes in de bodem ...

Ronde eiken bijzettafel Ø 104 cm.
Resultaat: 50 EUR

Ronde bijzettafel van eikenhout. Met gedraaide bolpoten. Afmeting: H 58 x Ø 104 cm. In goede staat.

2 Zilveren vleesvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Stel biedermeier zilveren vleesvorkjes, 833/000. Vleesvorkjes met gecontourneerde stelen voorzien van scherpe florale graveringen. Als nieuw. MT: J.F.Dijk, Dokkum jl: C 1862 ca. 20 gram 13 cm.

Antieke schoolklok
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten schoolklok. Circa 1900. Uurwerk behoeft reiniging. Afmeting: Ø 30 cm. In goede staat.

Mahoniehouten piedestal
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 cm. In goede staat.

Lot divers, Japan (3x)
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Groot Imari bord Ø 46 cm.
Resultaat: 60 EUR

Groot 19e eeuws Imari porseleinen sierschotel met floraal/bloemvaas decor. Eén scherf ingelijmd. Afmeting: Ø 46 cm. In redelijke staat.

Zilveren Djokja bonbonschaal
Resultaat: 60 EUR

Zilveren Djokja bonbonschaal, 800/000, ovaal model met gecontourneerde rand en beugel. Allen voorzien van Djokja bewerking. 19x11x13cm. ca 125 gram. In goede staat

Karaf met zilver
Resultaat: 60 EUR

Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkant voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar...

Chinees zilveren doosje
Resultaat: 60 EUR

Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.

Vier colliers van edelstenen.
Resultaat: 60 EUR

Vier colliers gemaakt uit edelstenen, een collier met rozenkwartskralen, ø 6-13mm. lengte 65 cm. Een collier van tijgeroogkralen, ø7-14mm. 64 cm. een collier van nefrietkralen, ø8mm, lengte 80 cm. en ...

Twee Japanse cloissoné vazen, H 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Japanse cloisonné vazen met bloesemboom decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Oude plated dwarsfluit
Resultaat: 60 EUR

Oude plated dwarsfluit. Gemeinhardt Eelhart USA. 2 S.P. N.O. 1474. In koffer. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse barometer. Circa 1890. Historisme met leeuwenkop. Circa 1890. Afmeting: 69 cm. In goede staat.

Antieke dolk + schede
Resultaat: 60 EUR

Antieke bajonet-vormige dolk met messing en houten greep + lederen schede. Ongemerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.

Chinese vissenkom Ø 40 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vissenkom. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 x Ø 40 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch kaststel
Resultaat: 60 EUR

Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen plaquette
Resultaat: 60 EUR

Duitse Meissen porseleinen plaquette. Tweede helft 20e eeuw. Johann Gregorius Höroldts 1726. Afmeting: H 18,3 x B 13 cm. In goede staat.

Pistool mes met zilver
Resultaat: 60 EUR

Antiek pistoolmes met zilveren heft, 18e eeuw. Mes voorzien van zilveren heft met gedreven voorstelling, wat vervaagd, met voluten en een figuur met koe. Het heft is bekroond met een ruiter te paard. ...

Twee karaffen met zilverwerk
Resultaat: 60 EUR

Twee kristallen karaffen met zilver, 833/000. Twee identieke karaffen met schenktuit en greep, voorzien van een zilveren plaatje. 1x Liqueur en 1x Vermouth. ø15x31 cm. In goede staat.

Tazza op zilveren voet
Resultaat: 60 EUR

Tazza op zilveren voet, 833/000. Kristallen geslepen schaal met ruitslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:F:1890. ø24x17cm. Minimale chips...

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel met Haags lofje. 20,5 cm. ca 70 gram. MT.: Rutgerus Memelingh, 's Gravenhage, 1782

Antieke zilveren lepel
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren lepel, 18e eeuw, met Haags lofje. Met initialen: I.M. 20,5 cm. ca 61 gram. MT.: Willen Jan Keer, 's Gravenhage ca 1770.