Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 29 cm. 7444
Chinese Familie Verte schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Chinese Imari borden Ø 23 cm. 7464
Twee Chinese Imari borden Ø 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees kopje 7536
Chinees kopje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas , H 24,5 cm. 7550
Chinese pijpvaas , H 24,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus 7603
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 20,5 cm. 7618
Chinees bord Ø 20,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese celadon oorvaas, H 18 cm. 7621
Chinese celadon oorvaas, H 18 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 17,5 cm. 7629
Chinese vaas, H 17,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 29 cm. 7680
Chinese drakenvaas, H 29 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7703
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee oude Japanse borden Ø 24 - Ø 24,5 cm. 7713
Twee oude Japanse borden Ø 24 - Ø 24,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese celadon pijpvaas, H 25,4 cm. 7763
Chinese celadon pijpvaas, H 25,4 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7773
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotels 7791
3x Chinese kop+schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm. 7795
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 26 cm. 7012
Drie 18e eeuwse Familie Rose borden Ø 26 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7054
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7104
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7131
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 34,5 cm. 7157
Chinese vaas, H 34,5 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm. 7158
Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuws Familie Rose kop+schotel 7174
18e Eeuws Familie Rose kop+schotel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen deksel 7252
Chinees porseleinen deksel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 23,5 cm. 7312
Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese pijpfles, H 21 cm. 7392
Chinese pijpfles, H 21 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm. 7437
Twee Familie Rose borden Ø 23,2 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop/schotels, 18e eeuw 7447
Twee Chinese kop/schotels, 18e eeuw

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7495
Lot Chinees porselein

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas 7597
Chinese maanvaas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels 7690
Twee Chinese schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop/schotels 7832
Twee Chinese kop/schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas, H 22,5 cm. 7144
Chinese knobbelvaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm. 7010
Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 20 cm. 7011
Twee Chinese vazen, H 20 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote kom met familiewapen 7035
Grote kom met familiewapen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7105
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7132
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7135
Chinese bloempot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 22 cm. 7159
Chinese celadon vaas, H 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zes antieke Chinese vazen H 9 - 22 cm. 7218
Zes antieke Chinese vazen H 9 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 11,5 cm. 7251
Twee Chinese kommen Ø 11,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Japans/Chinees dienblad 7258
Japans/Chinees dienblad

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7260
Chinese dekseldoos

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek Japans Satsuma servies 7292
Antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Kantonese vaas, H 35 cm. 7297
Chinese Kantonese vaas, H 35 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes 7305
Vijf 18e eeuwse Chinese kopjes

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Sung olielamp 7346
Chinese Sung olielamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 21 cm. 7367
Chinees drakenbord Ø 21 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 53 cm. 7401
Chinese drakenvaas, H 53 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7408
Lot Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm. 7416
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal Ø 15,7 cm. 7420
Chinese celadon schaal Ø 15,7 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas, H 20,3 cm. 7436
Chinese pijpvaas, H 20,3 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26 cm. 7510
Chinese vaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 26 cm. 7540
Chinese maanvaas, H 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese kop+schotels 7591
Twee Chinese kop+schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm. 7607
Chinese Familie Rose kom Ø 14,4 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese kom met draak Ø 15,8 cm. 7617
Chinese kom met draak Ø 15,8 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas met figuren 7624
Chinese vaas met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese natuurstenen objecten 7687
Twee Chinese natuurstenen objecten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese celadon pijpvaas 7702
Chinese celadon pijpvaas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 11,6 cm. 7706
Chinese kom Ø 11,6 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25 cm. 7717
Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 25,5 cm. 7718
Chinese Familie Rose vaas, H 25,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm. 7731
Grote Chinese vaas, H 40,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Oude Chinese munten 7748
2 Oude Chinese munten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m 7754
Twee Chinese schalen Ø 10,7 c.m

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Groot Chinees Kantonees dienblad 7030
Groot Chinees Kantonees dienblad

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Kang Xi koppen 7247
Vijf 18e eeuwse Kang Xi koppen

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7277
Lot Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee Japanse Satsuma vazen, H 25 cm. 7518
Twee Japanse Satsuma vazen, H 25 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese censer 7659
Chinese censer

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 26 cm. 7671
Twee Chinese vazen, H 26 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot divers Chinees porselein 7710
Lot divers Chinees porselein

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen lamp 7026
Chinees porseleinen lamp

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7173
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese boeddha, H 21 cm. 7194
Chinese boeddha, H 21 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 15 cm. 7290
Chinese vaas, H 15 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7466
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinese munten (5x) 7511
Lot Chinese munten (5x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese trompetvaas, H 39 cm. 7585
Chinese trompetvaas, H 39 cm.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Chinese bloempot 7674
Chinese bloempot

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot Chinees (17x) 7708
Lot Chinees (17x)

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Kang Xi kop/schotel 7765
Kang Xi kop/schotel

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vier Chinese borden Ø 23 cm. 7045
Vier Chinese borden Ø 23 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7304
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Grote Japanse Imari schotel Ø 46 cm. 7486
Grote Japanse Imari schotel Ø 46 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Japanse cloisonné geisha 7569
Japanse cloisonné geisha

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Jade gesneden medaillon Ø 30 cm. 7707
Jade gesneden medaillon Ø 30 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm. 7743
Chinese capucijne kom Ø 14,8 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese vaas, H 17 cm. 7036
18e Eeuwse Chinese vaas, H 17 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Acht Japanse/Chinese kopjes Ø 8 cm. 7095
Acht Japanse/Chinese kopjes Ø 8 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vijf Chinese borden Ø 22,7 cm. 7097
Vijf Chinese borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom Ø 21,1 cm. 7325
Grote Chinese kom Ø 21,1 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee Chinese altaar figuren 7331
Twee Chinese altaar figuren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Twee Chinese celadon vazen 7712
Twee Chinese celadon vazen

Resultaat:

160 EUR