Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm. 7776
Chinese Kang Xi kom Ø 15 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Vier Chinese kop/schotels 7809
Vier Chinese kop/schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden 7061
Drie 18e eeuwse Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Cheng Lung kop/schotels 7128
Drie 18e eeuwse Cheng Lung kop/schotels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Chinese schotels Ø 26 cm. 7148
Twee Chinese schotels Ø 26 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Chinese miniatuur vaasjes (6x) 7271
Lot Chinese miniatuur vaasjes (6x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 12 cm. 7307
Chinese kom Ø 12 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,8 cm. 7311
Chinees bord Ø 22,8 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie Chinese altaar figuren 7327
Drie Chinese altaar figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Japanse bronzen schotel Ø 31 cm. 7337
Japanse bronzen schotel Ø 31 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Japanse/Chinese lakwerk rijstkist 7348
Japanse/Chinese lakwerk rijstkist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese porseleinen lampenvoet 7412
Chinese porseleinen lampenvoet

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Chinese lampenvoet 7418
Antieke Chinese lampenvoet

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 16,5 cm. 7432
Chinese kom Ø 16,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Grote Chinese kom 7526
Grote Chinese kom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Familie Rose kom Ø 13,2 cm. 7553
Familie Rose kom Ø 13,2 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Japanse panelen 7622
Twee Japanse panelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Twee Japanse panelen 7623
Twee Japanse panelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kantonese vaas omgebouwd naar lamp, H 42 cm. 7038
Kantonese vaas omgebouwd naar lamp, H 42 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7089
Twee Chinese vazen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot Chinese miniatuur vaasjes (5x) 7272
Lot Chinese miniatuur vaasjes (5x)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese 18e eeuwse theepot 7279
Chinese 18e eeuwse theepot

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zes antieke Chinese borden 7283
Zes antieke Chinese borden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Drie delen Kang Xi porselein 7356
Drie delen Kang Xi porselein

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Vier Chinese munten 7357
Vier Chinese munten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zeldzame Japanse schotel Ø 38 cm. 7476
Zeldzame Japanse schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 21,7 - Ø 30,5 cm. 7600
Twee Chinese borden Ø 21,7 - Ø 30,5 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 22,6 cm. 7735
Twee Chinese borden Ø 22,6 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 18 cm. 7761
Twee Chinese vazen, H 18 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,3 cm. 7781
Chinees bord Ø 22,3 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7314
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee Chinese altaar figuren 7330
Twee Chinese altaar figuren

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Japanse bronzen schaal Ø 31 cm. 7343
Japanse bronzen schaal Ø 31 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese ceremoniële disc Ø 15,5 cm. 7682
Chinese ceremoniële disc Ø 15,5 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Imari schenkkan 7255
Chinese Imari schenkkan

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7067
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie zeldzame Chinese/Japanse kommen 7094
Drie zeldzame Chinese/Japanse kommen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vier Chinese borden Ø 23,3 cm. 7109
Vier Chinese borden Ø 23,3 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7167
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 26,5 cm. 7171
Chinese maanvaas, H 26,5 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Chinese porselein (7x) 7253
Lot Chinese porselein (7x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7371
Twee Chinese vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Chinese kopjes 7389
Twee Chinese kopjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese censer 7400
Chinese censer

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Vijf Japanse/Chinese trekpotten 7435
Vijf Japanse/Chinese trekpotten

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 19 cm. 7459
Chinese vaas, H 19 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 23 cm. 7475
Drie 18e eeuwse Chinese Imari borden Ø 23 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie delen antiek Satsuma porselein 7494
Drie delen antiek Satsuma porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Japanse Kutani vaas, H 61 cm. 7496
Japanse Kutani vaas, H 61 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden 7577
Twee Chinese borden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie oude Chinese jade snijstukken 7581
Drie oude Chinese jade snijstukken

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (15x) 7602
Lot Chinees porselein (15x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen 7115
Twee Chinese vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 38 cm. 7127
Grote Chinese vaas, H 38 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7140
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Familie Rose tazza schaalØ 20,3 cm. 7142
Familie Rose tazza schaalØ 20,3 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 12,5 cm. 7382
Chinese vaas, H 12,5 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Twee Kang Xi borden, 26 x 26 cm. 7458
Twee Kang Xi borden, 26 x 26 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinees (13x) 7709
Lot Chinees (13x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7711
Lot Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Vier Chinese borden 7808
Vier Chinese borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas van bamboe 7831
Chinese penselenvaas van bamboe

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7053
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7069
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpot Ø 21 cm. 7079
Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpot Ø 21 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese trekpotten 7093
Twee Chinese trekpotten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 37 cm. 7100
Chinese schotel Ø 37 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees kaststel 7125
18e Eeuws Chinees kaststel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein 7141
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese/Japanse borden Ø 24,5 cm. 7156
Twee Chinese/Japanse borden Ø 24,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 27,5 cm. 7187
17e - 18e Eeuwse Chinese Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese bronzen Quan Yin 7228
Chinese bronzen Quan Yin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte dekseldoos Ø 23 cm. 7250
Chinese Familie Verte dekseldoos Ø 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese wandtegel 7313
Antieke Chinese wandtegel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese altaar figuren 7329
Twee Chinese altaar figuren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees schilderij 7338
Chinees schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese fles met afbeelding 7360
Chinese fles met afbeelding

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (14 x) 7428
Lot Chinees porselein (14 x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie delen Chinees porselein 7434
Drie delen Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos, Ø 12 cm. 7445
Chinese dekseldoos, Ø 12 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf Japanse of Chinese borden 7517
Vijf Japanse of Chinese borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese neksteun 7582
Chinese neksteun

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 22,7 cm. 7634
Twee Chinese borden Ø 22,7 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf-delig kaststel, 1900 7651
Vijf-delig kaststel, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal Ø 15 cm. 7662
Chinese celadon schaal Ø 15 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vier delen Yixing 7685
Vier delen Yixing

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee Kang Xi borden Ø 22 cm. 7756
Twee Kang Xi borden Ø 22 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm. 7783
18e Eeuws Chinees bord Ø 22,8 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vijf 18e Eeuwse bibelots/miniatuur vazen 7086
Vijf 18e Eeuwse bibelots/miniatuur vazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 19 cm. 7120
17e - 18e Eeuwse Chinese dekselvaas, H 19 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Chinese gouaches op zijde 7219
Twee Chinese gouaches op zijde

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7262
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Chinees porslein (5x) 7268
Lot Chinees porslein (5x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese Queng Lung borden Ø 23,5 cm. 7453
Drie 18e eeuwse Chinese Queng Lung borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zes Japanse Imari borden Ø 22 cm. 7497
Zes Japanse Imari borden Ø 22 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees servies 7547
Chinees servies

Resultaat:

90 EUR