Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 35,2 cm. 7374
Grote Chinese Familie Rose schotel Ø 35,2 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein (4x) 7376
Lot Imari porselein (4x)

Resultaat:

90 EUR

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm. 7381
Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 40,5 cm. 7383
Grote Japanse Imari sierschotel Ø 40,5 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen Maribu op houten basement, H 26 cm. 5102
Bronzen Maribu op houten basement, H 26 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee odeurflacons met gouden dop 121
Twee odeurflacons met gouden dop

Resultaat:

300 EUR

Zilveren chocoladekan 14
Zilveren chocoladekan
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Zilveren roomstel, 3 delig 21
Zilveren roomstel, 3 delig

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren knopen 144
Zilveren knopen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Moderne sculptuur, Oneindig 5530
Moderne sculptuur, Oneindig

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Opaline set + twee Venetiaanse vazen 5532
Opaline set + twee Venetiaanse vazen

Resultaat:

50 EUR

Zilveren sigarettendoos (Russisch) 44
Zilveren sigarettendoos (Russisch)
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 9,5 cm. 7417
Chinese kom Ø 9,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1138
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duits KPM servies 6001
Duits KPM servies

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht 1140
Ongesigneerd, Romantisch Amsterdams stadsgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Salvador Dali, Vrouwenfiguur 1145
Salvador Dali, Vrouwenfiguur

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan 1147
Roy Lichtenstein, Halfnaakte vrouw kleedt zich aan

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
9 Zilveren sorbet lepels 178
9 Zilveren sorbet lepels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren wijwaterbakje 180
Zilveren wijwaterbakje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie Delftse schotels Ø 31 cm. 6028
Drie Delftse schotels Ø 31 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke paraplu-standaard, 1900 2365
Antieke paraplu-standaard, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilver 187
Lot zilver

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm. 7440
Chinese celadon brushwasher Ø 17 cm.

Resultaat:

400 EUR