Antiek Duits notenhouten damesbureau met bronzen beslag en vijf lades. Circa 1900. Bovenhekje niet compleet. Afmeting: 115 x 79 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.
Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, bezet met diamanten. Slavenband met in het midden een slag en bezet met 16 diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 4,50 ct. Enkele stenen hebben e...
Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met koningschakel. dikte 2,6x2,6mm. lengte 54 cm. ca 22,8 gram. In goede staat.
Grote gouden oorknoppen, 585/000, wit en geelgoud, met diamant. Oorknoppen verlopend in breedte, 10x16mm. In het midden zitten 3 briljant geslepen diamanten verlopend in grootte. De oorknoppen lopen i...
19e Eeuwse wandconsole met stucwerk, vergulding en marmeren blad. Restauratie stucwerk. Afmeting: 69 x 71 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Set van drie antieke Engelse mahoniehouten bijzettafels. Tweekleurig. Circa 1900. Afmeting: 72 - 76 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten schaarstoel met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: 108 x 60 x 59 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: Drie kopjes + twee schotels. Landschap/floraal decor. Twee kopjes chip. Eén schotel haarlijn. Afmeting: 5 - Ø 10 cm. In redelijk/goede...
Twee antieke Chinees porseleinen baluster-vormige vazen. Figuren in landschap decor. Eén vaas krom en beschadigd. Afmeting: H 17 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese spekstenen jardinieres met apen. Circa 1900. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...
Duitse Schierholz porseleinen bonboniere met opgewerkte bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x Ø 19 cm. In goede staat.
Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.
Twee Delftse fayence vazen met chinoiserie decor + bodemmerk B:P. 18e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee delen Duits Dresden porselein. 20e Eeuw. (1) Opengewerkt handbeschilderd wandbord met geschilderd Zwinger-Kronentor. (2) Rookverdrijver met rode draak. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Empire opzetkast met bovenin glas. Circa 1820. Massief eiken. Met geëboniseerde zuilen. Onderin drie deuren. Afmeting: 212 x 156 x 50 cm. In goede staat.
Chinees antieke porseleinen celadon schaal. Afmeting: Ø 12,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.