Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Dames met parasol bij zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 34 cm. In goede staat.

Geelgouden armband met diamanten
Startprijs 5.000 EUR

Bijzondere geelgouden slavenband, 585/000, bezet met diamanten. Slavenband met in het midden een slag en bezet met 16 diamanten met een oud briljant slijpsel. Totaal ca 4,50 ct. Enkele stenen hebben e...

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens, Enschede. Wintergezicht met boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Johannes Pietersen, Winters bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

Johannes Pietersen. 1893 - 1970. Winters bosgezicht met malle jan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

Gouden collier met koningschakel
Startprijs 1.150 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met koningschakel. dikte 2,6x2,6mm. lengte 54 cm. ca 22,8 gram. In goede staat.

Gouden oorstekers met diamant
Startprijs 325 EUR

Grote gouden oorknoppen, 585/000, wit en geelgoud, met diamant. Oorknoppen verlopend in breedte, 10x16mm. In het midden zitten 3 briljant geslepen diamanten verlopend in grootte. De oorknoppen lopen i...

Russisch ikoon, Drie vrouwelijke heiligen
Startprijs 300 EUR

Russisch ikoon met drie vrouwelijke heiligen. Midden Maria van Egypte, rechts en links twee andere vrouwelijke heiligen. 19e Eeuw. Achtergronden gerestaureerd. Afmeting: H 31,5 x B 27 cm. In goede sta...

Russisch ikoon, Maria met kind
Startprijs 750 EUR

Zeer groot Russisch ikoon. Maria met kind. 20e Eeuw. Prachtige beschildering. Afmeting: H 90,5 x B 62 cm. In goede staat.

Th. Selhorst, Portret wijsheer
Resultaat: 70 EUR

Th. Selhorst. Portret wijsheer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 35 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Majolica piedestal, H 68 cm.
Resultaat: 70 EUR

Majolica piedestal in Jugendstil-stijl. Met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Westminster tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Grote Westminster tafelklok met kwartier-slag op vijf gongstaven. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw, H 79 cm.
Startprijs 800 EUR

Antiek zandstenen kruisbeeld met vrouw. 19e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Smeedijzeren lampevoet, H 41 cm.
Resultaat: 140 EUR

Oude Jugendstil-stijl smeedijzeren lamp met oranje-groen glazen kap. 20e Eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Zilveren collier en armband
Startprijs 300 EUR

Fraai zilveren collier en armband, 925/000, gemaakt uit vele fijne gourmetschakels, deels voorzien van een geoxideerde bewerking. De armband en het collier hebben een groot veeroog als sluiting. maxim...

Lot zilveren horloges 3x
Resultaat: 40 EUR

Lot met 3 zilveren horloges, 835/000, rond horloge met grove gourmetschakel, vierkant horloge met gladde milanese band en een rond horloge met een opengewerkte stalen band. Totaal gewicht 143 gram. Me...

Gouden hanger met granaat
Startprijs 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw

Drie delen oud/antiek terracotta
Resultaat: 50 EUR

Drie delen oud/antiek terracotta. 1x Masker, kopie naar oudheid. 1x Pot met drie ratten, naar oudheid. 1x Schenkkan, origineel, middeleeuws of ouder. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Twee Engelse kastkommen Ø 18,5 cm.
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 160 EUR

Mooie gave 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat + houten poppen. Afmeting: 144 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat + wekker. Afmeting: 140 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp, H 46
Startprijs 50 EUR

Grote antieke opaline-glazen petroleumlamp. Kleur: wit. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen hanglamp
Resultaat: 325 EUR

Bronzen hanglamp met putti en glazen lampenkap. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x Ø 44 cm. In goede staat.