Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee delen Duits porselein 6237
Twee delen Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke staande klok, 1910 3595
Antieke staande klok, 1910

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Platina horloge 650
Platina horloge

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Staartklok (schippertje) 3602
Staartklok (schippertje)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Schwarzwalder wandklok 3604
Schwarzwalder wandklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Michel Seuphor, Abstract 1338
Michel Seuphor, Abstract

Resultaat:

80 EUR

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1340
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Witgouden collier en hanger met robijn 671
Witgouden collier en hanger met robijn

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee 1347
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7540
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel 7017
18e Eeuwse Chinese Yung Cheng kop + schotel

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers 673
Witgouden oorstekers

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden ring met zirconia 680
Gouden ring met zirconia

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin 1374
J.C. Snoeck, Handwerkende boerin

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis 1381
B. Baaijens, Wintergezicht met boerenhuis

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Amsterdams staande klok 3638
Amsterdams staande klok

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese pelgrimvaas, H 32 cm. 7574
Chinese pelgrimvaas, H 32 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord met geisha decor Ø 22,5 cm. 7576
Chinees bord met geisha decor Ø 22,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Pelgrimvaas, H 17 cm. 7040
Chinese Pelgrimvaas, H 17 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 21,5 cm. 7047
Chinese kom Ø 21,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Lot granaat 707
Lot granaat
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Gouden collier en hanger met blauw topaas 714
Gouden collier en hanger met blauw topaas

Resultaat:

325 EUR

Chinese waterbak 7583
Chinese waterbak
Startprijs 100 EUR
Zilveren armband Buddha-to-Buddha 716
Zilveren armband Buddha-to-Buddha
Startprijs 225 EUR