J. Vrolijk. 20e Eeuw. Urker platbodem op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Bernard te Gempt. 1826 - 1879. Spelende hond. Langharige teckel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 26 cm. In goede staat.
Bronzen hanglamp in empire-stijl. Met kogel, zwanen. Electrisch. Circa 1900. Afmeting: 75 x Ø 40 cm. In goede staat.
Franse kristalglazen Sabino Paris schaal met rondom vrouwen-bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 19,5 cm. In goede staat.
J. v.d. Kerkhove. 1822 - 1881. Kreupele muzikant met diverse instrumenten en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote mondgeblazen glazen vazen. Art Deco - Jugendstil stijl. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 - 44 cm. In goede staat.
Art Deco marmeren presenteerschaal met liggende bronzen hond. Circa 1925. Afmeting: 9,5 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met Chinees Familie Noir porselein. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf wierookbrander. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen Familie Rose borden. Japan/China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23,5 - 24 cm. In goede staat.
Ch. Dubois. Circa 1890. Landschap met reiziger op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Groot oud Afrikaans houtgestoken figuur. 20e Eeuw. Vele figuren in elkaar verweven. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee bronzen wandplaquettes. Jan en Joël Martel. '' The orchestra". 20e Eeuw. Afmeting: H 41 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Chinees porselein Familie Verte bord met paradijsvogels + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25,5 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met wit craquelé glazuur, oren en bodemmerk. Afmeting: 31,7 x Ø 17 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi koppen. Bodemmerk. Floraal decor. Drie kopjes chips en/of haarlijn. Eén kopje gaaf. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte plaquette met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 39 x B 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai vaas met floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. Met bodemmerk. Afmeting: 21 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Twee oude kruitflessen. Naar antiek voorbeeld. Met messing. Afmeting: 14 - 19 cm. In goede staat.