51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Spiegel 4221
Spiegel

50 EUR

Antieke Engelse boekenkast, 1900 4214
Antieke Engelse boekenkast, 1900

250 EUR

Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900 2019
Bronzen hanglamp in empire-stijl, 1900

300 EUR

Antieke figuurlijke tafelschaal 2012
Antieke figuurlijke tafelschaal
Startprijs 130 EUR
Vergulde 3-lichts wandkandelaar 2005
Vergulde 3-lichts wandkandelaar

120 EUR

Drie antieke gravures/steendruk 1421
Drie antieke gravures/steendruk

60 EUR

Chiffoniere 4178
Chiffoniere

500 EUR

F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren 1028
F.C. de Graaff, 17e - 18e eeuws Hollands interieur met figuren
Startprijs 1.250 EUR
Antieke spiegel, H77 x B 50 cm. 4171
Antieke spiegel, H77 x B 50 cm.

100 EUR

Italiaanse theetafel in barok-stijl 4164
Italiaanse theetafel in barok-stijl

190 EUR

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten 1414
Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten

70 EUR

Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad. 1021
Ch. Dubois, Landschap met reiziger op zandpad.
Startprijs 800 EUR
Chinese Familie Rose schaal 7014
Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR
F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand 1014
F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand

425 EUR

Drie antieke 18e eeuwse gravures 1407
Drie antieke 18e eeuwse gravures
Startprijs 150 EUR
Drie Chinese schotels Ø 13 cm. 7007
Drie Chinese schotels Ø 13 cm.

100 EUR

Lot Chinees porselein 7000
Lot Chinees porselein

450 EUR

Muziekkast 4128
Muziekkast

50 EUR

Mahonie bank met velours bekleding, 1820 4121
Mahonie bank met velours bekleding, 1820

300 EUR

18e Eeuwse Delftse pot, H 27 cm. 6218
18e Eeuwse Delftse pot, H 27 cm.

80 EUR

Miniatuur linnenkastje 4114
Miniatuur linnenkastje
Startprijs 100 EUR
Lot antieke wandtegels (20x) 6211
Lot antieke wandtegels (20x)

200 EUR

F. van Gaalen, Stilleven 1371
F. van Gaalen, Stilleven

60 EUR

Twee oude kruitflessen 2715
Twee oude kruitflessen

90 EUR