Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Clemens Briels, Fantasie voorstelling
Resultaat: 80 EUR

Clemens Briels. Nr. 55/500. Kleurrijke fantasie voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

F.F. Vingerhoed, Stadsgezicht Enkhuizen
Resultaat: 70 EUR

F.F. Vingerhoed. 20e Eeuw. Stadsgezicht Enkhuizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee
Resultaat: 80 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Platbodems met figuren op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 35 x B 54 cm. In goede staat.

Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht
Resultaat: 50 EUR

Fr. Reijnders. Circa 1930. Zuid-Nederlands dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Volendamse haven
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Johan Visfé 1935 Volendam. Volendamse haven. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijke staat.

B. Brouwer, Figuur te paard op zandpad
Resultaat: 425 EUR

Barend Brouwer. 1872 - 1936. Figuur te paard op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Resultaat: 40 EUR

Piet de Haan. Deventer. Titel: De kunst is lang - het leven is kort. Olieverf op linnen. Scheurtje. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk, Kinderen spelen met hond
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Kinderen spelen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand
Resultaat: 100 EUR

B.W. de Bruyn. Tweede helft 20e eeuw. Schelpenvisser op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

L. Kramer, Klipper bij avondlicht
Resultaat: 100 EUR

L. Kramer. 20e Eeuw. Klipper bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

Keith Haring, Dansende figuren
Resultaat: 100 EUR

Keith Haring. Amerikaanse School. Met goedkeuringsstempel K.H. estate. Dansende figuren. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Stilleven met kittens
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Stilleven met kittens. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

D. Holtman, Interieur met figuren
Resultaat: 60 EUR

D. Holtman, 1962. Interieur met musicerende figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Jager met jachthond
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Jager met jachthond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 47 cm. In redelijke staat.

Jo Kruyder-Bouman, Haven Koruiza
Resultaat: 50 EUR

Jo Kruyder-Bouman. 1886 - 1973. Haven Koruiza-Vis Jogoslavia. Aquarel op papier. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren
Resultaat: 425 EUR

W.F. Springer. Hollandse School. 19e Eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren
Resultaat: 225 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Parkgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 37 x B 46 cm. In goede staat.

P.G. van Os, Stilleven met fruit
Resultaat: 50 EUR

P.G. van Os, 1924. 1869 - 1944. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 53 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Zeilschepen bij havenmonding
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Zeilschepen bij havenmonding. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 20 cm. In goede staat.

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Startprijs 250 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Ingekleurde prent, Napoleon
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse ingekleurde prent met Napoleon. In mooie mahoniehouten empire lijst. Afmeting: H 78 x B 98 cm. In goede staat.

W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade
Resultaat: 50 EUR

W.G. Hofker. 1947. Paardenkar met figuren aan het laden op de kade. Ets op papier. Afmeting: H 16 x B 44 cm. In goede staat.

Monogram E.H., Strandgezicht
Resultaat: 200 EUR

Monogram E.H. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.

M. de Jongh, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 200 EUR

M. de Jongh. 20e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x 100 cm. In goede staat.