51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Clemens Briels, Fantasie voorstelling 1195
Clemens Briels, Fantasie voorstelling

80 EUR

F.F. Vingerhoed, Stadsgezicht Enkhuizen 1196
F.F. Vingerhoed, Stadsgezicht Enkhuizen

70 EUR

Wim Bos, Platbodems met figuren op zee 1197
Wim Bos, Platbodems met figuren op zee

80 EUR

Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht 1207
Fr. Reijnders, Zuid-Nederlands dorpsgezicht

50 EUR

Onduid. gesig., Volendamse haven 1222
Onduid. gesig., Volendamse haven

60 EUR

B. Brouwer, Figuur te paard op zandpad 1224
B. Brouwer, Figuur te paard op zandpad

425 EUR

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort 1228
Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort

40 EUR

Onduidelijk, Kinderen spelen met hond 1231
Onduidelijk, Kinderen spelen met hond

50 EUR

B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand 1236
B.W. de Bruyn, Schelpenvisser op strand

100 EUR

L. Kramer, Klipper bij avondlicht 1240
L. Kramer, Klipper bij avondlicht

100 EUR

Keith Haring, Dansende figuren 1244
Keith Haring, Dansende figuren

100 EUR

Onduid. gesig., Stilleven met kittens 1245
Onduid. gesig., Stilleven met kittens

170 EUR

D. Holtman, Interieur met figuren 1246
D. Holtman, Interieur met figuren

60 EUR

Onduid.gesign., Jager met jachthond 1262
Onduid.gesign., Jager met jachthond

100 EUR

Jo Kruyder-Bouman, Haven Koruiza 1277
Jo Kruyder-Bouman, Haven Koruiza

50 EUR

W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren 1287
W.F. Springer, Havengezicht met boten en figuren

425 EUR

J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren 1292
J. Ouwersloot, Parkgezicht met figuren

225 EUR

P.G. van Os, Stilleven met fruit 1294
P.G. van Os, Stilleven met fruit

50 EUR

Ongesigneerd, Zeilschepen bij havenmonding 1300
Ongesigneerd, Zeilschepen bij havenmonding

50 EUR

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk 1311
A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk
Startprijs 250 EUR
Ingekleurde prent, Napoleon 1312
Ingekleurde prent, Napoleon

100 EUR

W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade 1325
W.G. Hofker, Paardenkar aan het laden op kade

50 EUR

Monogram E.H., Strandgezicht 1328
Monogram E.H., Strandgezicht

200 EUR

M. de Jongh, Rotterdams havengezicht 1331
M. de Jongh, Rotterdams havengezicht

200 EUR