Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vitrine-opzetkast (buffet). Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 210 x 104 x 60 cm. In goede staat.

19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.400 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.

Empire halspiegel
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.

Marqueterie ingelegde commode
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok commode met florale marqueterie inleg en geschulpt blad. Sloten ooit vervangen. Verder in goede originele staat. Afmeting: 65 x 90 x 60 cm. In goede st...

Eiken kapstok met snijwerk
Startprijs 140 EUR

Groot Drents snijwerk. Drents kabinet omgebouwd naar kapstok. Circa 1800. Afmeting: 33 x 140 cm. In goede staat.

Biedermeier commode met spiegel
Resultaat: 650 EUR

Noord-Duitse mahoniehouten biedermeier commode met volle zuilen, kapitellen en originele spiegel. Circa 1820. Minimale fineerschade. Afmeting: 77 x 88 x 49 cm./ 138 x 73 cm. In goede staat.

Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR

Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Resultaat: 1.350 EUR

18e Eeuwse palissander houten kussenkast met geeboniseerde tobbelijsten, halve zuilen, lades, kapitellen en dikke kussens met florale ranken. Uitneembaar. Afmeting: 215 x 190 x 75 cm. In goede staat.

Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 400 EUR

19e Eeuws Hollands dubbel gebogen barok secretaire van mahoniehout. Met messing beslag, klauwpoten en mooi binnenleven. Twee-delig. Afmeting: 117 x 120 x 59 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Hollandse wortelnoten porseleinkast met hoge deuren + lade. Barok-stijl. 235 x 53 x 255 cm. In goede staat.

Eiken Louis Seize kabinet
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet met driekwart zwarte zuilen en messing kapitellen. Met origineel beslag. Afmeting: 220 x 165 x 59 cm. In goede staat.

Louis Seize kabinet
Resultaat: 900 EUR

Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaan kap, halve zuilen, vergulde capitellen, guirlandes en verguld beslag. Afmeting: 235 x 190 x 60 cm. In goede staat.

Spiegel met console
Startprijs 225 EUR

19e Eeuwse mahonie met notenhouten spiegel + originele console. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 260 x 35 x 61 cm. In goede staat.

Louis Seize commode, 1800
Startprijs 600 EUR

Zuid-Duitse essen met notenhouten fineer Louis Seize commode. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd + gepolitoerd. Afmeting: 102 x 118 x 58 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 750 EUR

Hollandse notenhouten porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok stijl. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 230 X 210 X 55 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR

Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.

Chinese hocker
Startprijs 90 EUR

Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1880
Startprijs 380 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine opzet kast met twee lades. Twee-delig. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 167 x 90 x 30 cm. In goede staat.

Kersen nachtkastje
Startprijs 170 EUR

Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.

Mahoniehouten penantkast
Startprijs 240 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Startprijs 150 EUR

Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen, ingelegd met koperband. Afmeting: 85 x 50 x 46 cm. In goede staat.

Ronde tafel
Startprijs 50 EUR

Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.

Kersen bijzettafel
Startprijs 100 EUR

Kersen bijzettafel in 20-er jaren stijl. Met konische poten en één lade. Afmeting: 70 x 70 x 55 cm. In goede staat.