51. Januariveiling 2022

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

Wortelnoten vitrine-opzetkast 4258
Wortelnoten vitrine-opzetkast
Startprijs 250 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4257
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.400 EUR
Empire halspiegel 4255
Empire halspiegel
Startprijs 160 EUR
Mahonie nachtkastje, 1870 4254
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 70 EUR
Marqueterie ingelegde commode 4253
Marqueterie ingelegde commode

1.100 EUR

Eiken kapstok met snijwerk 4251
Eiken kapstok met snijwerk
Startprijs 140 EUR
Biedermeier commode met spiegel 4250
Biedermeier commode met spiegel

650 EUR

Eiken rolluikkastje 4249
Eiken rolluikkastje
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse kussenkast 4248
18e Eeuwse kussenkast

1.350 EUR

Dubbel gebogen secretaire 4246
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 400 EUR
Hollandse porseleinkast 4245
Hollandse porseleinkast
Startprijs 1.500 EUR
Eiken Louis Seize kabinet 4244
Eiken Louis Seize kabinet

300 EUR

Louis Seize kabinet 4243
Louis Seize kabinet

900 EUR

Spiegel met console 4240
Spiegel met console
Startprijs 225 EUR
Louis Seize commode, 1800 4239
Louis Seize commode, 1800
Startprijs 600 EUR
Hollandse porseleinkast 4238
Hollandse porseleinkast
Startprijs 750 EUR
Eiken commode, 1860 4236
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Chinese hocker 4235
Chinese hocker
Startprijs 90 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 1880 4234
Wortelnoten vitrinekast, 1880
Startprijs 380 EUR
Kersen nachtkastje 4232
Kersen nachtkastje
Startprijs 170 EUR
Mahoniehouten penantkast 4231
Mahoniehouten penantkast
Startprijs 240 EUR
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen 4229
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen
Startprijs 150 EUR
Ronde tafel 4228
Ronde tafel
Startprijs 50 EUR
Kersen bijzettafel 4227
Kersen bijzettafel
Startprijs 100 EUR