Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zijden Ghoum/Iran kleed, 121 x 78 cm.
Resultaat: 275 EUR

Handgeknoopt Ghoum/Iran kleed. Hunting zijde. Kleed is van top kwaliteit! Gemaakt van hunting zijde met afbeeldingen van jageres te paard. Geheel omrand met een vogel decor. Aanschaf prijs Hfl. 8.250,...

Italiaanse salontafel
Resultaat: 500 EUR

Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.

Drents kabinet + 6 kastkommen
Resultaat: 600 EUR

Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...

Chinese schaal
Resultaat: 110 EUR

Antieke Chinese lakwerkschaal met losse binnenbak van koper. Circa 1900. Figuur in landschap decor. Afmeting: H 11 x Ø 24,3 cm. In goede staat.

Italiaanse lampenvoet, H 60 cm.
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Gouden 100 Dollar munt
Resultaat: 1.200 EUR

Twee gouden 100 Dollar munten. Canada. Met certificate of authenticity. 1x 1979, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. 1x 1978, 22 karaat, 16.965 gram, diameter Ø 27 mm. In goede staat.

Pendant B. Williams, Abstract/Kubistisch
Resultaat: 500 EUR

Pendant van B. Williams. Tweede helft 20e eeuw. Abstract/kubistische voorstelling. Acryl op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

H.J. Rijkelijkhuizen, Hollands landschap
Resultaat: 150 EUR

H.J. Rijkelijkshuizen. 1813 - 1883. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 43 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Binnenhaven Rotterdam
Resultaat: 600 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Binnenhaven Rotterdam. Veel craquelé, behoeft bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In redelijke staat.

Gouden zakhorloge en horloge
Resultaat: 275 EUR

Gouden zakhorloge en horloge, 585/000. Gouden hanghorloge met emaille plaat in een double band, en een gouden horloge met gouden band. Band op diverse plekken los. totaal gewicht ca 29 gram, zonder do...

Collier van hematiet en koraal met goud
Resultaat: 160 EUR

Collier van hematiet en koraal met een gouden slot, 585/000. Een collier van een snoer met ronde hematietkralen, ø 4, en een snoer met bloedkoralen, ø 5mm. versierd met 10 geelgouden bolletjes. het ge...

Witgouden hanger met diamant
Resultaat: 500 EUR

Witgouden hanger, 750/000, met diamant. Navette-vormige hanger, lengte 20 mm, bolmodel aan de voorzijde voorzien van briljant geslepen diamanten, met een bijzonder mooie kwaliteit, pavé gezet. Totaal ...

Lot zilveren streeksieraden
Resultaat: 300 EUR

Lot zilveren streeksieraden, 833/000, met 2 paar oorhangers/ mutsenbellen, één in een S-vorm met baard, 4,5cm, en één in een peervorm met bloemenmand en decor met baard, 5,5cm, een markiesvormige broc...

Gouden choker
Resultaat: 400 EUR

Geelgouden choker, 585/000. Gouden biesmarkcollier in het midden versierd met bollen en aan de onderzijde met filigrain S motieven en gecontourneerde ruitvormige staafjes. Breedte 2-14mm. Het collier ...

Gouden horlogeketting
Resultaat: 325 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, met biesmarkschakel voorzien van markiesvormige opgesoldeerde elementen. Langs de rand is de armband voorzien van bollen. Met veeroog en musketonhaak. Op 2 plekken ...

Tas met antieke zilveren beugel.
Resultaat: 170 EUR

Tas voorzien van een antieke zilveren gecontourneerde beugel en ketting, 833/000, voorzien van graveerwerk met voluten rasterdecor en een boerderij. MT.: onduidelijk, vermoedelijk Utrecht jl.:f:1815....

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Lot Imari, divers
Resultaat: 120 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Drie oude Chinese muntstukken
Resultaat: 170 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 27 cm.
Resultaat: 190 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.

17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

5-Delig kaststel
Resultaat: 90 EUR

Vijf-delig Hollands polychrome Fayence kaststel. Chinoiserie decor. Circa 1890. Genummerd. Toegeschreven aan Petrus Regout Maastricht. Afmeting: H 31 - 32 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Delftse theebus, H 11 cm.
Resultaat: 700 EUR

Zeldzame 18e eeuwse polychrome Delftse Fayence theebus met chinoiserie en goud decor. Gemerkt APK. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Meissen theepot + comfoor
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse Stad Meissen porseleinen boulloir met Zwiebelmuster decor + messing comfoor. Circa 1920. Afmeting: 39 x 20 x 22 cm. In goede staat.

Bronzen ekster in Art Deco-stijl
Resultaat: 225 EUR

Bronzen ekster in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. da Costa. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 19 x 10 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 250 x 350 cm.
Resultaat: 325 EUR

Groot oud Perzisch kleed in de kleuren; rood-creme-zwart. Floraal. Afmeting: 250 x 350 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 212 x 320 cm.
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch kleed. Blauw-rood-zwart. Afmeting: 212 x 320 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 295 x 202 cm.
Resultaat: 225 EUR

Groot Perzisch kleed met floraal decor. Afmeting: 295 x 202 cm. In goede staat.

Twee spiegels
Resultaat: 100 EUR

Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.

Engels cupboard
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.

Italiaanse bijzettafel
Resultaat: 350 EUR

Italiaanse neo renaissance bijzettafel met florale intarsia + putti. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 43 x 43 cm. In zeer goede staat.

Hollandse commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.

Neogotische klepbank
Resultaat: 375 EUR

Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.

Antieke eiken wandtafel, 1800
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten Louis Seize wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 73 x 41 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 325 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 54 x 103 cm. In zeer goede staat.

Antieke boekenkast, 1880
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten boekenkast in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Afmeting: 159 x 39 x 100 cm. In zeer goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok, H 214 cm.
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, datumaanduiding. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1900
Resultaat: 300 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Onyx met compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Franse schildpad pendule, 1890
Resultaat: 800 EUR

Antieke Franse religieuze boulle schildpad pendule. Circa 1890. Enkele minimale beschadigingen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 53 x 31 x 15 cm. In goede staat.

Antieke lederen auto koffer, 1930
Resultaat: 70 EUR

Antieke lederen auto koffer. Afsluitgespen missen. Circa 1930. Afmeting: 30 x 47 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Twee grote kandelaren
Resultaat: 70 EUR

Twee grote gietijzeren kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Grote antieke waterpomp, H 167 cm.
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke koperen waterpomp op eiken plank. Afmeting: H 167 cm. In goede staat.

Twee grote Charles Dix kaarskandelaren, H 82 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Twee zeer grote bronzen vergulde Charles Dix kaarskandelaren met faunen en floraal decor. Circa 1830 - 1840. Afmeting: H 82 cm. !! In zéér goede staat.

Zwitserse speeldoos
Resultaat: 550 EUR

Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Met tien verschillende melodieën. Afmeting: 15 x 56 x 22 cm. In goede staat.

Twee 17e-18e eeuwse stadsgezichten
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Hollandse stadsgezichten. (1) Haerlem, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini. (2) Amstelredam, 17e eeuw of ouder, L. Guicciardini (1612). Niet storende vochtvlekken. Gravures op pap...

J.C. Snoeck, Handwerkende boerin
Resultaat: 140 EUR

Jacob Cornelis Snoeck. 1881 - 1921. Handwerkende boerin bij deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Claes, Landschap met kasteel en ijspret
Resultaat: 90 EUR

Claes. 20e Eeuw. Landschap met kasteel en ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

Wallaert, Bosgezicht
Resultaat: 140 EUR

Wallaert. Circa 1890. Bosgezicht. Vergulde lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 58 cm. In goede staat.

Simon Balyon, Haarmühle
Resultaat: 130 EUR

Simon Balyon. Haarmühle (Twente). Met figuren op het ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Monogram C.K., Perron met figuren
Resultaat: 275 EUR

Monogram C.K. Circa 1900. Perron met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.

Corneille, Vrouw met kat
Resultaat: 700 EUR

Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Grote lithografie van vrouw met kat. Nr. 37/250. 1998. Litho op papier. Afmeting: H 93 x B 127 cm. In goede staat.

J.M. Beek, Riviergezicht met windmolens, boten en figuren
Resultaat: 850 EUR

Jurriën Marinus Beek. 1879 - 1965. Riviergezicht met windmolens, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Gouden antieke ketting
Resultaat: 2.500 EUR

Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...

25 Zilveren colliers
Resultaat: 170 EUR

Lot 25 zilveren sieraden met, 17 zilveren armbanden, 4 enkelbandjes en 5 colliers. Diverse schakels en lengtes. En een alpaca plaatarmband. Totaal ca 223 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

Gouden broche met amethist, vlieg
Resultaat: 250 EUR

Elegante geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een vlieg versierd met bewerking in het goud en met 2 cabouchon geslepen amethisten. Grootte 18,5x18,5mm. ca 2,4 gram. In zeer goede staat

Geelgouden ring met robijn en diamant
Resultaat: 180 EUR

Engelse ring, 375/000,met diamant en robijn. Ring met aan de kop 3 rozetten voorzien van 14 robijntjes en 5 witgouden bewerkte kastjes met een klein singlecut geslepen diamantje. Breedte kop 9 mm. ø 5...

Gouden ring met saffier en zirconia
Resultaat: 120 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met zirconia en saffier. Brede ring met in het midden een horizontale golvende band bezet met carree geslepen saffieren en aan weerskanten een rij met zirconia's. breed...

Zilveren Lapponia broche
Resultaat: 140 EUR

Zilveren Lapponia broche, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström. 45x36mm. ca 16,7 gram. In zeer goede staat

Horloge Must de Cartier
Resultaat: 350 EUR

Horloge Must de cartier, goud op zilver, 925/000, Quarts, rond model met een lichtgele wijzerplaat met blauw geioniseerde wijzers. Bevestigd aan een originele zwart lederen band. Werkend. ø 30mm. In g...

Gouden broches, 3x
Resultaat: 110 EUR

Lot met 3 gouden streekbroches, 585/000, markiesvormige streekbroche met cantille, 4,5cm, een broche met 3 ovale schildelementen en een kettingdecoratie, met veiligheid, 3,2cm en een staafbroche met o...

Lot lepels
Resultaat: 100 EUR

Lot zilveren lepels met 5 sorbetlepels met een steel met bloemdecor, 17 cm, 9 theelepels en een suikerschep met hoekig element op de steel met parelrand, 11 cm, en 4 theelepels en een suikerlepel met ...

Zilveren roomstel, 3 delig
Resultaat: 180 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een roomkan, suikerpot en een blaadje. De melkkan en suikerpot zijn versierd met rozendecor, geplaatst op 4 gekrulde pootjes met rozenaanzet. Het deksel van het suikerp...

Zilveren schaal
Resultaat: 200 EUR

Zilveren schaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen- en bloempatroon. Voorzien van een opliggende rand met lijnen en floraal decor. MT.: Barker Bros, Chester, jl.:Y: 1924. 33x17x8cm. ca 330 gram...

Drie delen Chinees speksteen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 180 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf delen antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Imari borden, kom met zilveren beugel en één octagonaal bord. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas met zotjes, H 9,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 59 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

4x Chinese koppen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.

Antieke zeskantige Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie drie-delige Chinese kop+schotels
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Uil (6-pas)
Resultaat: 300 EUR

Antiek zes-pas mangaan tegeltableau met decor van uil op boomstronk. Randschilfers. Afmeting: 41x 28 cm. In goede staat.

Lot antieke tegels
Resultaat: 180 EUR

Groot lot diverse antieke wandtegels. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (18 st.)
Resultaat: 150 EUR

Zestien stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (28 st.)
Resultaat: 400 EUR

Lot van 28 tegels met kinderspelen. 19e Eeuw. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Grote antieke Ram Colenbrander Arnhem polychrome vaas. Decor: 'Naaloop'. Model 3. Letters A.K.B. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Lot kristallen flacons etc. (10x)
Resultaat: 140 EUR

Tien kristallen flacons + verstuivers. Divers. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.