Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom. 17e - 18e Eeuw. Met binnenin geisha's/kostbaarheden decor + buitenom floraal decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 9,5 x Ø 19,5 cm. In redelijke staat.

Zeldzaam Chinees kopje
Resultaat: 700 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen kopje met binnenin bewegende figuur. Rondom met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 8 cm. In goede staat.

Chinese kwispedoor Ø 15,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Chinees porseleinen celadon kwispedoor. Met bodemmerk. Afmeting: 14,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16,2 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met feniks in wolken decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi klapmuts kom met zilveren beugel. Figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Kom is gelijmd. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot Ø 22 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen bloempot met figuren in tuin decor. Afmeting: H 17 x Ø 22 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (6x)
Resultaat: 1.200 EUR

Lot divers Chinees. Bestaande uit vier muntstukken + twee jade objecten. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 38 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tekst + draken decor. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 24 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met zittend figuur in landschap en vliegende kraanvogel. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 750 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Knobbelvaas, met geisha's in tuin, konijn en andere dieren, met bodemmerk, bovenrand gelijmd. Gelobte Chinese kom met floraal decor...

Zeldzame Chinese kan met tinnen deksel
Resultaat: 1.900 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen kan met tinnen deksel. Bestaande uit twee delen, beweegbaar in elkaar. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese bloempot Ø 22,7 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bloempot met rondom figuren in tuin decor. Afmeting: H 19 x Ø 22,7 cm. In goede staat.

Zes Chinese kop en schotels
Resultaat: 750 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decor. Drie schotels haarlijn + één scherf. Drie schotels goed. Kopjes goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Stel Chinese vazen, H 16,5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met geisha's in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees antiek
Resultaat: 170 EUR

Twee delen chinees antiek. (1) 18e - 19e Eeuwse Chinese Yixing trekpot met salamander + bodemmerk, beschadigd. (2) 18e Eeuws Imari bord met vogels/sprinkhaan/floraal/goud decor, haarlijn + chips. Afme...

Chinese Mei Ping vaas, H 37 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met tuin decor. Mangaan-kleurig. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Yixing trekpot Ø 15 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Bijzonder grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoen-vorm. Haarlijn deksel. Afmeting: 20 x 25,5 x Ø 15 cm. In goede staat.

Drie-delig Chinees Familie Rose kaststel
Resultaat: 275 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen kaststel. 18e Eeuw. Chicken decor. Familie Rose. Haarlijn + chips. Afmeting: H 14 cm. In matig/redelijke staat.

2x Antieke Chinese tempelfiguren
Resultaat: 425 EUR

Twee antieke 18e - 19e eeuwse Chinese houtgestoken tempelfiguren met polychromie + vergulding. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 375 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Eén maal groot Yung Cheng 1723 - 1735 + Gueng Lung. Gelijmd + chips + haarlijnen. Afmeting: Ø 19 - 34 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Lot Chinees porseleinen kop en schotels. 18e en 19e Eeuws. Vier kopjes met onder andere krab en baars decor. Eén schotel + drie schoteltjes met landschap decor + bodemmerk. Twee maal florale kop en s...

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 14,7 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met vogel op bloesemtak decor + tekst. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,7 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 16,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese snuffbottle, H 13 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen snuffbottle met draak en baars als bodemmerk + vleermuizen. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas met oren, H 40 cm.
Resultaat: 1.800 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met oren. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Grote Chinese trekpot Ø 19 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen trekpot met vis/ranken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 31 x 24 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 36,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met foo-honden decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal decor en blauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen bord met geisha/kraanvogel/goud decor + verso krekels. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Vier Chinese kopjes
Resultaat: 375 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes, divers. Met bodemmerk. Met figuren/vogels/floraal en tekst decor. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 25,5 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen schaal met zes tekens bodemmerk. Decor met granaatappel en druiven. Afmeting: H 7 x Ø 25,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese dekselvazen, H 29 cm.
Resultaat: 750 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen. Berglandschap/figuren en pagode decor. Vier tekens bodemmerk. Eén haarlijn hals. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antieke Japanse Kutani lampenvoet, H 51 cm.
Resultaat: 150 EUR

Antieke Japanse Kutani porseleinen lamp met messing. Floraal/vogel en goud decor. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal decor. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Resultaat: 1.900 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

2x Antieke tempelfiguren in schaduwbox
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Chinese terracotta geglazuurde figuren in latere schaduwboxen. 18e - 19e Eeuw. Eén hand mist. Afmeting: 43 x 30 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 16,4 cm.
Resultaat: 650 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met foo-honden, karaktertekens en floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 16,4 cm. In goede staat.

Zes 18e eeuwse Chinese schotels Ø 11,5 cm.
Resultaat: 275 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotels met tuin decor. Met bodemmerk. Twee schotels goed, vier schotels gelijmd. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Resultaat: 225 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese kom op sokkel
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met onsterfelijke + tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm.

Chinees drakenbord Ø 22,6 cm.
Resultaat: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met ribbels en okergeel glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Lot Imari, divers
Resultaat: 120 EUR

Vier delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee pijpvazen + twee dekselvazen. Floraal/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Imari porselein (4x)
Resultaat: 130 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kopjes. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chips. Afmeting: 7 - Ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 23 cm.
Resultaat: 1.300 EUR

Chinees porseleinen celadon knobbelvaas met hengsels + bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Drie oude Chinese muntstukken
Resultaat: 170 EUR

Drie oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3,8 - Ø 3,9 cm. In goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose floraal. Bestaande uit: Capucijne kop + schotel. Capucijne kopje. En één schaal met wijsheer/tekst decor. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

Vier 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 27 cm.
Resultaat: 190 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Onder andere: Imari, Amsterdams Bont. Grotere bord is gerestaureerd. Enkele chips bij de andere borden. Afmeting: Ø 22,5 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Zeldzame 17e eeuwse Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen (duivels) schenkkan met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 19,5 cm. In redelijk staat.

17e-18e Eeuwse Kang Xi kan, H 14,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kan met lange lijs decor. Met bodemmerk. Hengsel beschadigd. Afmeting: H 14,5 cm. In redelijke staat.

Drie delen Chinees speksteen
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees speksteen. Bestaande uit: Dekselpot, chip rand. Theepot, chips deksel. Figuur op vis. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijke/goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 700 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met baars decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Drie delen Japans Imari
Resultaat: 90 EUR

Drie delen antiek Japans Imari porselein. Eén bloempot en twee vazen. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met diverse figuren in landschap decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Antieke Chinees porseleinen boeddha, H 26 cm.
Resultaat: 160 EUR

Antieke Chinees porseleinen boeddha. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn zijkant. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 22,7 cm.
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen bord. Met binnenin afbeelding draak. Onderkant bord met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 180 EUR

Zes maal 18e eeuws Chinees porselein. Betreffende drie koppen + drie schotels. Onder andere; Queng Lung + Kang Xi. Eén haarlijn + enkele minimale chips. Afmeting: 18 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Japanse Imari bloempot
Resultaat: 130 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen bloempot met coulissen voorstelling in vlakken. Gerestaureerd. Afmeting: 25 x 34 x 39 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van vijf delen antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Imari borden, kom met zilveren beugel en één octagonaal bord. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.

Chinese vaas met zotjes, H 9,2 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met spelende zotjes. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 9,2 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Nan King kom Ø 15 cm.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Nan King kom met tuin decor. Lot 3146 The Nan King Cargo. Afmeting: H 7,5 - Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 59 cm.
Resultaat: 170 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met groen glazuur. Feniks in landschap + foo-honden decor. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 28 cm.
Resultaat: 850 EUR

Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

4x Chinese koppen
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung kopjes met landschap/pagode decor. Eén kopje haarlijnen + minimale schilfers. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijke staat.

Antieke zeskantige Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Antieke zeskantige Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot. 19e Eeuw. Figuren in landschap/tekst decor. Met bodemmerk. Enkele chips. Afmeting: 10,5 x 9,5 x 11 cm. In redelijk/goede staat.

Drie drie-delige Chinese kop+schotels
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse drie-delige Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Spelende kinderen in tuin + goud decor. Met bodemmerk. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 10 x Ø 10 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese vazen, H 9 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met lange lijs decor. Baluster-vormig. Beide vazen chips. Afmeting: H 9 cm. In redelijke staat.

Twee Chinese dekselvazen
Resultaat: 650 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met krijger/vaandel decor. Vier tekens bodemmerk. Eén vaas haarlijn hals. Eén vaas bovenrand schade. Afmeting: H 28 cm. In redelijke staat.

3x Chinese kop+schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mandarijn decor. Afmeting: 4 - 12 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma lampenvoet
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (11x)
Resultaat: 325 EUR

Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kutani, divers
Resultaat: 150 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; pijpvazen, dekselpotten. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Acht delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 160 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Grootste vaas heeft haarlijn. Eén vaas heeft haarlijn + randschade. Rest goed. Afmeting: 6 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 90 EUR

Aparte 19e eeuwse, grote Japanse Imari porseleinen schotel met karper decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Twee Japanse Arita borden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse Arita borden. 17e - 18e Eeuw. Klein bord, goed. Groot bord, gelijmd. Afmeting: Ø 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee waterpotten met zeskant-vlakken + binnen in decoratie, één haarlijn. Twee vazen, floraal/goud decor. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Satsuma boeddha
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Vier Chinese munten
Resultaat: 750 EUR

Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Drie erotische netsukes
Resultaat: 550 EUR

Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 44, 5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...

Twee Japanse Imari vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.