Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese hangvitrine
Resultaat: 350 EUR

Antieke Chinese hangvitrine met polychromie + vergulding. Afmeting: 91 x 78 x 38 cm. In goede staat.

Industriële ladenkast
Resultaat: 425 EUR

Industriële ladenkast van metaal + houten lades. Afmeting: 132 x 75 x 31 cm. In goede staat.

Vier-delig Italiaans bankstel
Resultaat: 550 EUR

Vier-delig Italiaans lederen bankstel in cognac-kleur. Bestaande uit: Twee-zits bank, en twee maal één zits + poef. Met notenhout, snijwerk, florale intarsia zijkanten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e e...

Antieke buffetkast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antiek Duitse notenhouten buffetkast. Gründerzeit. Circa 1880. Geen tussenstuk. Afmeting: 172 x 130 x 64 cm. In goede staat.

Mahonie bank met velours bekleding, 1820
Resultaat: 300 EUR

Mahoniehouten empire bank met velours bekleding. Circa 1820. Afmeting: 100 x 180 x 70 cm. In goede staat.

Wandconsole met vergulding
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuwse wandconsole met stucwerk, vergulding en marmeren blad. Restauratie stucwerk. Afmeting: 69 x 71 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees kamerscherm
Resultaat: 500 EUR

Groot Chinees lakwerk kamerscherm. Tweezijdig beschilderd met waterpartij/vogels. 20e Eeuw. Afmeting: 213 x 240 cm. In goede staat.

Italiaanse piedestal met putti
Resultaat: 550 EUR

Grote Italiaanse notenhouten gestoken piedestal, met putti dragend een oesterschelp. Afmeting: 137 x 64 x 38 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Engelse dekenkist
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 68 x 57 x 148 cm. In goede staat.

Italiaanse salontafel
Resultaat: 500 EUR

Italiaanse houtgestoken notenhouten tafel met putti en florale intarsia. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 90 cm. In goede staat.

Drents kabinet + 6 kastkommen
Resultaat: 600 EUR

Prachtig eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen, vergulde kapitellen en beslag. Circa 1800. Met zes Petrus Regout kastkommen (haarscheuren). Afmeting: 249 x 175 x 55 cm. In goede staa...

Twee spiegels
Resultaat: 100 EUR

Twee goudkleurige spiegels met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 80 x B 58 cm. + H 84 x B 62 cm. In goede staat.

Engels cupboard
Resultaat: 300 EUR

17e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met snijwerk/floraal intarsia. Ongerestaureerd. Met drie lades en vier deuren. Afmeting: 183 x 155 x 62 cm. In goede staat.

Italiaanse bijzettafel
Resultaat: 350 EUR

Italiaanse neo renaissance bijzettafel met florale intarsia + putti. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 x 43 x 43 cm. In zeer goede staat.

Hollandse commode
Resultaat: 130 EUR

Hollandse mahoniehouten commode in barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 76 x 41 cm. In goede staat.

Neogotische klepbank
Resultaat: 375 EUR

Antieke eikenhouten neogotische klepbank. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 107 x 104 x 52 cm. In goede staat.

Antieke eiken wandtafel, 1800
Resultaat: 170 EUR

Antieke eikenhouten Louis Seize wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 73 x 41 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 325 EUR

Hollandse wortelnoten barok commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 54 x 103 cm. In zeer goede staat.

Antieke boekenkast, 1880
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten boekenkast in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Afmeting: 159 x 39 x 100 cm. In zeer goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Zuid Duitse kersenhouten één-deurs vitrinekast. Gepolitoerd. Met bandintarsia. Circa 1820. Afmeting: 174 x 84 x 45 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Vier lederen Fema Italy design stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier lederen met zwart metalen Fema Italy design stoelen. 60er - 70er Jaren. Gastone Rinaldi Pascale Thema Italy. Afmeting: 82 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Duitse mahomiehouten kast, 1860
Resultaat: 250 EUR

Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1860
Resultaat: 90 EUR

Antiek vergulde Louis Philippe spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 116 x B 60 cm. In goede staat.

Tafel met snijwerk
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 325 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.

Hollands barok secretaire
Resultaat: 375 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.

Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900
Resultaat: 650 EUR

Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Antiek barok secretaire
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Hollandse teakhouten secretaire. Barok. Dubbel gebogen met bronzen beslag + mooi binnenleven met kelder. Patina! Afmeting: 114 x 130 x 65 cm. In goede staat.

Mahonie piedestal, H 101
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 101 x Ø 27 cm. In goede staat.

Vier delen antiek, 1900
Resultaat: 60 EUR

Vier delen antiek. Circa 1900. 1x Schraag. 89 x 66 x 40 cm. 1x Bankje, 55 x 48 x 59 cm. 1x Eikenhouten neo gotische tafel, 61 x 72 x 35 cm. 1x Bijzettafel, 72 x 59 x 59 cm. In goede staat.

Twee-deurs meidenkast (mahonie)
Resultaat: 180 EUR

Hollandse mahoniehouten twee-deurs meidenkast met lade. Circa 1870. Afmeting: 152 x 104 x 44 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize-stijl bank, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke Louis Seize-stijl bank met petit point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 127 x 52 x 100 cm. In goede staat.

Empire spiegel, H 140 x B 52 cm.
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten empire spiegel met vergulde messing applicaties. Circa 1820. Afmeting: H 140 x B 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse bestekkast, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke Franse notenhouten bestekkast met lades achter deuren + marquetterie op bovenblad. Circa 1880. Afmeting: 45 x 52 x 34 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Franse/Spaanse salontafel met lades. Kastanjehout. Veel patina. Afmeting: 54 x 155 x 50 cm. In goede staat.

Italiaanse vitrinekast
Resultaat: 400 EUR

Italiaans notenhout gesneden gebombeerde vitrine-opzetkast met gesatineerd glas, rocailles en ranken. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 110 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Franse vitrinekast, 1900
Resultaat: 325 EUR

Antieke Franse eikenhouten vitrinekast met getorste zuilen, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: 230 x 125 x 50 cm. In goede staat.

Duitse broodspinde
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Engelse eikenhouten salontafel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: H 50 x Ø 84 cm. In goede staat.

Dagobertstoel
Resultaat: 130 EUR

Eiken Dagobertstoel. Met beeldhouwwerk typisch voor die tijd. Circa 1880. Afmeting: 85 x 58 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Chinese bijzettafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Chinese bijzettafel met gegraveerde, afneembare bronzen dienbladen. Met Chinese figuren decor. Afmeting: H 65 x Ø 50 cm. In goede staat.

Twee empire stoelen
Resultaat: 160 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire stoelen met bandintarsia. Afmeting: 84 x 50 x 53 cm. In goede staat.

Bureaustoel, 1915
Resultaat: 160 EUR

Grote eikenhouten Jugendstil bureaustoel met snijwerk en lederen bekleding. Circa 1915. Afmeting: 82 x 65 x 85 cm. In goede staat.

Grote armleunstoel
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken armleunstoel met mooie bruine lederen bekleding, leeuwen en ranken. Afmeting: 130 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Antieke speeltafel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel. Circa 1870. Enkele vlekken. Afmeting: 76 x 80 x 77 cm. Verder in goede staat.

Duitse penantkast, 1880
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten penantkast. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 78 x 85 x 43 cm. In goede staat.

Italiaans ladenkastje
Resultaat: 70 EUR

Italiaans ladenkastje. Floraal beschilderd + verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 45 x 30 cm. In goed staat.

Side table
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten side table met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 140 x 40 cm. In goede staat.

Chinese kampferkist
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinees houtgestoken kampferkist met landschap decor. Afmeting: 50 x 103 x 60 cm. In goede staat.

Twee Chinese hockers
Resultaat: 120 EUR

Twee houtgestoken Chinese hockers met marmer en porseleinen blad. 20e Eeuw. Afmeting: 61 - 63 cm. In goede staat.

Antieke naaitafel, 1880
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse naaitafel van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 77 x 41 x 50 cm. In goede staat.

Ronde empire eettafel, 1820
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse ronde mahoniehouten empire eettafel met drie-spant poot. Circa 1820. Afmeting: H 77 x Ø 130 cm. In goede staat.

Antieke Twentse dekenkist
Resultaat: 225 EUR

Antieke Twentse eikenhouten dekenkist met snijwerk. Origineel slot + sleutel. Mooie patina. Afmeting: 85 x 153 x 78 cm. In goede originele staat.

Mahonie Louis Philippe linnenkast, 1860
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe linnenkast met lade. Uitneembaar. Circa 1860. Eén hoeklijst mist. Afmeting: 204 x 117 x 56 cm.In goede staat.

Porseleinkast
Resultaat: 275 EUR

Kleine Hollandse notenhouten porseleinkast in barok-stijl. Met bronzen beslag. Stijlmeubel, 20e eeuw. Afmeting: 186 x 110 x 40 cm. In goede staat.

Hollandse secretaire
Resultaat: 225 EUR

Hollands wortelnoten secretaire in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Met mooi binnenleven. Afmeting: 109 x 93 x 56 cm. In goede staat.

Duitse vertico met opstand, 1880
Resultaat: 275 EUR

Kleine Duitse notenhouten vertico met opstand. Circa 1880. Neo renaissance. Afmeting: 167 x 60 x 102 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit kast, 1880
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kast met zuilen. Circa 1880. Uitneembaar, kop kan eraf. Met lade + schappen. Afmeting: 187 x 120 x 157 cm. In goede staat.

Drie Engelse bijzettafels
Resultaat: 125 EUR

Set van drie antieke Engelse mahoniehouten bijzettafels. Tweekleurig. Circa 1900. Afmeting: 72 - 76 cm. In goede staat.

Indonesisch teakhouten schrijfbureau
Resultaat: 275 EUR

Indonesisch teakhouten gestoken schrijfbureau met landschap/figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 94 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten vitrine-opzetkast met kroon en snijwerk. Circa 1860. Eén stukje lijst mist. Afmeting: 190 x 50 x 102 cm. In goede staat.

Franse displaytafel
Resultaat: 500 EUR

19e Eeuwse Franse geëboniseerde displaytafel met opklapbaar blad en brons. Glasvitrine. Afmeting: 72 x 62 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met opstand + lade. Met floraal snijwerk + zuilen. Circa 1900. Afmeting: 176 x 97 x 51 cm. In goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 1.000 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten kussenkast op getorste poten, met lade en deels geëboniseerd. Met halve zuilen, kapitellen en robbelijsten. Afmeting: 164 x 115 x 58 cm. In goede staat.

Wortelnoten Queen Anne bijzettafel
Resultaat: 150 EUR

Wortelnoten Queen Anne bijzettafel met gecontourneerd blad 20e eeuw, 61xø73cm., in goede staat

Engels schrijfbureau
Resultaat: 225 EUR

Antiek Engels mahoniehouten schrijfbureau met lades, deur en schrijfleer. 19e Eeuw. Afmeting: 79 x 120 x 56 cm. In goede staat.

Trumeau met marmeren blad
Resultaat: 160 EUR

Mahoniehouten empire trumeau. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 110 x 80 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuws voorpaneel van een kist
Resultaat: 140 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhout gestoken voorpaneel van een poortjeskist. Duitsland. Afmeting: 137 x 57 cm. In goede staat.

18e Eeuws barok secretaire
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken barok secretaire met klauwpoten, ranken en origineel ringbeslag. Afmeting: 112 x 120 x 50 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kast
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast. Vier-deurs, met lades en lijstwerk. Afmeting: 152 x 53 x 118 cm. In goede staat.

Ovale spiegel, 77 x 88 cm.
Resultaat: 45 EUR

Ovale spiegel met reliëf. 19e Eeuw. Afmeting: H 77 x B 88 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse kussenkast
Resultaat: 400 EUR

Gave 18e eeuwse Hollandse palissanderhouten kussenkast met robbelijsten, leeuwenkoppen en lades. Uitneembaar. Afmeting: 200 x 180 x 71 cm. In goede staat.

Tafeltje met moor
Resultaat: 375 EUR

Venetiaanse gepolychromeerde bijzettafel met moor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 50 cm. In goede staat.

Empire penantkast
Resultaat: 300 EUR

Antieke Hollandse empire penantkast met volle zuilen. Recentelijk gerestaureerd en gepolitoerd in kersenhout. Afmeting: 88 x 47 x 93 cm. In zeer goede staat.

Engelse bijzettafel, 1860
Resultaat: 100 EUR

Engelse massief mahoniehouten bijzettafel. Circa 1860. Afmeting: 67 x 109 x 104 cm. In goede staat.

Engelse ovale tafel, 1860
Resultaat: 80 EUR

Engelse/Victoriaanse ovale tafel. Circa 1860. Massief mahonie. Afmeting: 53 x 106 x 74 cm. In goede staat.

Engelse fauteuil, 1880
Resultaat: 70 EUR

Engelse fauteuil. Circa 1880. Mahonie. Op rolvoetjes. Zithoogte 40 cm. Afmeting: 97 x 67 x 86 cm. In goede staat.

Franse spiegel, 1900
Resultaat: 150 EUR

Mooie Franse spiegel met inlegwerk. Mahonie. Circa 1900. Afmeting: H 174 x 101 cm. In goede staat.

Design tafel
Resultaat: 50 EUR

Design tafel van RVS met kunststof blad. Afmeting: H 75 x Ø 100 cm. In goede staat.

Buffetkast met glas-in-lood
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Henri Deux buffetkast met antiek Jugendstil glas-in-lood. Circa 1890. Eén stukje glas kapot. Afmeting: 230 x 110 x 50 cm. In goede staat.

Spiegel met bol spiegelglas Ø 42 cm.
Resultaat: 40 EUR

Decoratieve spiegel met bol spiegelglas. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Fauteuil, 1870
Resultaat: 180 EUR

Armleun fauteuil. Circa 1870. Louis Philippe. Massief noten. Met floraal snijwerk. Afmeting: 100 x 60 x 56 cm. In goede staat.

Engelse salontafel
Resultaat: 130 EUR

Engelse salontafel van massief mahonie. Circa 1900. Sheraton-stijl. Afmeting: 134 x 99 x H 75 cm. In goede staat.

Sofa in Louis Philippe-stijl
Resultaat: 350 EUR

Elegante sofa van massief noten, met lichte bekleding. Voorzien van floraal snijwerk. Op rolvoetjes. Afmeting: 108 x 170 x 70 cm. In goede staat.

Originele Hindelopen kinderstoel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse origineel beschilderde Hindelopen kinderstoel op houten wielen. Floraal decor. Afmeting: 116 x 51 x 45 cm. In goede staat.

Wandkapstok
Resultaat: 60 EUR

Beschilderde houten wandkapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Eiken etagere kast
Resultaat: 100 EUR

Antiek eikenhouten Gründer kast met etages + twee deuren. Circa 1880. Krimpnaad in blad. Afmeting: 105 x 73 x 40 cm. In goede staat.

Tuinbank
Resultaat: 100 EUR

Metalen met houten tuinbank. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 67 x 127 cm. In goede staat.

Oosterse kampferkist
Resultaat: 130 EUR

Mooie houtgestoken Oosterse kampferkist met rondom figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 93 x 47 cm. In goede staat.

Antieke Engelse salontafel, 1860
Resultaat: 90 EUR

Antieke Engelse, ovale mahoniehouten salontafel. Circa 1860. Afmeting: 55 x 93 x 70 cm. In goede staat.

Antieke Engelse cake-stand, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse cake-stand. Mahoniehout. Circa 1920. Eén poot gelijmd. Afmeting: H 89 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Antieke geëboniseerde ovale spiegel met facetgeslepen glas. Circa 1900. Afmeting: 64 x 54 cm. In goede staat.

Eiken jalouzie kastje, 1880
Resultaat: 180 EUR

Eikenhouten Louis Seize-stijl jalouzie kastje. Circa 1880. Afmeting: 82 x 86 x 32 cm. In goede staat.