Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

51. Januariveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 6 januari 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke pruikenbol, H 16 cm.
Resultaat: 130 EUR

Antieke 19e eeuwse glazen pruikenbol met ingesloten rode/witte luchtbellen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen beeld, H 43 cm.
Resultaat: 225 EUR

Erotische bronzen naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Gesigneerd bronzen figuur, Halfnaakte dame
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. D.H. Chiparus. Halfnaakte dame. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Twee oude bronzen figuren
Resultaat: 150 EUR

Twee oude bronzen figuren. 20e Eeuw. (1) Hindoïstische danseres op lotusbloem. (2) Vrouwe justitia. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse vergulde stucwerk halspiegel met drakenkroon. Louis Philippe. Circa 1870. Enkele restauraties. Afmeting: H 126 x B 76 cm. In goede staat.

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse notenhouten armleunstoel met voetenbank. Neo barok. Tweede helft 20e eeuw. Florale stoffering. Afmeting: 113 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Vier lederen Fema Italy design stoelen
Resultaat: 150 EUR

Vier lederen met zwart metalen Fema Italy design stoelen. 60er - 70er Jaren. Gastone Rinaldi Pascale Thema Italy. Afmeting: 82 x 62 x 50 cm. In goede staat.

Duitse mahomiehouten kast, 1860
Resultaat: 250 EUR

Duitse mahoniehouten kast met schrijflade en 3 gewone lades + één deurtje. Circa 1860. Afmeting: 182 x 50 x 92 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1860
Resultaat: 90 EUR

Antiek vergulde Louis Philippe spiegel. Circa 1800. Afmeting: H 116 x B 60 cm. In goede staat.

Tafel met snijwerk
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten rococo-stijl tafel met snijwerk. Afmeting: 75 x 94 x 64 cm. In goede staat.

Vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten vitrinekast met zijkanten glas. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 173 x 55 x 34 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Resultaat: 325 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 110 x 50 cm. In zeer goede staat.

Hollands barok secretaire
Resultaat: 375 EUR

Hollands wortelnoten barok secretaire met floraal intarsia op voor + zijkanten + binnenleven. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 115 x 125 x 57 cm. In goede staat.

Italiaanse gebeeldhouwde kast, 1900
Resultaat: 650 EUR

Antieke Italiaanse notenhouten neo renaissance gebeeldhouwde kast met schrijfgedeelte, figuren, ranken, koppen et cetera. Circa 1900. Afmeting: 180 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Mysterieuze slingerklok
Startprijs 150 EUR

Antieke Jugendstil vergulde mysterieuze slingerklok. Circa 1900. Uurwerk defect. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

Album met diverse munten
Resultaat: 170 EUR

Album met diverse munten o.a.: euro kenningsmakings set, 34 zilveren 5 mark stukken, 6 zilveren 10 mark stukken en ca 20 munten diverse landen.cond G

Grote Perzische terracotta vaas, H 34 cm.
Resultaat: 250 EUR

Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek kistje met odeurflacons
Resultaat: 90 EUR

Antiek kistje met rozen decor + vergulde kristallen parfumflacons. 19e Eeuw. Enkele stukjes missen van kistje, verder goed. Afmeting: 13 x 13 x 8 cm.

7-Delig theeservies
Resultaat: 90 EUR

Zeven-delig vernikkeld messing theeservies. Circa 1900. Bestaande uit; vijf kannen + twee comforts. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

Antieke Franse gobelin in lijst
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse gobelin in lijst. Circa 1900. 'Lady and the mirror'. Dame met eenhoorn en leeuw. Afmeting: H 74 x B 104 cm. In goede staat.

Drie delen religieus
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek religieus. (1) bronzen reis ikoon. (2) was ikoon. (3) cloisonné heiligkruis op onyx. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.

Vier antieke barometers, 1900
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke houten barometers. Noten + eiken. Circa 1900. Met Hollands opschrift. Afmeting: 48 - 60 cm. In goede staat.

Antiquarische map, Astronomie Populaire
Resultaat: 325 EUR

Antiquarische map. L. Astronomie Populaire en Tableaux Transparents met twaalf ingekleurde lithografieën. Editeurs Kiessling et Comp. + M.M. Couveé. Rug ligt los. Afmeting: 32 x 25 cm. In redelijk/goe...

Drie antiquarische boeken (Latijns)
Resultaat: 160 EUR

Drie antiquarische boeken. (1) Batavia Illustata Petri Scriverii. (2) io. iac. Baieri. Biographiae. Professorum Medicinae Ovi in Academia Altorfina. Met gravures. (3) Lexicon, Latino-Belgicum. Novoum ...

Schildersezel
Resultaat: 90 EUR

Antieke messing vergulde schildersezel. 19e Eeuw. Historische standaard behoeft nieuwe bevestiging. Afmeting: H 50 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers antiek (15x)
Resultaat: 130 EUR

Lot divers antiek (15x). Koperwerk/messing. Onder andere; kandelaren, ketels, beddepan et cetera. Afmeting: 15 - 110 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist
Resultaat: 80 EUR

Gave, 19e eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfkist. Compleet met slot en sleutel. Afmeting: 15 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Groot gewichtenblok met geijkte gewichten
Resultaat: 90 EUR

Groot gewichtenblok compleet met dertien geijkte gewichten. Afmeting: 10 x 23 x 7 cm. In goede staat.

Grote gebrandschilderde plafonniere uit het Hilton Hotel
Resultaat: 450 EUR

Grote gebrandschilderde plafonniere in Amsterdamse School-stijl. Afkomstig uit Hilton Hotel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 50 x 57 cm. In goede staat.

Zeldzaam Nishapur tafelstuk
Resultaat: 850 EUR

Zeer zeldzaam Perzisch geglazuurd tafelstuk. Nishapur Iran. Blauw-groen. Met dieren figuren. Terracotta. 9e Eeuw tot 12e eeuw. Afmeting: 24 x 22 x 21 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos + 23 speelplaten
Resultaat: 325 EUR

Antieke Duitse notenhouten Polyphon speeldoos met 23 speelplaten. Enkele kam met toonhoogte-regelaar. Eén tand mist. Speelt fantastisch. Afmeting: 18 x 27 x 24 cm. In goede staat.

A. Kuypers. Landschap met boerderij
Resultaat: 60 EUR

A. Kuypers. 20e Eeuw. Landschap met boerderij erve kots te lievelde , boerin en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Berglandschap
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e eeuw. Berglandschap met monnik, relikwiehouder en jongeling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Meisje met kat
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Meisje met kat. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Xeno Münninghoff, Berkenboom bij hooiplaats
Resultaat: 250 EUR

Xeno Münninghoff. 1873 - 1944. Bekenboom bij hooiplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

F. van Kregten, Twee pinken bij bosrand
Resultaat: 425 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Twee pinken bij bosrand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Lot zilveren horlogekettingen
Resultaat: 140 EUR

Lot zilveren horlogekettingen, 835/000, een chatelaine met tonnen en haken, één uit witmetaal, een ketting met stempel en een lange ketting met haak en elementen met graveerwerk. En een losse stempel,...

Parelcollier, multicolour klein
Resultaat: 45 EUR

Collier van parels met magneetsluiting. Collier van parels vervaardigd uit organisch materiaal, met groen, grijs en bruintinten, en bevestigd aan een witmetalen magneetsluiting. ø 12mm. lengte 48 cm. ...

Zilveren armband met munten
Resultaat: 80 EUR

Zilveren armband, 925/000, met munten. Armband met staafjes en ogen, voorzien van 4 munten, dubbeltje, kwartje, gulden en rijksdaalder. 19 cm. ca 55,4 gram. In goede staat

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 100 EUR

Lot zilveren sieraden, met een zilveren gourmetcollier, 70 cm. een collier met groot kruis met steentjes, een ring met gekleurde stenen, een bedel met incafiguur en een collier met duivelhanger. diver...

5 Zakhorloges
Resultaat: 90 EUR

Lot met 5 zilveren zakhorloges, ø34-42mm. In redelijke staat.

Zilveren choker met smaragd, markesiet en parel
Resultaat: 110 EUR

Zilveren choker, 925/000, met smaragd en markesiet. Zilveren getorst collier voorzien van een zilveren element in het midden versierd met krullen en floraal decor bezet met smaragden en markesietstene...

Zilveren hanger en ring
Resultaat: 70 EUR

Zilveren set van Hot Diamonds: collier met hanger en een ring, 925/000, met diamant. Een venetiaans collier met daaraan een brede strakke hanger met in het midden een briljant geslepen diamant en een ...

Zilveren hanger amethist
Resultaat: 80 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met drie grote amethiststenen in een peervorm, een ovaal en in een achtkant. Grootte hanger 8x3cm. De hanger is voorzien van een opengewerkt hangeroog. ca 23,9 gram. In...

Witgouden collier
Resultaat: 170 EUR

Fijn witgouden collier, 585/000, met een vossenstaartschakel. ø 1,4mm. Voorzien van karabijnhaak. Lengte 45 cm. ca 3,4 gram. In zeer goede staat.

Collier van gitten met zilveren streekbroche
Resultaat: 100 EUR

Collier van 5 rijen gefacetteerde gitten, ø 6,5mm, bevestigd aan een zilveren streekslot, 833/000, met ster en knopappliqueen en met 2 maanvormige eindstukken met filigrain en knopjes. ø 29 mm. ca 84 ...

Witgouden collier met harthanger
Resultaat: 375 EUR

Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn venetiaans collier met daaraan een hanger in een open hartvorm bezet met 17 kleine briljant geslepen diamanten. Grootte hanger 13x20 mm. lengte ...

Gouden streekbroche ovaal
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, ovaal model met een mand voorzien van bloemen en een floraal bewerkte rand met kroon. De broche is compleet met baardje. 3,6x4cm. ca 5,5 gram. In zeer goede staat.

Zakhorloge met gouden kast
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, met floraal graveerwerk op het achterdeksel. Het horloge heeft een wit emaille wijzerplaat, wat beschadigd, en een metalen stofdeksel. ø47mm. mechanisch, werkend. In go...

Collier van granaat met gouden streekbroche
Resultaat: 350 EUR

Collier van granaatkralen met geelgouden streekslot, 585/000. Collier van 5 rijen granaat, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting ø 28mm. met geschulpte rand versierd met S-applique en filigrain. De ...

Collier van been met goud
Resultaat: 170 EUR

Collier van gesneden benenkralen met een getorste bewerking, ø 11mm, voorzien van gladde geelgouden bolletjes en bevestigd aan een geelgouden sluiting in hartvorm. 585/000. lengte 43 cm. In goede staa...

Gouden horlogeketting, Biesmark
Resultaat: 550 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, biesmarkschakel met opgelegde S-elementen en bollen langs de randen. De ketting is voorzien van een groot veeroog en musketonhaak. Breedte 15 mm. 29 cm. ca 21 gram....

Gouden Cartier horloge
Resultaat: 3.750 EUR

Prachtige geelgouden Cartier horloge, 750/000, Tank model. Met een cremewitte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een origineel zwart lederen Cartier band met geelgouden Cartier horlogebandclip. ...

Lot bestek
Resultaat: 250 EUR

Cassette met plated bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 7 x 50 cm. In goede staat.

Lot zilver 3x
Resultaat: 60 EUR

Lot 3 delen zilver met een gesp voorzien van stuivertjes, MT.: H.van Delden & zoon, Zwolle, jl.:O:1848, een rond doosje met scharnierend deksel voorzien van een afbeelding van engelen en een parelrand...

Zwaan van zilver & kristal met lepel
Resultaat: 120 EUR

Zoutvaatje in de vorm van een zwaan met kristal en zilver, 800/000. De kop, hals en vleugels zijn uit zilver gemaakt en versierd met rozen. Met origineel specerijenlepeltje voorzien van een steel met ...

Japanse Satsuma lampenvoet
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse fijn gedecoreerde Satsuma vaaslamp met bronzen draken voet. H 41 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met spelende zotjes in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.

Vier Chinese Imari schotels
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels. Divers. Floraal. Eén schotel haarscheur. Afmeting: Ø 10 -11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenpot
Resultaat: 325 EUR

Vierkante Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met wijsheren decor + bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Drie delen antiek Japans Imari
Resultaat: 45 EUR

Drie delen antiek Japans Imari. Bestaande uit: Theekan, circa 1900. Schaal met floraal/goud decor, goed. En een stapeldoos met kraanvogel/goud decor, deksel gelijmd. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/g...

Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met feniks en foo-hond in landschap decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Lot Chinese kommen (11x)
Resultaat: 325 EUR

Elf Chinees porseleinen kommen met figuren in landschap decor. Circa 1880. Eén kom haarscheur, rest goed. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen figuur
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen figuur. Chinees op kikker met munten. Celadon glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord Ø 22,8 cm.
Resultaat: 90 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte bord met floraal/vleermuis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot haarscheur. Eén pot gaaf. Afmeting: H 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Kutani, divers
Resultaat: 150 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Onder andere; pijpvazen, dekselpotten. Diverse decors + goud decor. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.

Acht delen antiek Japans Kutani porselein
Resultaat: 160 EUR

Acht delen antiek Japans Kutani porselein. Divers. Grootste vaas heeft haarlijn. Eén vaas heeft haarlijn + randschade. Rest goed. Afmeting: 6 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese kom Ø 12 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met tekst + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 12 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 90 EUR

Aparte 19e eeuwse, grote Japanse Imari porseleinen schotel met karper decor. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.

Grote Japanse Imari knobbelvaas, H 80 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japans porseleinen goud-Imari knobbelvaas met diverse decors in coulissen. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Twee Japanse Arita borden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Japanse Arita borden. 17e - 18e Eeuw. Klein bord, goed. Groot bord, gelijmd. Afmeting: Ø 21 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen antiek Japans Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: twee waterpotten met zeskant-vlakken + binnen in decoratie, één haarlijn. Twee vazen, floraal/goud decor. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 27 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porseleinen schotel met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.

Satsuma boeddha
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinees porseleinen Satsuma boeddha met vergulding. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Vier Chinese munten
Resultaat: 750 EUR

Vier oude Chinese munten. Republiek. Afmeting: Ø 3,8 cm. In goede staat.

Twee Japanse cloissoné vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné vazen met houten consoles. Meiji periode. Circa 1880. Floraal/vogel decor. Kleinere vaas beschadigd bij zwart emaille. Afmeting: H 9,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Drie erotische netsukes
Resultaat: 550 EUR

Drie oude Japanse erotische netsukes van ivoor + taxatierapport. Vòòr 1950. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse Chinese vazen, H 18 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Paradijsvogel in tuin decor. Met dubbele bodemring. Eén haarlijn in hals. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 44, 5 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote Chinees porseleinen rolwagen vaas met figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Chinese 18e eeuwse klepkan, H 20 cm.
Resultaat: 100 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung klepkan met floraal decor. Deksel beschadigd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Twee delen Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Twee delen 17e - 18e eeuws Chinees Kang Xi porselein. Bestaande uit: Bord met floraal decor + zes tekens bodemmerk, haarscheur + chip. Chinese kom met geisha's in tuin decor, met zes tekens bodemmerk,...

Lot tegels (24x)
Resultaat: 200 EUR

24 Stuks 18e - 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige wandtegels met dubbele ring. Divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Delftse borden Ø 35 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence paauw-borden. (1) Polychrome, De Porceleyne Fles, gelijmd. (2) Blauw-wit, De Klaauw, randschade. Afmeting: Ø 35 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Delftse papborden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence papborden. Landschap/havengezicht decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: Ø 23 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

6-Pas tegeltableau in lijst
Resultaat: 160 EUR

Antiek Hollands 6-pas polychrome Fayence tegeltableau met afbeelding van Hollands galjoen. Circa 1930. Afmeting: H 38 x B 24 cm. In goede staat.

Antieke Japans servies, 1920
Resultaat: 70 EUR

16-Delig antiek Japans porseleinen servies met figuren in landschap/goud decor. Circa 1920. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 4 - 20 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Laatse avondmaal
Resultaat: 170 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands mangaan tegeltableau met bijbelse voorstelling 'Laatste avondmaal'. In eikenhouten lijst. Eén tegel gerestaureerd. Afmeting: 52 x 38 cm. In goede staat.

Lot tegels (10x)
Resultaat: 100 EUR

Tien 18e - 19e eeuwse wandtegels met terpdorpen decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (47 st.)
Resultaat: 110 EUR

47 stuks 19e eeuwse Hollandse wandtegels met blauw-wit bloempot decor. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.

Lot mangaan tegels (26 st.)
Resultaat: 325 EUR

Lot van 26 stuks Hollandse mangaan-kleurige tegels. 19e Eeuw. Dorpsgezichten in cirkel. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (15 st.)
Resultaat: 140 EUR

Lot antieke Hollandse wandtegels met kinderspelen. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuws Delfts wandbord
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Delfts Fayence tablet met wandophanging. Gemerkt LPK. Met chinoiserie decor. Afmeting: 3 x 24,5 x 30,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Windhond
Resultaat: 150 EUR

Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte man
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Naakte man. Lauwerblad mist waarschijnlijk. Circa 1830. Afmeting: H 30,7 cm. In goede staat.

Groot Oosters kleed, 235 x 187 cm.
Resultaat: 120 EUR

Groot Oosters kleed. Circa 20e eeuw. Figuren bij huizen. Nieuwprijs Hfl. 4.000,-. Afmeting: 235 x 187 cm. In goede staat.